Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán vígan beleteszem a következő 300-at.Hol van itt a gond?Ez csak egy opel tulajnak olyan nagy szám,ja meg a bmw tulajnak.Egyébként 300al még sosem vettem autót,óra szerint legalábbis,a b4-ben biztos benne volt a duplája mint amit az óra mutatott.
Nekem az 1.6-ossal ilyen tapasztalat nincs, viszont a 2.0-ban ha elszakad a szíj, eltöri a himbákat és nem ver szét mindent.

Pont ma beszéltük hogy milyen fasza ez a motor. Tesómnak 8v most fordult át 200-ra az órája, nagyon szeretem azt a motort.
Azé sikerült megborítani az elmédet 😂
Ez a citroen?
Nem, nagy eséllyel a vezszíj szakadt el vagy leforgott valami mert a veztengely nem forog, de amúgy nem csörgött, csatttogott mikor 120-nál pályán elkezdett gyengülni és elöször kiírta, hogy 100-ra korlátoz utána szép lassan leállt a motor és indítózásnál sem utalt kompresszióhiányra, szervizben van és ha lesz idejük szétszedik. Viszont az 1.6 hdi-nél ilyenkor ahogy olvastam, hallottam mindig összeakad a motor és a veztengely is görbül na meg komplett kiveszik a azereléshez a motort-váltót.
Kiszedik egy huszasert.
Probald agyasabban,mer ez igy mehhhh,kispalyas trollnak elmennel,de semmi tobb.
Magasan pozicionalt mi..... 🤣
Nem alapoztam tényekre csak basztatni akartalak 😂😂
Beleszakadt az izzítógyertya ? Pont ma kellett volna cseréljem tesóméba, megláttam hol van és elengedtem 😂
Nem,te igenyesen veszel egy 300e-ret futott jarmuvet. 🤣
Mert az aztan nagyon jo,de nem audit,passatot,gondolom mert az jobban tetszik kulsore. 🤣
1.6hdi 9hz hengerfej kéne, nincs valakinek a sufniban? 🤔 😟
Tudod általában annál van a gond aki más anyagi helyzetével foglalkozik,de az a büdös helyzet hogy mégsem én készülök a jyskbe polc rakodónak.
Nemmondod hogy meg a szerkocsi se volt meg ujban? 😮
Jo,menjunk lejjebb.Azt meg elfogadom hogy vagy olyan láma,beveszed azt a hulye ideologiat,telefont nem veszel csak használtat mer bukja be az ertekveszest mas,ez eleg pronyo,de sporolsz 20ezret vele egy regen felso kozepes telon,megertem,kell a love hasznat passatra,de legalabb egy telikabatot vagy farmert azert ujonnan veszel legalabb? 🤣
Te is kezded ezt a"lefutott"dumát?Elég röhejes.
Nem,az az igenyes állapot amikor te teszed bele az elso km-t.
Amit te mondasz az a prolik vedekezo dumaja hogy egy lefutott koszvadekra tellett nekik csak.
Szerintem te akkor jutottal uj auto kozelebe amikor valami szerkocsit kapott egy tuzoltosag. 🤣
Te állapot. 🤣
Tudod hogy van ez,vw-nél 400nál azt mondjuk be van járatva,az opelnál azt mondjuk,túl a második motorgenerálon.
Még tavaly vettem, F1 előtt reklámozták, gondoltam, kipróbálom. Akkor használtam belőle, meg most, mert rá is felejtettem. Most előkerült a szekrényből, valami mást kerestem 😅 na mondom, mosok 1et vele.
Én,miért?Mit érdekel engem.Én tudom mit ér a cucc.
Az amiben minimun 400 volt csak visszatekerte a nepper?
Jó, tudom, a fóccvágened elején kisebb a rés, de csak mert nem húzatták ki a padon rendesen 😂
Varjal,a lotust a pinki reklamozza,ezert harapni fog a blodi. 🤣
Miben is?
Hogy ez nem haspajzs?
Amit nem akartam foliazni soha? 🤣
Az öblítő víz nagy gömbölyű cseppekben áll meg rajta, és alig nedvesíti. Jónak tűnik így elsőre. Lehetne még fényesítgetni, de nem az volt a lényeg most.
Te!abba a hézagba lehetne muskátlit ültetni.
Nem, 1500 km-es kanyar és 5 nap fa alatt állás után egy mosás...