Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na az még egy haszontalan állatfaj 😂
Tedd boldoggá a családod és ne szívasd vele tovább magad szabadulj meg tőle 😅
ja láttam ilyen videót én is(gondolkodós) Pont valami magyarok voltak. eladták a házukat azt mentek egy lakókocsival. Az iskolás korú gyereküket meg jól megszívatták. Na ez az"életforma" amiről te beszélsz kb. 1 család az 1 millió családhoz kevés ilyen idióta van 😅
Ha be akarod járni európát járj el kobrankóval kerózni. Ő már bejárta és nem kell hozzá csak heti pár száz euró, meg nyáron 1-2 hét(óranézegetős) Persze némi erőnlét bár azzal te bajba lehetsz 😅
Majd 70 éves korodban amikor már el meri mondani az asszony, hogy mennyire utálta a kempingezést 😅
De te sose nőttél fel, most is úgy gondolkodsz mint egy gyerek a nejed meg nem akar megbántani ezért elhiteti veled, hogy szeret kempingezni és jobban élvezi az igénytelen nomád életet egy jól felszerelt apartmannal szemben 😅
megtérül? Mióta megvetted viszi a pénzed egy pénznyelő ember 😅
😂 Kit akarsz ezzel megetetni(fetrengős)
Amikor huzigattam ilyen hasonló szart mint a tied 8 lityi helyett fogyasztott az autó 12-14 litert lassabb menetben 😅
Add el azt a BUDIT.
Csak a gond és a kín van vele ráadásul qrva drágán használható. Kifizetsz 2*annyit a kempingben mint egy apartmanban. 1,5 ször annyit fogyaszt az autó miatta az autópályadíj kamionos kategória, nem beszélve,hogy dupla annyi idő alatt érsz vele a helyszínre, ergó a nyaralásra szánt időből 2 nap plusz elmegy az utazgatásra. Ez mellett alkalmanként vizsgáztatgatod és és állandóan kerülgeted az udvarban azért az évente 1-2 alaklom miatt. Gondolom néha költeni is kell rá ezt-azt. Meg még egy szar a portán amit takarítgatni kell, bár neked tudom ez az életed. 😅
👍️
Sanyi ! Miért nem mondtad , nagyon helyesen teszik hogy gumialkatrészre csak 2 èv a gari , de nekem itt nem is a gumikéderrel van a bajom , csak ami alatta van , és nem guminak hívják !? Undorító a hozzáállásuk ! Márcsak preztizsből is javítani kellene ! 🤨
A renault érdekes garancia megközelítéséről, felhívtam mert 2 napja észrevettük, hogy a jobb hátsó ajtó felső ívén kb. 1cm-es vékony csíkban ledörzsölődött a festék és ahogy nézegettük csak az ajtógumikerete ér oda, ezt elmondtam mire 4 óra múlva visszahívtak (gondolom addigra találták ki mit mondjanak) és a fickó mondta, hogy tudnak erről a jelenségről így nevezhetjük típushibának is és ugyan 3 év a garancia, de a renault a gumialkatrészekre csak 2 évet ad így az általuk okozott kárért nem vállal felelősséget a 2.5 éves autónkra. Kissé felbaszódtam és nem halkan ügyvédet emlegetve kinyomtam a telót. Nem tudom van-e értelme tovább vergődni, mindenesetre azt a csíkot ki kéne javítani és utána az összes ajtó belső fényezett keretét lefóliázni. 😬
Goldwing kacat ! Besírtam ! 🤣
Közbe kiderült a led kiegészitő lámpa ami jött ebayen az nem ajándék, egy nagyon idöben érkezett csomag egy másik helyett amit rendeltem. Gyors volt csak épp nem az. Egy belső táskának kellett volna jönni ez meg egy goldwing kacat. Irtam embernek sajnálkozik és már feladta csomagszámot mellékelve az eredeti rendelésem. Eccer már volt hasonló, akkor küldték valóban, remálem most is igy lesz
Szerintem senki nem nézegeti utcán mert az tényleg nem.százas, de autópályán azért előfordulhat nagy ritkán. És tényleg nem fogy el, ugyanúgy gyorsul mintha csak százról gyorsítana az ember. Én ugyan nem gyorsulgatok hasonszőrű tipusokkal, de ha lépést akar tartani gyári áttétellel azért össze kell szedni magát a többinek is 🙂
A kettőjük elképzeléséről nem tudtam , nyilván induláskor már látszott mi a helyzet ! A lényeg hogy nem a verseny szellem volt a fejemben , nem élek bizonyítási vággyal szándékkal semmilyen formában !
Soha nem iszok alkoholt , nem kávézok , nem dohányzok nekem ez a káros szemvedélyem ! Ha előre mondta volna valaki mi történik velem , akkor sem tudtam volna befejezni a motorozást ! Még menni sem tudtam , mikor jóapám a Pannónia tankjára ültetve motoroztatott ! Én sajnos vagy sem benzingőzbe nevelkedtem ez az életem a motor meg a 3. gyerekem ! A ráfordított pénz soha nem hiányzott a családi kasszából !
Azért az egy kicsit túlzás hogy ők húzták ami a csövön kifér te meg azt sem tudtad hogy húzni kéne és így jobbat gyorsúltál,talán ha 1-2tized van a két motor között,sőt ha jól tudom a gixer előbb van 200on.Szóval azért zzr-nek is izzadnia kell ha nyerni akar.
Hogy mit kellett volna , pontosan jól tudom !
nyilván nem nézegeti , főleg ha nincs a közelbe német autópálya méretlen szakasz ! Mert ugye ott sem lehet mindenhol !
Tudod te is csak addig kisérted a szerencsét,míg egyszer nem adja ki,hálát kellett volna adnod az égnek hogy egyszer már kaptál második esélyt,és soha többet motorra ülni.
Furcsa,az én motorom is elmegy 300ig,de az hogy 250felett mit csinál,szerintem pont marhára mindegy,mert aki ezt utcán nézegeti az egy elmebeteg,és most nem a szó jó értelmébe mondom.
Hogy miért megy jobban mint a Hayabusa azt meg az Oncsik Zoli mondja el egy videóban mikor tesztelte a ZZR-t !
Az nem mérvadó egyáltalán ! Az inkább mikor együtt motorozok barátokkal , gsxr1000 , cbr1000 és lámpánál eldöntik hogy most megb@sszák a ZZR-t , aztán mikor megállunk mondják mit terveztek , de csak a kibaszott gumiszagot érezték utánam , pedig nem pörgött a kerék ! Elmondás szerint a GSXR volt közelebb a megbaszáshoz , de elkezdte emelgetni az elejét míg a ZZR rezzenéstelen tapadással csak gyorsult és gyorsult és büdös gumiszagot hagyott hátra ! Pedig én ott nem tudtam hogy forgatnom kéne ! Azt hogy a többi nem képes arra amire ez azt meg arra gondoltam , hogy akár 250-nél odabaszol a tűzre , és olyat gyorsul mint egy jó motor 100-ról ! De mind1 is aki ment ilyen állattal úgy is tudja , a többiek had gondoljanak bármit IS ! 😉
Van rá pénzük , nem kínlódik a kempingekben a placcra beálláskor és máshol sem ahol tolatni kell vele ! Elég nagy kihívás némelyeknek ! 🤨
Is is.De igaz,lakóautóból több van
Én keveset látok ezekből a csigaházakból és sokkal többet lakóautóból. Mai világban nem is csoda, feldob két rollert vagy ebikeot aztán bejárja a környéket. Ezt a csigaházat meg húzza aki akarja.
Mikor térül meg , gáztömörségi jegyzőkönyv , érintésvédelmi felülvizsgálati jegyzőkönyv 25-25E Ft
biztosítás 8E Ft/év
műszaki vizsgadíj 20E Ft
C-gumik , + a lakó vételára ! 🤔 😏