Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olvasni is meg dolgozni is?
mitől lettek ilyen qrva nagyok az igények 😅
Egyre több hobbistánál látod. Azt azért tedd hozzá.
Akik ipari felhasználásra ilyet vesznek, nem komoly munkások.
Elhiszem és elfogadom hogy fel tudsz vele újítani pár lakást de te is ezt csak most csinálod 1éve, alkalomadtán. Az akinek a kezében van egész nap mint pl egy kartonos, ács, asztalos, bádogos az tudja mi a különbség egy psrkside meg egy dewalt, makita, metabo stb stb között.
Azt is megértem aki lidiset vesz a megbízhatatlan melósnak.

Nekem van pár saját tapasztalatom, a nagyflex leégett(makitát kértem kölcsön a munka befejezésér, betont vágtam) a fúrót megvettem, hazahoztam, meg akartam húzni a tokmányt és eltört a gép háza. Van dekopír itthon mert apu megvette, kalap szar. Excenteres csiszolónk is van az jó, meg a köszörű is.
Ja meg egy multifűrész az is gyengébb mint a 10,8-as makitánk.
Ezek mind vezetékes zöld gépek.

Azt is elhiszem hogy a fekete akkus jobb minőség. Hobbistának, barkácsolónak biztos jó, de aki használja az tudja hogy megéri a felárat a nagyobb márka, akár csak az ergonomia miatt.
szerintem meg szórakoztatók a videói 😅
Pedig hogy vagynak ra. 🤣
Én egyre több mindenkinél látom már a parkit. Lassan le fog esni a hitetlenkedőknek, hogy felnőtt a parki. Mondjuk itt ezt tagadni fogja mindenki(fetrengős)
Es meg mindig nem erti,nem erti,nemnis fogja........ 😆
ja azok mondják akik életükbe nem használtak ilyet(kezeit széttáró) Ma egész nap az új flexemet nyüstöltem pompás egy darab (meghajlós)
Az emberekben szerintem kialakul egy nézet, mint pl. régen gyerek koromba. Pffú kínai ami kínai az mind gagyi szar(kezeit széttáró) Na ezt már például nem mondjuk mert már minden kínai 😅 Aztán ugyan ez van a parkival is. Tolják már vagy 20 éve csak azért mert olcsóbb mint a többi hasonló szerszám eleve csak szar lehet. Vagy lehet, hogy az is volt régebben ezt nem tudom tavaly nyáron lett az első parkis cuccom. Ezek a szerszámok jók mondhat bárki bármit aki fikázza az csak azért mert nincs vele tapasztalata. A kis akksis flex is parádés(meghajlós) vékony kis fogantyúja van, 6 fordulat állítható, a szikravédőt egy gombnyomással lehet állítani akár körbe is tekerni, vékony a feje sokkal több mindenhez odaférek vele stb. Mondhat bárki bármit jó cuccok(meghajlós)
Ajaj zoli,a te pénzed de nem te vetted........jaj mész a sötétbe.Igazi szarrágó vagy.
Vagyis nincs.Ezt ugy mondjak.
Mondtam már,bármikor ha szükségét érezném,de valahogy ez még nem jött el.
Dehogy kunyeralom,az en penzem,de ezt se erted.........hiaba,nem az esznél alltal sorba. 🤣
Végülis csak kiderül hogy pont te vagy itt az élősködő,használod másnak az autóját,kunyerálod mástól a minőségi gépet,mert bár eskűdözől hogy a parkside kurvajó,de valahogy mégis kunyerálod a normális gépet.
Nullanal indulnal.az hidd el,jobb a 300 ezernel.....de honnet tudhatnad........sose vót olyanod.
Amugy annyi a sok duma alja par szoban,nincs annyi penzed.A tobbi csak a blabla salata duma.
nem látom mellette a blikket a mai dátummal(gondolkodós) Hétfői kép?
Nálunk hétfőn délre már nem volt mondjuk összesen 10 darabot hoztak(kezeit széttáró)
Minél beljebb?
valami olyasmit mondott,hogy a hülye gyerekek motorja 😅
Mondjuk pont most irtad le hogy gondolkodik egy pronyo igenytelen fasz.
Az.
Nem en vettem. 🤣
Hat,ez nehez lesz mintha egy ráknak magyaraznam a rákkoktelt.
Na ho mondjuk 300e km-el lennel beljebb.
a vérnyúl?
Na várjunk,a rozsdaboglyát hány km-rel vetted,0?
Mivel lennék előrébb ha ezt a passatot megvettem volna 18 millióért?Elárulom, semmivel.Eltelik egy kis idő aztán abba is 100ezer lesz,sosem hozott lázba egy új autó gondolata,valószínű ez azért van mert sosem okozott csalódást a használtan vett autóm.Szóval bármikor vehetnék egy 0 km-es autót,előrébb lennék,nem.Hordhatnám több százezres olajcserékre hogy megmaradjon a garancia.kell a kutyának.5 milliónál nem vagyok hajlandó többet adni egy autóért,illetve az mostani árak mellett mondjuk 7 millió.
Ott hogy nem nullaval.De te ezt sose fogod felfogni...........
Dehogy sikerult,haspajzs,bar ha veszel nekem azt megkoszonom.
Erte megyek.
http://www.motocorse.eu/motorc...