Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyivel egyikőtök motorja sem megy a 2 nagyzizit kivéve 😅
jól mondták(meghajlós)
Te most dadogsz?
Ja korábban sok minden volt(gondolkodós) Ugorjon az adott hozzászóláshoz??? 5 évvel ezelőttről? Ahol van vagy 11 ezer oldal azt lapozzon már vissza kettesével a közepére(fetrengős)
Na arról beszélgessetek inkább mikor teszitek már vissza a régi emojlokat? (szemeit körbeforgató)
én darabjáért 10 évre bevontam volna a jogosítványod(gondolkodós)
Mert a nőket még úgy sem veszik emberszámba(kezeit széttáró) Szerintem a másik cígó se hibázott(meghajlós)
Jöhet az is!
Nem is biztos, hogy az a veszett meleg jobb lenne.
Olvastam a kalandos kiutat.

A hatóság meg ne mondja már meg, hogy bóklásszon valaki vagy sem! 🤣
Mindig akad baromarcú, akinek a akinek a jótanács smafu 🤣

Jó nyaralást!
Egyszerű, ne köss belém, ettől többet nem tudnák amúgy sem mondani.

Nyugodtan, te, vagy bárki keressen tőlem időben visszafelé, ha személy szerint belekötöttem. nem fog találni, nem fogsz találni, mert ilyen nem volt, és nem is lesz. Az, hogy amit az utcán látok, azt ide leírom, az soha az életben nem volt egyetlen sportmotor fórumhoz köthető személyhez köthető. Ha lett volna, azt magamban tartottam volna.
Amúgy meg céges a telcsim.
...és ezért kérte a hatosag, hogy lehetőleg ne bóklásszanak ott a népek, ha nem muszáj.
Ja, kösz a kérdést 😁
Kicsit nehezen értünk ide (tegnap írtam) de ma már tudtunk strandolni. 5 fokkal kevesebb van, mint szokott, de elég ez is.
Egy kéréssel fordultam hozzád! Megkaptad?
Nem férsz a bőrödben ember?
Ezt übereljétek, ha tudjátok:

https://www.praktiker.hu/kert/...
Rettenetesen sajnálom azokat, akiknek vitte a házát vagy az autóját az ár, még nézni sem szeretem, nemhogy átélni.
Miért nem csodálkozol? Én azt az egyet tudom, mert a csodálkozáshoz agy is kellene.
Ohhh 😄
Parkside minden gépnél jobban teljesít,mondták itt már többen is.
Parkside jobb,de csak festolt talaltam a fetis-nel.
Hát azért....
Dehogy.
Vezetőléces merülőfűreszben a festol.
Buvarszivattyuban a parkside.
Hát azért a Festool már más kategória.
Már nem a parkside?
Veletek minden rendben?