Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na már megint a szarrágóság.
Te nem tudsz szöveget értelmezni. 🤣Hát én kérdő módban írtam,nem kijelentőbe.Csak hogy értsd,kérdeztem.Vagyis egy kultúr ember erre úgy válaszolt volna hogy :Nem,nem haladja meg csak leírtam a tapasztalataimat.
Egy ösztönlény meg úgy ahogy te.
Annyit nem fizettek hogy szaninterszilova kenegeseem.
a mienkét én szilóval körbekentem lehúztam faszán észre sem lehet venni a pasztát, meg sem mozdul víz sem folyik alá
persze így csere lehetőség nincs az egyben lesz kibaszva a munkalappal
amúgy a régi mosogatónk jobb volt az a munkalap szélességig ért lehetett a szélére tenni bármit(forró dolgokat is) meg volt erősítve a lemez és még a súlyom is elbírta az a mosogató
Mondtam olyat hogy meghaladja te nagyonhülye?
Elgondolkodtató hogy nem tudsz szövget értelmezni.
Vagy fényképet felfogni.
Már kész van egy órája te birka. 🤣
Még ez is meghaladja a képességeidet?Baszki,te mihez értesz?
Ja,es inkabb annyi hogy alapbol fel centit hagyok ra,a lap 2,5 mm,igy mondom jo a 75*40cm jatek,de a felrakott karmokkal nem megy be,igy passzentosan igen.
De eleg nyomorusagos visszarakni a femkarmot.
Persze,persze.......
Ezek nem fernek el,ket oldalt zart a mosogato.
Gyari szivacsszalag.Rogzitokarom.
Legközelebb akaszd be a leszorítókat és úgy mérd. Van amelyik leszorító fasza nagyon de vannak bóvlik is, mindegy hogy blanco schock vagy valami kínai szar a tálca, nem tudom mi a logika benne hogy összevissza adják a csomagban.
Aluszalaggal szoktuk vízzárni a vágást.
Jó lesz ez, lassan annyira profi leszel mint én 😎
Ó,megyek én anélkül is.Én megtehetem.
Hogynemondtad volna,állandóan azt teszed.
Ja,feltünt,állandóan sírsz a katasztrófát védve.
Elengedlek nyaralni. 🤣
Mondtam,ne erőltesd!Sosem írtam hogy mekkora ász vagyok,ráment a zsír az agyadra.
Mondtam hogy van neked?Inkább milliárdos,amit most készül az egy hérom éves projekt és 4milliárd a haszon de már folynak a tárgyalások a további elemekre is.Nem,nem fog máshogy dönteni,ő a semmivel pénzt keres.De,sírjál.De az feltűnt hogy én sosem sírok,vasárnap megyek nyaralni,holnap mentünk volna,de közbejött a temetés.
Nem erőltetem,csak nyomod a rizsát hogy mekkora ász vagy,és kuncsorognod kell a helyért. 😂
Igénytelen vagy,a bolt közepén vagdosni......azt a kurva......
Mi van ha milliomos máshogy dönt?
Mé nekem van alkalmazottam?
Már sírni se lehet? 😂
De minek?Mondtam már,semmi nem indokolja hogy nekem azt kéne tennem,nem véletlenül tértem át erre,gyakorlatilag semmi gondom nincs,és akkor nézd meg magadat,mást sem csinálsz csak siránkozol.Nekem nincs alkalmazottam,nem kell könyvelő,nem kell foglalkoznom semmivel,teljesítem a megrendelést és kész,hogy az nekem egy hét vagy egy hónap,lényegtelen,határidő van és kész.Nem is értem te mit erőlteted ezt a dolgot mikor más épületébe árulod a kacatjaidat.
Na,levi,csamcsogj rajta 😆,elso merulofureszes mosogato kivagas,egesz jo,tobbet kell rahagynom.A rogzitoket eleg szar betenni.
Parkside porszivot dugtam ra. 😆
park akkuból több fajta van
a-b de a b is b1-3 na ezek nem egyformák nem egyformán terheltőek/tölthetőek
biztos jobb a 2x annyiba kerülő márkásabb de ennekvmegvan sz oka is miért 2x annyi
és
a park gépre van 5 év gari, megveszed és ha 4.5 évesen kihal akkor kapod sz árát vissza kérdezősködés nélkül
vagy hozza a futár a másikat ha nincs boltban, havernak a töltő szart be meg egy akku, otthagyták mindkettőt csak a cimkét vitték el
szóvdl hobbi/barkács esetleg szar helyen végzett melónál fogyatékos droiddal jó választás
de aki maga végez melót és sokat van kézben a devalt jobb mert könnyebb ergonómikusabb stb
és aki már nem huszonéves kurvára megérzi ha csak 5 dekával is könnyebb/nehezebb az az eszköz amit kézben tart 6-8-10 órákat
Nem a balfasz uncsitesodnak,neked kellett volna osszehozni te birka. 😆
Nagyobb az mint 10x10,és 3szintes.Le vagy maradva,hozzá képest a béka segge alatt vagy,ja,és természetesen egy darab parkside gépe sincs,igényesebb annál.Tudom hogy savanyú a szőlő,de amíg te a lábadat lógatod az asztalon várva hogy hátha beesik valaki,addig más tesz a dolgokért.Tudod,hogy megtehesse hogy 3hétig nem dolgozik,hogy ne azon kelljen agyalni hogy lehúzom-e a rolót vagy sem,és még sorolhatnám.
rögzül,tudod mit jelent?Mert az hogy rögzül valami nem egyenesen arányos annak helyességével.Az hogy benned valami rögzül ne legyen már bizonyíték arra hogy az helyes használat.De mondom,akkor a bmwdet is hívhatod nyugodtan fordnak,mert hát a sarokcsiszolót is a flex találta fel,amit aztán a szerkezeti felépítése után nevezett el flexnek.
Mint az hogy millios fenyezo munkak mellett egy szerencsetlen 10x10 es zart helyet nem tudtak osszehozni ami az unokatesodnak is sikerult?
Vagy a millios fenyezesek kamuk vagy olyan nyomi vagy a penzugyekhez hogy tenyleg nem megy.
Meg a ricsi festonek is megy alsomocsoladon.