Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem csak lúzer vagy,hülye is.
Tehat nem adja el,akkor minek gyartja.Tiszta hulye.
Remelem o is a gazdag muanyaggyarosnal kuncsorog muhelyert mert ugy olcsobb. 😆
Na igen, hengerfejet 120-ért találtam "garral" és azt könnyebb ellenőrizni, de lehet, hogy blokk lesz belőle, amire bármit vállalnak az inkább 200 fölött van.
A boltba, te szerencsétlen.Nem ül ott a boltba az asztalra igénytelenül feltett lábbal hogy várja a madarat.Tudod,gyártás és értékesítés nem ugyanaz.
A racing bazaron 160+afa kornyeken merik a hz blokkot.Kerdes az a fránya állapot. 😆
az egyik devalt kartondobozban 61500 a másik amelyiket kofferban adják 86500 csak az üres kofferért elkérnek 25 ezret 😂
Pont 25 ből megvan a parki kofferestől mindenestől 😅 Azért megnéznék egy hasonlító tesztet a parki, hogy rúgja picsán azt a sárga szart 🤣
alkatrésznek-ennek-annak miért nem teszel egy próbát?
ja 25 felrakjam a számlát? 😅
A zöld 15 ezer volt(kezeit széttáró)
Most akkor nem akkora luzert hogy ő legyen ott vagy ott van es szereti,dontsd el mit hazudsz.
Minden eladható,és mindent meg is vesznek,egyébként venni kell egy bontott motort.
Bútorlap por?Csak tömör fával foglalkozik,minden gép rá van csatlakoztatva az elszívó rendszerre,és csak azért van ott mert szereti őket gyártani,egyébként ott vannak az alkalmazottai.
Nekem is ez a bajom vele, az árának kb. a felébe fog kerülni a legolcsóbb megoldás is, ha bárki elvinné így azonnal adnám, de álló motorral erre nem sok az esély.
A Lidli ügyesen megcsinálta a Parki marketingjét. először adták azt a zöld szarokat olcsón, most a fekete már tényleg jobb gép, de nem olyan olcsó. annyiért lassan már Deváltat is lehet venni, mint egy fekete parki.
A xaros flexed is már 50+, hol vannak már a tízezres gépek...
Nem hat,hisz ő gyarja,bokaig butorlap porban fur farag csavaroz,menő melo. 🤣
Hát nem akkora lúzer hogy ő üljön a boltba.
Annyi hulladekot csinal hogy neki kell ellapatolni a szemetet is,nemhiaba a rokonod,a ver nem valik vizze. 🤣
Új passattal,a garit azert ki szoktak birni felujitas nelkul,de nem mind.Azok utana magasabb kategoriat vesznek,bmw-t. 🤣
Te mindig mások anyagi helyzetét nézegeted?De miért?Mert nekem pl fogalmam sincs itt egy bútorboltosnak mennyi pénze van,pedig az unokatesóm is az,mondjuk ő kicsit profibb mint te,ő maga gyártja amit árul.
Lofaszt,a passat egy hulladek,minimum audiban kene feszitened mint pocok a lisztben,ha igenyes lennel.De se az nem vagy se penzed nincs ra.Meg a cigok es romanok is elorebbjarnak nalad,igaz ok is a sokat futott peldanyokra hajtanak,veluk kell megkuzdeni a portekáert neked. 🤣
Szóval minden fényező passatal jár,hát....ennyi fényező nem tévedhet
320-ba veszek át tőled eurót(gondolkodós)
Szerintem nem.
Szóval még is csak lefokoztál hát nem szép tőled(ujját lefelé mutató)
mer átműtette magát a pinki?(kérdőjeles)