Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát hogyne.......én is most látok.először ilyet
Ne a kacsát tanítsd már úszni 😅 Gyakorlott akkus sarokcsiszolós vagyok 😅
A parki nem az első akkus sarokcsiszolóm lenne ám(fetrengős)
Pedig de........otthon hobbiszintenennyi az elvárás
nem kell(ujjával nemet mutató) Egy akkus sarokcsiszolóval kis munkákat végzel.. Elvágsz néhány csavart, esetleg méretre vágsz néhány 2-es falú zártszelvényt.
Egész napos munkákhoz nem használsz ilyen eszközt nem arra találták ki 😅
Énmeg igen mert egyetlen egyszer került hozzám egy körfűrész meg egy valamilyen fúró aztán a körfűrészé szar volt alapból ami a közelben volt ilyen fos parkside akku egy se volt jó rá, ugyhogy elajándékoztam az egészet. Ami kellett volna akku rá az husz körül volt, a körfűrész meg párezerért jött. Annyit nem ért az egész.
Ako gagyit vettél.........
hát nem. (fetrengős)
nem tudok róla
Én csak a kockára és a bedugósra gondolok mint kétféle.
Olyat mostanávan nem láttam, amit az utóbbi években árulnak a kockák mimd X20v team-es (bár nemrég láttam valami új gépet amibe mintha 24v-os kell) és a bedugós kicsik is egyfélék.
Kettő egészen biztos, mert azt megtapasztaltam
Hát felfogatás szerint kétféle van nem? Ah-ban van több mindkettőből, nekem mindkettőből van pár darab, de gépem sokkal több és simán használom mert legalább két 4ah-as van gyorstöltővel és így hobbizni nekem folyamatos használatra is elég.
Mindegyik sarokcsiszolóra felmegy a 125 korong.
Még a kocka akkujából is van.vagy háromféle ami nem megy fel a másik helyére
Az akksis 125-ös illetve van a kicsi ami 75-ös. 😄
park csiszolóhoz 8ah akku kell, a 4ah akkuval nem sokat megy, ismerősnek van, egy ideig szenvedett a kis akkukkal aztán vett egy 8ast
úgy is mondhatjuk 😅
az szatyor szám van...
A parkside kicsit szopatós, nem egységes akkukkal gondolkodik, elég sok félét alkalmaz a gépeire. Igy azok nem mindig csereszabatosak.
Pipi parkside hívő,szerintem van neki egy vödörrel.
Akku nélkül.......
gyerek este nézte a meséit itt mellettem én már félálomba voltam de egy reklámblokkba azt hallottam, hogy párkszájd sarokcsiszoló lesz elérhető hétfőtől a lidibe 14 vagy 15 ezerét(gondolkodós) Most abba nem vagyok biztos, hogy ezt hallottam vagy álmodtam(kezeit széttáró) A lux-toolsos sarokcsiszolóhoz megmakkant a 4 ah/s akksi, minap voltam az obiba pont 15 ezer lenne az akksi akkor már inkább egy új parkis gép 😅 A parkis 115-ös, vagy 125-ös? Ki mit tud erről?
Ugyan kérem.