Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na,hát az az első amit leszedek és dobom el a fenébe,az mindig csak útban van.
hát persze 😅
Én meg benne vagyok a tönkrement makitás szerszámok csoportjában 😅
És népes a tábor 😅 Szóval én is tudok sok tönkrement makitás szerszámot 😂
A makita nem ment még eddig tönkre egyijse. Parkit tudok.sokat.
Na igen ezt el is felejtettem ingyen ki is cserélik. A makitát is?
Ha leninvárosból sopronba dolgozol akkor is van lidl minden 20 ezres faluba. Ingyen kapsz újat bármelyikben 😅
Egyébként meg nem nagyon mennek tönkre(gondolkodós)
Működik még? Elfogadom hozzad(meghajlós)
De, hogy kotrod elő ha a sógidnál van? Hívjad felfelé kerítse nekem elő(meghajlós)
Hogyne menne. Sőt ngyen ki is.cserélik ha beszarik....csak.mig otthon legfeljebb jövő héten folytatod a keritésfaragást egy szoros határidős munkánál erre nincs lehetőség. Van enélkül is épp elég szivatás
Bazmeg megint kurva okos vagy. Előkotrom.mert a sógornak adtam de
elmegyek hozzád és a fejedhez vágom
ha van elég akksi az is megy egész nap
szerintem vagy belenyúltál egy gyártási hibásba, vagy képtelen vagy egy akksit beletolni egy szerszámba vagy a makitás szarodnak az akksiját próbáltad bedugdosni egy profi párkiba(kezeit széttáró) Csak hát a víz nem keveredik az olajjal 😅
Hát de.......van hogy egész nap megy nyilván nem.nonstop de vágni kell a C sineket. Az ország tulvégén nem.fogom leszopatni magam azzal hogy ha beszarik mert nem.birja (van.rá példa a kismaszekok közt )akkor.szaladgáljak a ldlik közt mert persze ha nem havi akcios ugyse kapni
Arról.nem beszélve hogy teljesitményben minden gépük.lemarad. az mg megint csak szempont hogy minél.hamarabb minél többet minél hatékonyabban
pont a makita az ami semmiben nem tudta megverni a parkit(fetrengős) Árban meg egyik sem 😅
hát ezt itt bármelyik jutubos videó megcáfolja(fetrengős)
Ahol a TE ipari gépeidet hasonlítgatják össze a parkival. Szóval semmi szégyenkezni valója nincs a parkinak a többi márkával szemben(kezeit széttáró)
mert nem fér el a korong a szikrafogóba te idióta 😂
Na a kockába tuti van kétféle.
igen van a kocka, meg a hengeres a kisebb gépekhez. Majd olyat is kell vennem mert a bleki csavarbehajtóm kitelt annak meg nem cserélhetős az akksija hanem beépített.
Vegyél.rendes gépet, azzal nem.kell szikrafogó nélkül koptatni 😆
én meg vettem 125-ös korongokat. Le kellett fogyasztanom a szikrafogó nélkül, hogy méret legyen 😅
Most utána néztem a parki 125-ös. Szóval ahhoz jó lesz a meglévő halom 115-ös korong(meghajlós)
Persze hogy nem. A parkside marad neked, ín nem.balfaszoskodok az akksijaival, a teljesitményével a megbizhatóságával. Ráadásul.a.normális.használható akjuja majdnem.annyi mint a makitáé
Ezt rögtön levágtam(kezeit széttáró) A írásaidból egy amatőr is észre veszi, hogy nem vagy a téma szakértője(legyintős) Nem passzoló akksik, 115-re felmenő 125-ös korong, mennyit kell tudnia egy akksis csiszolónak, stb... Szóval fikarcnyit nem értesz hozzá 😅
Ez igaz. Bosch van jó pár, mindre felmegy a 125. Régen volt pár amatőr cucc aminek a szikrafogója kisebb vokt, de manapság már nem.nagyon látok ilyet. Sose vettem 115-ös korongot.
Nem tudom, a feszültség meggyezett méret igen, kialakítás a fogadónál nem. Jó üzetnek tünt az meg ugyis csak itthonra kellett volna. Itt véget is ért a pályafutása. Volt pár gép a kezemben, próbaképp vagy mert épp az volt kéznél, behajtó is ütvefúró, fúrókalapács is. Össze nem lehet hasonlitani az ipari gépekkel se teljesitményben se ergonómiában.
Aztán miért ne menne fel,a felfogatás ua
van egy bosch csiszolóm. 115-ös Na ez attól 115-ös mert ekkora korong megy fel rá(kezeit széttáró) A Lux-toolsos is 115-ös, Hihetetlen de a kisebbre nem megy fel a nagyobb 😂 Ha leveszed a szikravédőt akkor felmegy rá a 230-as gyors daraboló korong is(fetrengős)
Van többfajta akkujuk is. De mind kompatibilis mindennel is. A feketékhez van külön Ún."intelligens" akksi, bár egy akksi mitől intelligens azt azért nem tudom 😅
Mondjuk a parki az amatőrök fegyvere, otthonra tökéletes választás