Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én pumpámban meg nem is volt még öv , kb fél éve van csak benne , mert cseréltek üjést benne egy vadi újra , ami övvel egybeépített!
Nálunk talán a ki-be ugrálás miatt de alig valaki használja !
Hát nem tudom, régóta akárhol dolgozom az övet szinte mindenki használja ahogy én is, egybigen testes haver nem, de egyszerűen nem éri át és eddig általában kidumálta.
Az övet valóban szinte egy soför sem használja , ahogy èn sem ! Sajnos ez egy rossz szokás , pedig fizettemmàr eleget érte !
Akkor azért megúszta ! Rosszabb is történhetett volna a fotö láttán !
Csak egy borda törés.
A tetején áll az autó!!! Biztos lett baja mert az övet egyikőtök se kapcsolja. Remélem kisebb sérülésekkel megúszta(meghajlós)
Még egyszer megnéztem a fotót sajnos a fülke eléggé kilapult remélem azért maradt annyi hely, hogy megúszta(meghajlós)
Többek között a füredi Tagore sétányon lévő Bodorka akváriumot is èn pumpáltam ! http://bodorka.info.hu/kapcsolat/ 😉
De hordom a Balatonparton is , de akkor Veszprémbe rakodok ! Pumpával többször előfordulok a parton !
Balatonon vagyunk , de családdal és nyaralunk ! Ez rettenetes fotó ! A pilótának lett baja ? 😕
Meg amugy se megy olyan messzire, addig beköt a beton😃
Ő az ormányos járművön van általában bár talán ilyennel is megy.
Najó, de az igazi motoros felmegy és kész 🤣
Gondold el micsoda kihívás felmenni egy nagy teljesítményű motorral, a tükör sima aszfalton.
Pedig semmi extra, csak azért megyünk oda mert szép, de még a Jawa is felment.
Lefelé mondjuk jobban izgultam, de bírta a dobfék is.
Ekecselek,remélem nem a balatonparton melózol,ezt ma küldték a kollégák.
Ok.
Olasz alpok, szlovén alpok… de biztos nem fizetek azért hogy felmehessek oda.
Az a gond hogy picit kicsi a suruseg,mar az alpokhoz kepest,most egy resicabanyai kor 500km.Sok benne a hatartol az uresjarat,ha az alpokon barhol letaborozok mindenkepp beleesik 3-4 hago+a faluk kozt rengeteg kisebb kanyargos resz.A halszalkaszeruen volgyekbol szetagazo felfutokon kivul.
Március végén kell menni, hajnal 4-re odaérni... tuti, nem lesz ott másik barom! 😁
Igazság… az a legjobb ha az ember elkerüli ezeket a helyeket.
A glocneren kb 5:30 kor a lőtéri kutya se volt csak en.Igaz hogy junius eleje volt.
Ismered a hetkoznapi motorost?Nemaaaaa....... 😆
Mi.haladtunk azé de a hétköznapi motoros befagyott. Jo azé.minket is baszott a sok nép
fogarason hétköznap reggel 8 felé szinte senki sincs, délután meg motorral alig lehet menni mert úgy araszol a nép mint valami pesti dugóban
Ha olyan mint a glocner akkor reggel es este kell menni.
Nah.....kb ez a különbség a gépeket illetöen is. Csak azon a mosás se segit