Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj a bosch-t megette a parki 😅
Mondjuk a levike makitáját is megeszi arról is van teszt 😂
Szerencsere a mostani honap dupla eredmenyt hozott mint a mult honap 20.-aig.
Szoval egyszer fenn egyszer lenn. 😆
De mig neki stabil meloval es istenadta tehetseggel SEM tudott elerni egy normal fenyezo anyagi szintjeig.
Akit ismerek fenyezot mind tudott venni egy passatot ujonnan.Es nem hadovalt kifogasokat.
Valszeg csapnivalo vallakozoi tudasa volt,ezert bukott.
En speciel valahogy megoldom jelenleg konkretan 15 ev alatt ugy hogy se adohatralekom,se hitelem,se kintlevosegem nincs.
Egy cegnek nem tartoztam,se nem tartozom egy petákkal sem.
Sot,nagyon keves az akinek odafnak bizomanyba arut,mert tudjak hogy idoben fizetek.
Ahogy hallottam kb 20-30% visszeses van szinte mindenhonnan,en meg hellyel-kozzel hozom a tavalyit.Hala az elso negyedevnek.
Szoval halodok ja.
Vagy csak egyszeruen nyugosen viselem a hullamzo forgalmat,ja,oregszem.Nyugdijas akarok lenni.
ja hobbistánál. villanyszerelő, ablakos, autóvillamossági szerelő. Na ezek egész nap a szerszámokat fogják csak egy ideje parkszájdot mert rájöttek,hogy jó 😅
pont annyival lennél előrébb mint zotya ha dövaltal csavaroz és nem parkszájdal 😅
Mai.....és itt most is több van tiznél. Beszélj a bótossal többet rendeljen tíznél, az asszony kiküldi neki😃
Nem bérelek,egyszer már írtam itt,a lényeg hogy van egy haveromnak egy elég nagy cége,műanyag gyártással foglalkozik,a lényeg hogy megkeresett hogy elválalnám e a festést,ha nem akkor elengedi mert nem akar vele foglalkozni.Mivel tömeggyártás van az elszámolás sem nehéz,és mindez euróban történik.
na annyit egy citroén se ér(fetrengős) Szerintem hagyd náluk ne költs rá 😅
Ja,hala egnek nem nekem kell megreccsent vallal dolgozni.Mivel en sose akartam asztalos lenni. 🤣
ekkora hézagok még a gazdasági bejáratnál leparkolt pözsi furgonomnak sincs(fetrengős)
Mondjuk ha én azon szenvednék hogy életben tudjak maradni egy haldokló vállalkozással, nem biztos hogy basztatnám “kuncsorgással” azt akinek stabil munkája van és csak másodállásban bérel kamrát vagy mi.
Szeretnél te olyan"lepukkant" autóba ülni.Még egy 10-15 év és a z astra is hozza ezt a szintet,talán.
te jó ég te mosod az autót? (fejét fogó)
Hozzád képest igen, profi asztalos vagyok 🤷🏼‍♂️ viszont dumaban felveszed a versenyt a tomival.
Elotte meg a markaszervizbe.
Blődi mondta hogy mind a vetelár mind a markaszerviz arai meghaladjak az anyagi lehetosegeit.
Valszeg nem fizet annyit a kuncsorgott muhelyben taknyolas mint ahogy vetit itt,meg a carbonos ulesgyartassal egyutt.
A portasmunka a vedett katasztrofanal evidens hogy csak lepukkant passatra tellik.
Legnagyobb igénytelen,te csak igénytelen.
Lacihoz.
pinkihez?
De.
Szolj te,te vagy a pro mindenttudo asztalos. 😆
Értem, tehát a bosch szar, a park jó. Szólj majd a Tomi haverodnak hogy dobja a kukába a tesztgépeket.
Akkor már nem is én vagyok az igénytelen(szemeit körbeforgató) Lefokozol?
az életérzés 😅
nem ő taknyol(kezeit széttáró) A festők taknyolnak(szemeit körbeforgató) te csak gányolsz 😅
én használgatok makitát is, általában van nálam ilyen,mert a kőmérges ott tárolja ezeket nálam az építkezésen. De semmi extra, fikarcnyit sem jobb.(kezeit széttáró)