Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sanyi is úgy gondolta, hogy hülyeség(kezeit széttáró) Eddig neked is meg a haverjaidnak is szerencséje volt(kezeit széttáró)
Megfelelő dokumentációval rendelkező autó? 😂
Nem tudtam, hogy ilyen naív is vagy 😅
Ez hulyeseg. Ismeretlen helyrol veszed, akkor igen. De megfelelo dokumentacioval rendelkezo autotol is minek?
Volt par autom, volt benne tobb vatta uj is, volt hasznalt, de az ismeretsegi koromben soha, senkinek nem volt ilyen baja, hogy nem csrelete es gtk lett volna az auto a vasarlast utan nem sokka!.
látatlanba úgy gondolom, hogy kevés típus az ahol a szelepeket nem éri utol a dugó(kezeit széttáró)
ugyanez a láncos-szíjas vegyes veztengely hajtás van a maszterba. Én nem tudok 240 ezres csereperiódusokról(kezeit széttáró)
Egyik tengely láncon hajtja a másikat.
240ezer km… a 8v az 180ezer vagy 10év.
Fura ez nekem. Szelepeket is összeverte vagy csak a himbákat ?
Te Sanyi ez milyen motorkódos ? Kellene ott legyen vízpumpa, 2görgő meg a magasnyomású meg egy veztengely
az is az is 😁 amugy a hűtőnél rendesen ki is használtuk garit 😂 😂 már felújították ától cettig gariba
na megyek nézem a bazi nagy görög túra negyedik vagy ötödik részét már nem tudom, hol is tartok 😅
a hűtő vagy a mosogatógépe?
dobj fel egy képet a gyűjteményről a hitelesség kedvéért hátha megnyugszik mamlasz 😅
mai árfolyamon akkor eben-guba(kezeit széttáró)
imádom ma is használtam(fainat mutató)
nem kell a szervíz(ujjával nemet mutató) MINEK? Elszaródik kapsz helyette egy másikat. (meghajlós)
Na ez a minőségbiztosítás(meghajlós)
25
hát ekkor hibát ugye nem követünk el(kezeit széttáró) Ha maga a jóisten szól le az égből, hogy tegnap lett cserélve a vez szíj és még az árcédula fityeg rajta akkor is kicseréltetjük ha veszünk használtan egy autót(kezeit széttáró) Ez a legelső dolog a biztosítás kötés után(kezeit széttáró) Aztán a többi. olaj, olajszűtő, levegőszűrő, gázolajszűrő/ha dízel/ És mindenféle olaj mibe mi kell. váltó, diffi, szervóolajok , fékolaj, fagyálló csere. Ha ezek megvannak majd utána autókázgatunk(kezeit széttáró)
az gond(szemeit körbeforgató) Honnan lehet tudni, hogy csak 80 ezer volt abban a vez szíjban?
Illetve milyen idős korú az a szíj? 5 évnél idősebb? El is szoktak öregedni. Nem csak kilométerre cserélnek szíjat hanem az eltelt időre is(kezeit széttáró)
nekem meg van egy szatyor csövem aminek menetes a vége azt rá megy a lezárósapka azt nem rohad be(fetrengős)
Most is vettem extraerős fbs-t a gyári kinyomókáját eldobom a picsába rakom rá a meneteset(kezeit széttáró)
Siman.A porszivo van,a makita meg jo korfuresz,a melyseg allitoja egy hoki szar a festoolhoz kepest,de az ennel is dragabb,ennek duplaja.Igaz a vezetolecet adjak,nem kell kulon venni mint a makitanak.
pedig az ecetes a jó (kezeit széttáró)
Te másról beszélsz.
szilót ? Szikével alányúlva kikanyarintod(kezeit széttáró)
Kellene?
BEKO 😂
A makitára(csodálkozós) Skandalum (mérges) Hogy alázhatsz meg így egy parkszájdot(fetrengős)
na most az van, hogy elkezdtek kikönnyülni a parki cuccai. Van egy vésőgépem parki nem nehezebb mint az 500w bosh madzagos ütvefúróm. A mostani fekete parki flex /tudom plődi mindjárt beleköt,hogy akkor most parki e vagy flex/ meg valami pillekönnyű. Nem tudom melyik a nehezebb a 4 ah-s akksi vagy a gép de eskü ha valamikor itthon lesz lemérem a konyhamérlegen 😅