Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De miért zavartatná magát,ha egy olyan helyen van ahol az üldözöttek a törvény oldalán állnak,az üldözők meg az ő rokonai.
Teljesen érthető a rendőrök reakciója innen nézve. Én viszont mindenhol az okokat is keresem és az ok okozatot, ott miért olyanok a bűnözők amilyenek? Annak az okát és a bűnözők a lakosság általi eltűrését illetve állandó utánpótlásukét miképp lehetne csökkenteni?
Igen. Ugyan a favellák környékén történő dolgokról kevés tudomásom / ismeretem van, de egy időben jelentősen több motoros videót néztem, mint manapság és a brazil rendőrök nem zseblámpával integetnek, hogy tessék félreállni, hanem végig pisztolycsőbe nézel. Nem is félnek használni.
Pontosan azért, amit mondasz: ez a válasz az erőszakos bűnözésre.
Collonil tisztító meg impregnálót használtam, a macna meg a goretex alpihoz jó volt. Barátnőm szürke alpi andes ruhája viszont foltos lett tőle, érdekes mert a világos szürke lett csíkos/foltos. Most nickwaxot vettem, azzal impregnáltam be az esőruhát ami amúgy egy aldis neonsárga dzseki de jól teszi a dolgát, idén kb 10napot áztunk benne.
én nem is értem ezt(kezeit széttáró)
Felbakoltam volna az udvarba azt az lenne a gyerek kis háza játszani. (kezeit széttáró)
Hogy pénzt nem fizetnék érte, hogy valahová elhúzhassam na az tuti 😅
Az.
Gondolom a rendőrök azért brutálisak, mert a bűnözők ezt váltják ki belőlük.
Nekem még nem volt vele problémám. Van esőkesztyűm és csizma is. Teljesen száraz marad a cucc rajtam a legnagyobb esőben is.
Mi a 4*-ba 100-110 körül szoktunk fizetni, de kajával együtt 😄
basszus részvétem...(szomorú)
béke poraira mi történt?
blődi imádja.(kezeit széttáró) Tulajdonképen az esze meg van hozzá 😅
arra hajlok(kezeit széttáró) nyitásra ott vagyok el ne kapkodják a mesterek 😅
Azt tulajdonképpen permetezéshez árulják...én is abban tolom 😁
jézus ereje(fejét fogó) Te egy jólelkű gyerek vagy eskü szeretlek de nem sok ész szorult szerintem beléd(gondolkodós) Az a putri szart már rég el kellett volna adnod a fenébe az árából meg évekig elnyaralgattok fényűzően. Én 4 éjszakára foglaltam aug 20-ra egerben 60 ezer ft-ért 3-unknak a főtértől 300 méterre.
De mutatok neked sárváron is olyat, hogy kifizettél 80 ezret, hogy a saját általad sok pénzért fenntartott dohos szagú putriban legyél 2 napot a pároddal 30 ezerért meg lékkondis, parkolós, saját fürdős, tv-s szobát kaptok(kezeit széttáró) Valamikor már csak be látod, hogy az a lakókocsi egy zsákutca(kezeit széttáró) Meddig áltatod még magad, hogy az mekkora dolog? Ez a lakókocsizás meg skiff utánfutó meg az ilyen kempinges szarok max a 90-es évben voltak a menők. Ma már szerintem egyáltalán nem az meg sok nyűggel is jár(fejét fogó)
Akko kiprobalom.
Amig ki nem derul hogy kuka addig nem dobnam ki.

10:20 tol van benne.

http://youtu.be/1PfMX4Xuh2k
Szerintem igen, nekem jobb lett a nickwaxos mosás után.
Nekem jól birta a régi munkaruhás. Igaz, csak párszor áztam benne. Utána kiterítettem, megszáradt és vissza a táskájába.
De elképzelhető, hogy ez nem fog annyit kibírni.
de hát ez csak egy ráragasztható matrica(fetrengős)
Anno Fr-től vettünk páran igen jó munkás vízállót és az a szelet is bírta, sokszor volt rajtam és ma is azt használom melóbajárni a hideg ellen is.
Ha ez a brazil favellák akkor ez a rezignáció nem csoda, most éppen a rendőri brutalitás ellen tüntetnek mondván este nem mernek kimenni mert a rendőrök jobb esetben csak elviszik a népet viszont a bandák ellen nem tüntetnek ellenben az a bűnözés sem csoda a kilátástalan szegénység miatt, esélyük sincs még az unokájuknak sem kitörni onnan.
Annyira nem 5e korul lattam csak a felsot.
Valszeg raprobalok,ilyen aztatni kell ahogy olvastam.
Akkor viszont praktikus lehet impregnálni. Én a Shox-bank vettem spray-t, nekem még a cordura ruhánál tette a dolgát.
a munkaruhás az egy túrát bír, ellenben olcsó, endúrózni tökéletes mert sűrűn sérül
ismerősnek volt egy oldalt patentos átlátszó pvc szerű cucc nem emlékszem a típusra de az nagyon fasza volt tök egyszerű felvenni, nem is volt nagyobb térfogat mint a munkaruhás