Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért az ilyen kijelentésekkel vigyázz!
Nagybátyám mondta az alzheimeres nagyanyámra egyszer, ha "ilyen hülye leszek, lőjetek le"
Na volt is most valami megmozdulása ami már a demenciára utalt, és felhívtam rá a figyelmét hogy most lenne esedékes a dolog ha lenne ilyen hajlamunk. Értette 😆
Neked???Semmi.
olyan 7-8 éve lehetett akkor éjszakás után elmentem tankolni gázt is meg benzint is aztán ha már úgysem sietek haza gondoltam bemegyek a lidl venni a gyereknek péksüteményt
már akkor gyanús volt hogy itt valami lesz mert vagy 50 nő várakozott az ajtóban lehetett vagy 10 perc a nyitásig
ki sem szálltam a kocsiból mert nem szeretem a tömeget
bement a sok nő aztán utánuk ballagtam
megvettem a sütiket utánamegyek hátrébb, a sok nő meg valami akciós bikiniken marakodott 😂
akkoriban nem volt még ennyi szerszám inkább csak rongyok
ez volt az első meg az utolsó ilyen nyitási jelenléten
és egy kis ráadás... 😅
Na szóval nekem ma volt a karácsony(meghajlós)
parkside performance sarokcsiszoló(meghajlós) Nagy teljesítmény, bosless motor, ergonómikus kialakítás, kulcs nélküli korong csere, reteszes szikrafogó állítás(meghajlós) ledes töltöttségjelzés, 6 fokozatban állítható fordulat(meghajlós) Mi kell még? 😅
pedig ott várt a sok szaki a sarokcsiszolóra 😅
Sok hülye tobzódik a bolt elött mert megjöttek az akciós szerszámok,pint mint a plázába az új iphonért.
Akkor csak nézz körül a kasznis műhelyekben.....sehol nincs rajta,egyszerűen az autóknál sehova nem férni hozzá,aztán ha megkérdezed hol van,jobb esetben meg tudja mutatni zsír újan ott van a dobozába.
Azert no 6 rugoert 10000 mah powerbank azkurvajo,ket boltot is meglatogattam mer elfogyott,a portwest sokat fogyaszt egy nap alatt. 😁
De szép is az, sorban állni a nyuggerekkel a boltajto nyitasra 😁 tiszta szocializmus, bár abban neked nem volt részed.
Én mondtam a gyerekeknek, ha ilyet csinálnék - főleg parkszajdert - akkor lőjenek le...
Pedig jóaz.Plane hogy felkelt erte. 😆
Na okoskatörp, vedd meg a bóvlit, nekedvaló 🤣
Ugye, ha figyelmesen olvasnál írtam, hogy nekem szerencsére egy se.(meghajlós) Olyan volt, hogy kitört belőle egy darab a saját balfaszságom miatt, de szerencsére rajta volt a védő így irányítva repült és nem a fejemet találta el. Hogy hány korong robbant fel hányból?
Miért is kérdés ez? Elég ha egyszer megtörténik azt ha nincs szerencséd bottal tapogatva jársz egész életedben(kezeit széttáró)
Ha van rajtad szemüveg azt elkerülheted esetleg fél arcod lesz érzéketlen amibe belerepült a leváló korongdarab(kezeit széttáró) Tavaly ilyenkor 1* le kellett vennem a védőt, mert a leégett tárolom bontásakor volt olyan szituáció, hogy védővel együtt nem fért oda a korong vágni.. Szintén a figyelmetlenségemből mivel koncentráltam kb. 5 méter magasba a létrán és néztem a következő fogást a leállított csiszoló még éppen forgott amikor hozzáért a másik kezemhez. Csak annyit láttam, hogy van egy pici vágás a bőrkesztyűn. Na azonnal le is mentem létráról megnézni a sérülést.Levettem a kesztyűt, szerencsém volt(meghajlós) a bőrt nyitottam szét az ujj percemnél, még vérezni sem vérzett viszont annyira szar helyen volt, hogy hónapokig fájt amikor hajlítottam az ujjam.(kezeit széttáró) Na mind ez nem történhetett volna meg ha rajta van a védő.(kezeit széttáró)
De induljunk ki az alaptézisből: Miért beszélgetünk,most erről?
Na azért mert egy igazi kretén vagy. Írtad, hogy mekkora barom vagyok, hogy nem megy fel egy 125-ös korong a 115-ös gépre amikor ugyan az a felfogatása(kezeit széttáró) Akkor írtam, hogy a szikravezető miatt nem fog passzolni a dolog, így kisebb gépre nagyobb korong nem megy fel 😅 Aztán rájöttél mekkora hülyét mondtál és úgy próbáltad tompítani az élét a mondandódnak, hogy ja hát ha te veszel egy sarokcsiszolót azzal kezded, hogy leveszed róla a védőt. 😅
Pedig ilyet még a leg hülyébbek sem csinálnak(fetrengős) Mint tudjuk ugyan te közéjük tartozol, de mivel az előbb is írtam, hogy még azok sem hát te sem(kezeit széttáró) A munkák 95%-a elvégezhető úgy, hogy fent van a védő.(meghajlós) Szóval te csak nagyot akartál mondani de még nagyobb szószba keverted magad azért mert halvány fingod nincs a korong méretekről. Mondjuk sorompó nyitogatáshoz nincs is rá nagy szükséged 😅 Igaz a szaktekintély kawa is pont olyan hülye hozzá mint te, úgy, hogy ne érezd magad feszélyezve 😅
Egyszerűen csak ne szóljatok a témához ha úgy sem értetek hozzá 😅 Na 10 perce itt vagyok a lidl parkolóba, hogy én lehessek az első, mikor nyit ez a szar?
Bar itthon latnek ennyi hatarozottsagot.
Nincs is ezzel baj, a helyi adottságok indokolják a fegyver elővételét.
...mert gondolom a tapasztalat erre tanította a rendőröket.
Én néha nézem a motoros üldözéseket, azt el kell ismernem, amit a helyiek csinálnak, meg kell emelnem a kalapomat. És hányszor volt, hogy a széttaposott csaj ült hátul, és két személlyel hogy mentek az utcákban...
Aztakurva,azert a ketpálcas csajna tukrokert es a herelt kalyyhacsoert en is elobb lonem le mint dumalnek vele. 😆
Ezt a konkrét esetet nem ismerem, de ehhez hasonló videókból rengeteggel találkoztam. A pisztoly csak akkor kerül vissza a tokjába, ha már megtapogattak.
http://youtu.be/hCbF809f4GM
Attól nem, én arra gondoltam, amikor a rendőr majdnemhogy a vállára támasztotta a fegyverét, amikor célzott. Én azért egy métert odább mentem volna, amúgy ha valaki rákeres brazil/favellás videókra, azért észrevenni a civilek közönyét.
A lakosság csak- és kizárólag azért tűri el, mert azoknak jellemzően nincs fegyverük, illetve az erőszakos jelleműek a bűnözők között vannak nagyobb arányban.
Mondják ugye, az éremnek két oldala van, amilyen az adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten, aki szelet vet, vihart arat.

Sok mindent el lehet mondani a rendőrökről, de abban nem akarok hinni, hogy egyből a fegyverhez nyúltak volna a történet elején.
Amilyet en vettem reggel 6 volt,delutan mar csak 2 es a penztaros is sietett venni.De,viszik.
Teljesen érthető, hogy az oka is érdekel. Amennyire én így hirtelen rákeresve meg tudom állapítani, a drogkereskedelem és a szervezett bűnözésből élő bandák (kocsilopás, utcai rablás, zsebtolvajlás, stb.) tömkelege van ott, akik folyamatos területi konfliktusban vannak és az ellenőrzésük alatt álló területeken a 10 év feletti gyerekeket a nyomor miatt könnyű behúzni a buliba.
Gondolom aki a banda területén él és kifejezné a nemtetszését, annak nem nagyon lenne kellemes utána abban a favellában lakni. Ahogy látom a saját "portájukat" a helyi bandák védik, gyanítom az ott élők tőlük várják a védelmet a külsős bűnözőktől, emellett biztos benne van az is, hogy a család egy vagy több kenyérkereső tagja is tagja a bűnszervezetnek, így a civilek a megélhetésük miatt is tűrik a dolgot.
Neked hány korong robbant szét a hányból idáig?A másik hogy általában veszek fel szemüveget hozzá.
Nyugi, nem törik magukat érte annyira....