Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A B6 toltom szerint a ciklikus toltes soran - 3 sorozat - a tuti 8000 mAh-s akkum halal pontosan a tizedt tudjak.
Ez igy van. Csak amikor a kuncsaft ugy jon be, hogy neki csak keszulek kell, akkuja mar van, nem venne a szakuzletbol draga penzert, mert elete uzletet kototte meg az ebay-en. Hiszen 60%-os aron a 2500 mAh-s Samsung helyett ilyen szuper cellakat kapott, Szemleltetes hijan nehez elmagyarazni, hogy at lett baszarintva a palankon.

Ugyhogy egy ilyen szettet elkoboztam, kisutottem es erre a celra megfelelt. Masra ugysem jo.
A töltéssűrűség maximalizálása alapján - ugye ezt meg lehet találni a neten, hogy egységnyi felületen mennyi töltést lehet tárolni maximum és elméletileg, egy 18650-es akku ideális esetben max. 4000 mAh-ra tölthető.
A gyakorlat szerint ettől nyilvánvalóan kevesebbre, a legjobbak talán elérik a 3500 mAh-t
egyeszer egy nokia akkut szedtem szét az felgyulladt a gecibe
abban még volt egy kis energia
azóta nem kíváncsiskodom
Inkabb csavarok meretre szabasa es utana sorjazas.
De meg nem volt gond.
Hogyhog ugyhogy hogyhogy?
🤣 👍️
9900... A muszer szerint volt vagy 400 mAh.
(masodik kepen egy kinyitott LG mellett lathato, mennyire nem tomtek tul)
Hogyhogy hogyhogy?
Így mind lekaszaboljátok magatokat(kezeit széttáró)
Bár látom te csak fát csiszolgatsz legyezőkoronggal azért az is leszedi a húst az ujjadról amikor nem adja ki jól(gondolkodós)
Olyan, hogy önmagától tudja a dolgát(kezeit széttáró)
Hogyhogy kasznizol?
Mit hogyhogy?
Hgyhogy?

Amúgy fogalmam incs hol van az a cseszett burkolata a flexnek.
Rákényszerül az ember.
Nem vagyok pro,annyi van, hogy a portwest ezzel is meg minden más 10e mah powerbankal kb 3 órát megy,a 20e-esek meg tul nagyok,húzza a zseben.
Mennyire pontos a mérésem? 😆
erősítőt is láttam már amit 4x300w árultak de hátul a cimkén a fogyasztás nem volt 300w se

de a kocsira való led csíkoknál is van vetítés bőszen
pár embert oltogattam már hogy ekkora teljesítménynél kellene legalább 6 os vezeték aztán azon a szaron jó ha van 0,75-ös
haladnak ezek a sárgák 😂
A 2000 Watt PMPO asztali PC hangszórók óta - amik 10 W dugasztaprol mentek - tudom, hogy megy ez.
Apósom is mondta 20 éve, azóta néha emlékeztettem rá... ha már nem veszi viccnek, onnan tudom, itt az idő 😄
láttam már kínai 10000 mah 18650 akkut is aztán negyede súlyban volt mint a 2500-as
épp néztem lehet venni eredeti samsung zsugor fóliát is aztán a gagyira rá lehet olvasztani és szép haszonnal eladni
Fú, de király vagy!
Milyen az a főnök nélküli motor? 😅
Kasznizol is? Azt hittem, csak fested...
Biromezeket a kínai specifikációkat 😁 Gondolom mint bármi más kínainál mérve ennek is fele lenne 😁