Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyat láttam itt ma, hogy ekecs lepetézett volna...
Merci Actros lakoauto, terepes, kb. 5m magas meg vagy 12 hosszú...le volt talpalva, mint egy daru
Nem ez egy cikk. A barna a link címe 😅
hidd el, neki mindegy 😉
Hát ez az... millió vagy milliárd? Az annyira nem mindegy...
Köszönöm.
Most az egyes számú hülye kurva firkászt szidjam, vagy a kettes számút, aki nem vágja, hogy mi a különbség a millió és milliárd között?

A felzárkóztatásra, kárpótlásra kifizetett pénzek nekem amúgy sokkal jobban fájnak.
No,ez is megvan. 😁
Csak hogy legyen motor.
freelacnak a következő 😅
Akkor továbbra is az az észrevételem hogy nem vagy túl okos ezen a téren. Sem.
Mindenképp. De neked érte kell jönni
majd küldj már egy fotót csütörtökön a készletről(gondolkodó)
Na erről fogalmam sincs mire jó, minden esetre olcsó volt ezért vettem azt is még lámpa is van rajta 😅
10 darabot hoztak a feketéből 4-et vittünk reggel 7.kor a többi vásárlóval.(óranézegetős) Az egyik az utcánk végében lakik mondta, hogy van neki egy ilyen de a fia állandóan azt használja vesz inkább még egyet magának 😅 Mondta, hogy reggel 10-re ebből már semmi nem lesz elviszik azt a 6 darabot(kezeit széttáró)
Én lemerítem, rövidre zárom, aztán másnap már a szöget is átszúrhatod rajta.
Persze tűzbiztos helyen tárold
Vegyél ragacsot hozzá, szar ám amikor azt hiszed hogy jó, közben be van száradva az a geci…
A fék kurvajó dolog, sógor festoolja sem fékes és hiányzik. A lap meg nem kell festool legyen, jól élezzék meg és akkor jó. Egy parkside lap is “jó” ha jól élezik csak nem annyira tartós.
Nemkrll,ha ilyen lapos,lenyulom ocsemet.
Sima van regota.
Ittomen,bogyo volt rakattanva egy ilyenre,ha nincs defektem beallitom naggyabol 2,2-2,5 re,osztjovan,neha ranezek ha el nem felejtem,otthon,egy noname sarga kompresszor-parkside ora comboval.
Ha defekt van akkor ott az ules alatt a kukac,bar jo regi a ragacsa talan van vagy 8 eves,kene vennem egyet mar.Abban van 3 patron,az felfujja amennyire kellhet.
Ha olyan hogy minimal ereszt akkor kut van mindenhol levegovel.
Halal felesleges,inkabb viszek hajszaritot. 😆
De ha lesz időm csütörtökön megnézem oszt viszek neked ha kell. Biztos marad belőle felénk.
Kompresszor mi a szöszre jó? Van egy baszott nagy azt sehiva se viszem, vagy harminc éve magam raktam össze, igen fasza lett. Van egy kis hordozható pár literes tartállyal. Van egy sose használt szivargyújtós autós. Meg van egy saját akkus motoros cucc. Azt má eccer használtam.
Nemmmm,a laposflexbol csak harom volt estere.A kompresszor fele is elfogyott,es az nagyraklapon volt.
Marad abból holnapra is bőven
Hát,meg mindig a festool a bestoff.
De sajnos ocsem vitte vissza,es hozott egy makitat.Szerintem felesleges de kb olyan massziv vasarlo mint pipi a parkside-al.
Csak dragabb cuccokat vesz.
Egy enyhen picit roszabb a vagasél mint a festool,gagyibb a melysegalitoja,es nincs menő doboza,es nincs fekezett megallas de az lesz majd,es egyezik a lap meret,igy ha elkezd cakkozni kap egy festool lapot.
A 18650-es 800 mAh-s az pont olyan súlyú, mint a 4000mAh-s szerintem.
a tizenéves laptop akku cellák tudnak 1600-1800 mah, az 5-6 évesek 2300 körül
ami újakat vettem párszáz forinttért az meg 1500
fejlámpába nem szeretem a nehéz akkut kicsit már veszített a rugalmasságából a gumi aztán a nehéz akku elhúzza oldalra a fejlámpát