Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogynelenne,most jön az ezerhármas.
kicsivel 300alatt volt a dinnye, nem tudom máshol mennyi
Ahol fél dinnye van az utcai árusnál, ott jellemzően annyival drágább, hogy a boltban vehetek majdnem egy egészet. Amúgy kifejezetten rossz dinnyét még nem kaptam soha, így a problémám akadémikus jellegű.
Pedig az a boxer bmw már nem menő 🤓
Nincs tizenéves passat és nincs is mit.
felénk adnak fél dinnyét is aztán ha szar akkor látod rajta
múltkor vettünk egy felet aztán fasza édes volt és elkértük a másik felét is
A tizeneves passat smafu? 🤔
Nekem meg nem kell mivel.....
""Akkor jó a dinnye, ha kopogtatáskor kongó hangot ad, és kicsit "visszhangzik" is. Ha tompa hangot hallunk, az rosszabb ízt jelent, és kásás belsőre utal.""

""Ennek eredményeként, amikor kopogtatunk egy érett dinnyét, a hang mélyebb és tompább lesz.""

https://www.agrarszektor.hu/ki...
https://www.agraroldal.hu/dinn...

:-D
Ma voltam a boltban, ha jól akartok szórakozni, álljatok a dinnyés dobozhoz és nézzétek, a sok balfasz hogyan szeretné kifogni az élete legjobb dinnyéjét. Az egyik hülye az ujjával kopogtatja, a másik meg úgy, hogy a kiválasztott darabot a helyén hagyja úgy paskolja, a legjobb, amikor a nyugger veri mint a kurvaélet, de olyan süket, hogy a mama ott volt tőle egy méterre és az hiába szólt neki, hogy a kenyeret felszeletelje-e vagy vigye egészben, az csak veri a dinnyét mint a kurvaélet.
Nem kell ide angolkák c. sorozatot nézni, ez az igazi "meglepő és mulatságos".
Rendben szólok majd! De am eddig nem, addig hanyagoljál!!! Köszönöm!!!
Majd szóljál, ha ámokot futok. Habár valszleg bármit teszek, nálad az lesz.
Nekem legalább van mivel kompenzálni 😁
Áááá,ezért van neked bmw-d.Tudást lóerővel kompenzálod.
De már nincs adjon isten, te értetlen. Akkor mi lehet a fogadj isten?
Nem reflektálok az írásaidra, akkor mi az adjon isten?
Így már eljutott a sötét elmédig? Ha majd írok az ámokfutásaidhoz, te is írj az enyémre! De ha nem olvasol hozzád irányulót részemről, addig ne tedd! Szerintem értelmesen fogalmaztam és kértem?!
Amilyen qz adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten is. Folyamatosan basztattal, raadasul hazugsagokkal, en ezt, hogy a csaladodat emlegessem, ezt rangon alulinak tartom, de mast mar nem.
Én nem érzek kényszert, hogy reflektáljak a baromságaidra. Te se tedd! Ettől szebben már kérni nem lehet.
Ha odafigyeltél, mióta letisztáztuk, elengedtelek.
Neked mi benne olyan bonyolult. Átlapozol, figyelmen kívül hagysz!
Sajnos ez egy forum. Es amikor te odaig mreszkedtel, hogy a csladomat is emlegetted, onkent lemontal arrol, hogy en megtegyem azt, amit te elvarsz tolem.
Erted?
Ugyhogy letilthatsz ha akarod.
Jah....
Elég nehéz ezt kivitelezni mostanában.
Kértelek szépen a múltkor, hogy nézz át rajtam, ahogy én is átnézek rajtad és a hozzászólásaidon!
Biztos észrevetted, hogy én szépen továbbgörgetek, és nem reagálok semmit az írásaidra.
Köszönöm szépen, hogy megértetted!
Ha berakatod magadnak, én beszállok a költségekbe.
(Ha csak az a baj, hogy nem fussa rá.)
Ezt a pár napot most idén elöször megusztam esöruha nélkül
Ja,elvileg akkor nem esik,eddig a 26-27 sem volt,kiderul.
Sajnos arra nem telik. 🤣