Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennél a kocsinál a motorcsere lesz számottevő 😅 a jó kis 2.5…
Van az a kaszt.
Bar kihaloban.
Mert vandorolnak,nem nyaron ket het a dolog vagy mint a pipi fele lerohan 4 napra a furgonnal a tenger melletti tora es mar csazarnak tartja magat.
Ezek eveket elnek a csigahazban es szep lassan parszaz km-enkent bejarjak europat.
A fiatalok altalaban mindenhol veegezheto internethez kotott melot csinalnak,a nyuggerek......meg nyuggerek.
Olcson ki lehet jonni vele.Mondjuk 5-600 euro/ket fo egy honapra.
Eladjak a hazat es vesznek de altalaban vontatottat ritkabban.
Inkabb lakoautot.
Ilyen az eletformajuk.
Az a mérvadó hogy 300-at megy 5.ben ?
Horvát,Olasz....gondolom arra még több ilyen van lakókocsival.
Mégis még itt is van olyan aki jobban ért ehhez ! IS ! 😉
Itt az Adrián is olyanok vannak, hogy csak nézek 😁 legtöbb olyan nácio, amit mondtál
Pipi szerint gyorsan megtérül , mert ő már 450E Ft-ért tud hasonlót ! 🤔
Ekkora autónál nem számottevő a töbletfogyasztás , mindegy mi van utána !
mennyi idő után térül meg egy ilyen lakókocsi amikor a kemping is többe kerül mint egy apartman és a kocsi is többet eszik ami húzza?
Én pont az ellenkezőjét látom,az utóbbi években megint szaporodnak ezek a német holland belga lakókocsisok.legalábbis itt a balatonnál.Csodálkozom is rajta,de valahogy ők marhára szeretik.
És igen , ehhez sem értesz ! Azt jól látod hogy idős , 1997-es , a típust tekintve az évjárat szerint 2-től 3 millióig vannak felrakva és mivel keresett típus , cserélődnek sűrűn ! De ez se zavarjon téged nem azért raktam fel a képet ! Beteg egy állat vagy ! 🙃
Az az igazság, hogy ez a kibaszott nagy tank nekem is tetszett, de persze semmi realitása... min 100 milla, haladni se lehet vele, nem fér be sehova - szóval luxus 😅
Csak valltol felfele.
A fene tudja. Az F-es Kawasakit pont annyit takarítottam, mint az N-est.
Egy nakeden meg bogár takarítással töltöd el az időt... 😁
Nem,mentem egy isaszeg-nagytarcsa miniszerpentint.
szerintem inkább veled van a gond a 80-as években élte fénykorát ez a kempingezős marhaság a 90-es évekre már csak a leg szerencsétlenebbek maradtak ennél a nyaralási formánál 😅 Ránézésre az a budi nagyjából abból a korból való. Hallgass az okos szóra rakd fel a jófogásra 500 ért ha lesz olyan marha aki ad érte 450-et add neki oda 😅 Azt éld a boldog életed anélkül a szar nélkül már is egy gonddal kevesebb lesz 😅
"Semmi ocska japo muanyag szar.
Azt ki kell dobni." Ez eddig rendben is lenne , de ezt semelyik más nem tudná produkálni ! És ez nem a végsebességre vonatkozik , mert ez is letilt 300-nál de ezt már 5.-ben megteszi ! 😉
Gondolom előtte fel alá jártál a gödöllői körforgalmakban 🤣
Ez olyan mint nálunk a szemétkupac mixer egy kis betonnal belekötve , csak két ember járt vele , a boldog meg a boldogtalan ! 🙄
Pont hazertem es ez a kerek szam fogadott.
Minden minosegi mukodo motor.
Semmi ocska japo muanyag szar.
Azt ki kell dobni.
Már megint elromlott az angol beteg? 🤣
Én is szereltem a Hondát. Na nem mintha baja lenne, kapott egy új első hátsó kamerát, mert az előző két dolgot nem bírt, a meleget és a rázkódást 😆

Viszont az már biztos hogy ez volt az első és utolsó burkolt motorom. Azt a sok szar műanyagot mire leszedtem meg visszaraktam eltelt a nap.
Láttam már hasonlót , belülről is fuvarozással foglalkozó cégtulajdonos a gazdája , és a volt főnököm jóbarátja ! És valóban majdnem lepetéztem ! Mint egy luxus hotel minden extrával ! De nekem tökéletesen megfelel a Hobby kutyaól is ! A mostani kempingdíjakkal vannak gondok , szerintem nem kicsik !
Ja. Pláne.