Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,és nem is parksideal dolgozik.
Sufnizik?
Nem érted a lényegét,de mindegy is.Én nem viszem szervizbe.Van szerelő kollégám.
A Parkside furonal a kozepso ujnak nagyobb a melyedese a kapcsolo alatt. Ez viszont teny, mert lathato. Az, hogy mi mennyire kerek vagy ovalis es kenyelmes, ez viszont szubjektiv
Lehet, kézfüggő, de a Parki nyele kerekebb, és vékonyabb, nem érzed úgy, merre áll. A Dewalt vastagabb és ovális, ha rámarkolsz, pont előre áll, és nem billen a kezedben - na ezek azok az apróságok, amiért van, aki pénzt ad...
Eleve ami sarga-fekete,az nem lehet jo. 🤣
Meg mindig itt tartotok.
Dovatt rooosz,parki joooo,PONT. 🤣
Lehet, de ebben biztosan nem volt annyi.Évente vitte a gazda szervizbe, ott van minden.

Harmadszor írom, ne írd le, hogy a szerviz hazudik, mert akkor is hazudik, amikor te odaviszed a sajátodat és csak kifizettetik veled.
Az, hogy jobb fogni, az kézfüggő.
A kettő egyforma, attól függetlenül, hogy nem ez az ideális gipszkartonozásra.
A két akku valóban előny, de ez a vele való munkát most nem befolyásolja, mert - én úgy gondolom, hogy amikor kézben van, arról van szó - nem a ficsörökről beszélünk. Bár az árak összehasonlítása más fénybe kerül így.
A második linkem alatt már egy ütvecsavarozásra is alkalmas gép súlya van.
Epoxi... nincs az az isten, hogy facsavar nutba cseppentve masnap ne huzza ki
ilyennel szoktam vágni a körmöm, ezt is teszteltem, annyira helye van csak kint hogy lecsúszik róla
https://muszeroazis.hu/muszere...
valami ilyesmivel - ha ezzel se jön ki, nem úszod meg, hogy szétbontsd.
Valszeg azé ilyen olcsó... fogyóeszköz 😃 Mikor rigipseztem a dewalttal, beállítottam a nyomatékot, pont jó volt.
kis oldalvágó nem igaz, hogy nem fér be... egyébként ne félj lepattintani azt a gyűrűt, biztos visszamegy, ha meg elbaxódik, árulnak ilyet méretsorban a csapágyboltban, filléres. Ha szétszeded a fitymát, hozzáférsz jobban, vagy ki is jön magától.
ilyesmi volt anno amikor a kaptárakat raktuk össze, egy nagy hibája van hogy elbassza a bitet mert mindig kipördül a csavar fejéből
nem lehet megfogni mert lecsúszik
avval az olvadós ragasztóval is próbáltam az sem volt jó
Vagy egy csepp ragaszto a csavarba, ha megkot, azzal kihuzni.
Persze mert pont ez a lényege,szóval a haverodtól nem volt egy túl nagy ötlet.igazából gipszkartonozáshoz használatos.
Ilyen bitet árulnak eleve, aminek pereme van, nem lehet vele túlhúzni a rigipset.
https://www.pcx.hu/bit-klt-gip...
Nem arra gondoltam, ami üt, az nem jó annyira a rigips csavarba, elég, ami csak forog.
Nemtom így képről, hogy a fitymát előre vagy hátra kell húzni, de utána megfognám a bitet egy oldalvágóval hosszában, és kirántanám a gecibe 😄
Vannak ilyen helyek. Csak nem tudom, hol :) Az angoloknal jartam hasonlo elven mukodo helyen, "Man vs. burger" volt a fogas neve. Ettem olyan helyen is, ahol a csipos cucc volt a kihivas a dologban.
https://youtube.com/shorts/HtF...
ilyen létezik igaziból is? mert akkor kb ingyen ennék minden nap 😂
esetleg egy nagyobb fagyit is adhatnának mellé......persze ingyen azt is
nem szedi ki a mágnes, havernak volt egy király ötlete hogy így nem húzza túl a csavar fejet az osb lapba, nem is baszta szét az osb-t csak azóta nem használható másra
Már megint megadod magadnak a választ.Hiába vettél egy 30ezret futott autót,papíron abban már lehet 130,ezért a 30ezresnél is cserélünk szíjat.