Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Munkaruhas volt,orkan,sajnos pokhalosan a belso oldalan a vizalo tök tudja mlyen reteg megrepedezett es kuka lett.
Utana gumirozottat vettem,az meg lefoszolott bologna-trieszt-zagrab vonalon olyan cafatos szinten.
Ez a hevik kurvajo,ket kis tenyernyi pakk,19 ben 3 nap full esot is birta,de mostanra mar anyagon at jon a viz.
Van egy vastagabb szett de azzal meg tele a tanktaska.
Kene felujitani a helytakarekost.
Eső után kirándulás.
Én a nénire gondoltam, hogy nem zavartatja magát.
sátort fújtunk le valami impregnáló szerrel, egy ezer éves triálos sátor volt ami egyik évben itt-ott beázott(pedig nem értünk hozzá) lefújás után nem ázott be
utána vettünk egy dechatlonos sátort és nem tudom mennyi esőt bírt volna még ki, de sajna szétszakadt az első rúdnál a ponyva meg a cippzár is akadozott aztán le kellett cserélni
Én egy munkaruházati boltban vettem most nadrág+ kabátot.
Le is teszteltem sajnos, viszont a ruha maximálisan teszi a dolgát. Csont száraz maradt a ruhám. Nem sokkal volt drágább, mint egy impregnáló. Akciósan 5990,-
Valakinek van tapasztalata impregnalo szerekkel?
Van egy hevik ultraligt esoruham.
4 eves,de mar egy sima gyalogos menetben is az anyagat atazik kozepes esoben,gondoltam ilyen decathlonos motyoval vissza lehetne hozni a funkciojat.
Köszönöm.Igen,azért ez benne van a pakliba.
Szerintem ők az üldözöttek.
https://youtube.com/shorts/dLS...

Ezt kicsit nehezen ertelmezem.
Őszinte részvétem!
8 évvel ezelőtt, hasonló körülmények között halt meg Szabó Attila is az Eger Ralin, akkor is egy jó ember ment el, kolléga volt.
Az,rendes ember volt.
Ez durva.
Megcsúszott egy bukkanó után és pont az oldalával kapta el a fát,pont ahol a legkevesebbet véd a csövezés,ha csak 20 centivel hátrébb kapja el akkor semmi baja sincs.
Mi történt?
Mondjuk ez a korai becsekkolásért 5000,elég gáz.
Ha ez zavarna akkor virágkötőnek mentem volna,ja,barátom most halt meg két órája a Veszprém rallyn.
Akkor csak szereted az orosz rulettet 😄
Jobban jarsz a feketevel,lapos kivitel,jobb minoseg.Viszi a normal akku is.
Kemping árak ! Sárvár 2 éjszaka 2 személyre kutyaóllal : 66000Ft
Az áramot 2 nap 7400Ft ért számolták bele !
12 órakor érkeztünk , ezért erre korai becsekkolás címén 5000Ft-ot számoltak ! 🤔
Időben visszafelé válaszolok, ilyen kéne, mert a robogón gondolkodom a cserén, a mostani már zörög és a mutató sokat csal.
Nem ez a tuti, de kipróbálom, hogy hogyan leszek esetleg átverve. Igaz, az olvtárs múltkori esetén elgondolkodva, hogy ingyen kapott egy indexpárat, hátha én is kapok egy ilyent.
Igen, de 4,5 dodó, meg elvileg nem tudnak átkúrni, de majd most kiderül.
Ennyit megér, hogy okosabb legyek.
Jaja. vagy hülye vagyok és elolvastam valamit.
Na ahhoz nem lesz alkalmas
Atbaszcsi szaga van. Az elado 0.0% pozitiv ertekelessel bir es minden egyebe is gyanusan olcso.