Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez lenne az?
Hat a fene tudja. Keped volna rola esetleg? Megneznem, latok-e ugyanolyat mashol mas aron. Ha jelentosen eltero (mondjuk a tobbi 15-25 dollaros), akkor benne van, hogy elirtak
Lehet hogy többet mint te .
Mondjuk ennyi pénzért lehet ilyen is lesz(gondolkodós) igaz erre most semmi szükség meg van egy hűtőgép kompresszor na de ez még is csak akksis 😅
Jaj asszem hétfőn lesz a nagy napom 😂
még ezen vajúdok, hogy melyik legyen de hajlok a fekete felé igaz egy tízessel hosszabb az ára(gondolkodós)
nekem a sima zöld szerszámokhoz való akksik vannak viszik a fekete performansz gépeket is(kezeit széttáró)
Csak azt nem tudom, ha veszek performansz akkumlátort az tölteni fogja e a töltő a csatlakozás kialakítás eben-guba(kezeit széttáró)
Ööö... az Ali-n volt egy univerzális digitális motorkerékpár műszerfal. Lehet olyan, hogy el van írva az ára és 1,5 dollár? Amúgy egyet rendeltem, mert ennyi pénzért ha elvesztem sem nagy fájdalom, de van, hogy rossz az ár?
smart akkuhoz inteligens töltő kell
tudnak egymással társalogni, ki hogy érzi magát és mi a helyzet
Gondolom, ha rá lehet tenni
a másikhoz való töltő jó hozzá?
az emberek 90% úgy használja a sarokcsiszolót hogy a saját testére engedi a szikrátmeg kell fordítani és máris nem kell védő mert nem ér kb 1 szikra sem
A múltkor flexeléshez felvettem az automata hegesztőpajzsot amikor le kellet vennem a védőt 😅
Kalandos volt mer ahogy a fémhez ért a korong azonnal elsötétült a képernyő 😂
Szerencsére olyat még én sem láttam olyat már igen amikor elbaxtam a vágást azt letört belőle egy darab.
Meg amikor darabolsz vele az sem mindegy, hogy a forró nagy sebességű reszelékeket hová szórja.
Szerintem oktondi az aki védő nélkül használja. Néha persze kénytelen az ember egy-egy rövid feladathoz ha nem fér tőle de akkor védőszemüveg fel.
Töltésszabályzása intelligens. Nem az akku, bár az kb annyira mint te 🤣
A repülő multi/gravírozó (Dremel?) korong az ér?
Felőlem......arra amire mi használjuk a parkside alkalmatlan. Vehetnék milwaukit vagy hiltit is de az akku cserélhetöség miatt egy tipus a jó
de még mindig nem tudom mitől intelligens? Számol? Kihozza a hűtött üdítőt az állványra, vagy előreköszön vagy mitől intelligens? 😅
nekem van olyan sarokcsiszolóm amiről levettem már több mint 20 éve, azt se tudom hol van az a védő biszbasz
aki bátor annak ezek a dolgok nem kellenek
Elég sok lindab csavart kellett becsavaroznom a tavalyi évben(óranézegetős) Erős és nyers szerszám nem vitás. De a fordulat tökéletesen szabályozható a nyomaték meg állítható nem véletlen van a tokmány mögötti részen a tekerentyű rajta. Fogalmam sincs miért nem tudsz finom munkát végezni vele, bár a lindab csavar becsavarozása épen nem az, hogy még meg is metsz előtte egy menetet. Igaz nekem is volt, hogy vagy a csuklóm törte el majdnem vagy letépte néhány csavar fejét de a megfelelő beállítások után nem volt ilyen probléma (kezeit széttáró)inkább azzal, hogy eltaláljam a csavar helyét az alatt futó zártszelvényen(fetrengős)
azért azt nem dísznek találták ki(kezeit széttáró) Nagyon veszélyes az eszköz anélkül(kezeit széttáró) Kizárólag ideiglenesen akkor szoktam leszedni ha valahová nem fér el miatta a korong. Aztán azonnal rakom is vissza(kezeit széttáró)
Két kasztnis haverom van akiknek arcán szép hosszú és mély vágások vannak szétrobbant korongtól, mondjuk szar helyhez hozzáférni én is leveszem, de utána visszarakom.
Néztem és van egy régebbi szabványuk, még azt is lehet kapni csak drágábban.
Akkor te még nem láttál szét repülő flex korongot...
Az a legujabb VP System (Vakulj Paraszt) 😁
haver is így csinálja, házat újítanak fel aztán vett mindenféle park cuccot még egy bazi nagy fúrókalapácsot is aztán ezekre többnyire 5 év gari van annyi idő alatt meg végez a házzal
pár akku kihalt meg egy csavarozó
nekem nem jött be ez a park cucc, nekem ezek túl erősek/nyersek nem lehet finom munkát végezni velük, pl lindab csavar alátétnál is szarrá szétnyomja a gumis részt mire leszabályozna a legkisebb fokozaton is
a régi makitám meg már nem nagyon akar nagy dolgokat csinálni, kissé elgyengült 2004 óta