Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak hog legyen mas is,a festol a besoff.
Mehecc, aztán majd kimentenek, mikor lesodor az ár autostol a faxba 😁
Most pont Láttam pár ilyet...
Ne balfaszozzál!!!!
Nem ez a hosszú, boldog élet titka!!!
Kértelek, hogy zárjuk le!
De látom nem megy, ez se neked!!!!
Miért nem csodálkozom?
Hogy milyen buta vagy:

HA én a kettőnk közötti vita ellenére, két olyan feltétel teljesülése esetén, ami MINDEN használt ruhavásárlónál felmerül, az ár és a méret, még a tőled történő vásárlás is megfordult a fejemben, az egy tulajdonképpeni dicséret volt, vagy elismerőse annak, amit árultál.

De te túl buta, vagyis túl hülye voltál ahhoz, hogy ezt felismerd, ráadásul ezt egy napokig tartó hisztivel próbáltad feloldani.

Balfasz.
"el kellett kótyavetyélned a kabátodat, hogy kifizesd a gyerekednek a nyári bentlakásos tábor étkezési díját, az egy elég szomorú dolog"

Hidd el, hogy nem a kabát árából fedezek bármit is! De egyébként ha abból fizetnék bármit is, ahhoz se lenne semmi közöd!
És zárjuk le légyszíves! Én átnézek rajtad, tedd te is ezt velem! Köszönöm!
Az alkesz, drogos és a többi véleménye RÓLAM pont, mint mint amikor köhög a bolha. Az említett egyedek csak-és kizárólagosan a rendkívül káros, és amúgy engem valamilyen kis részben érintő szokásáról való véleményemet nem rejtettem soha véka alá, az, hogy egy drogos, pl. te, mit evett ebédre, az sohasem érdekelt, mint ahogy egy bagós milyen autóban ült az sem. Ha már tőlem, mint adófizető várja el a sorsa jobbítását, azt már viszont szóvá teszem, és tettem is.
Ennyit erről. (Sokadszorra persze, de ezt nem restellem leírni újfent.)
A tökéletes és makulátlannal sem példálóztam, az, hogy amikor szóba jött, elmeséltem, hogy sem nem fogyasztok alkoholt, sem drogot, figyelembe vettem a munkám energiaigényét és baszott sok natúr tejtermékkel oldom ezt meg, illetve, hogy tulajdonképpen még nem büntettek meg soha, és te ezt így reagálod le, vagy így tudatosul benned, az a te problémád.

A pénzt meg most végképp nem vágom, honnét jött, mert azzal aztán tényleg soha nem foglalkoztam itt. A szokásos hazugsággal körített mellébeszélés, csak- és kizárólag azért, hogy megpróbálj rossz színben (nem fog sikerülni) feltüntetni.
Hányszor és hányan írjuk már le neked te értelmes, hogy te ülsz fordítva a moziban ?🤣
Mivel tudnál te megszégyeníteni ??? 🤣

De tudjuk, hogy az alkeszok is tagadják, hogy innának. És a drogos se fogyaszt, és a bolond se ......
Na ezen töprengj el! 🤣

Folyamatosan itt szívatnak téged, csak nem jut el a halovány tudatodig.

Folyamatosan itt bizonygatod, hogy mennyire tökéletes vagy makulátlan előélet, tele pénzzel.....
Hagyjad már az arcoskodást!
Én pl. onnantól előre elkezdtem olvasni, mert amúgy a konkrét válaszon felül még mindig sok érdekeset lehet olvasni. Olyan elépg ritkán lehet, hogy sokat kéne olvasni, mert azt nem nagyon teszik meg az emberek, hogy napokat-heteket olvasnak vissza, és válaszolnak valamire a múltban.
Az én tapasztalatom szerint, ha egy kérdésre pár nap alatt nem érkezik válasz, akkor utána már szerintem pont arra nem is nagyon fog. Esetleg ha más is arra kíváncsi.
Mert TE aztán tudod, hogy az én családomban mi történik... ugye?
Tudod, amit vetsz, azt aratsz.
Vegyél vissza a képedből és akkor nem leszel sehol megszégyenítve, még itt sem.
Ránézünk, hogy mit lehetne tenni. Korábban volt olyan funkció, hogy ugrás az adott hozzászóláshoz, de most valóban nehéz odatalálni. Addig is: jobb alul a dátum alapján kb be lehet lőni, hogy hova is kell lapozni az adott topikban.
Üdv Mindenkinek !
Új vagyok itt , és a motoros világban is , ezért regisztráltam ide . Nagyon sok értékes tartalmat találtam főleg a fórumokban ahol már minden le van írva csak szemezgetni kell a hozzászólásokból .

Nos erről lenne egy kérdésem . Rákeresek egy szóra egy fórumban , ki is adja a találatokat , látom , hogy 5 évvel ezelőtt valaki már feltett hasonló kérdést ami engem érdekel . Csak azt nem tudom , hogy oda hogyan jutok , hogy lássam milyen válaszokat kapott a kérdező .
Veszélyes vizekre eveztél ember!
Ja, hogy már az anyagi helyzetemet is ismered??? 🤣
Te tényleg egy beteg bohóc vagy.
Soha ne kérkedj az anyagi dolgokkal. Én soha nem tenném. De hidd el, kifújom bármikor az orrom veled anyagilag! Ne érted félre, nem akarok a zenedbe nyúlkálni, te se tedd!!! Senkiében!!!
Nézd, az, hogy kénytelen-kelletlen el kellett kótyavetyélned a kabátodat, hogy kifizesd a gyerekednek a nyári bentlakásos tábor étkezési díját, az egy elég szomorú dolog a pulyára nézve. De kérlek, a problémáidat ne vetítsd ki másra, mindenkinek jobb lesz.
Köszi, hogy telefonról gyorsan valami - talán asztali - géphez vágtattál, hogy visszakeress, kiképernyőfényképezz, esetleg utána egy Photoshop is, és ezt vissza töltsd.
Ennyire nem kell ám pitizned, elhiszem enélkül is, hogy a telefon tette ezt.
Rád? 🤣
Szerintem rád még a családodban sem akar senki hasonlítani, nemhogy egy fórumozó 🤣
"Ékezeteket"
Köszönöm, hogy megpróbálsz hasonlítani rám.
köszi
Egy, a sok zagyvaságok közül 🤣
De aza élvezeteket is elég fura rendszerességgel használod.
De mint már írtam, szegényebbek lennénk nélküled.
Szerencse, hogy pont azt a tökéletlenséget generálta a telefonod, mint az agyad.
De én elfogadom a magyarázatot.
Véletlenül írta a telefon. Ahogy a te írásaidban előfordul. Te tökéletesség. 🤣
Másoljak ide egyet-kettőt, amit mellé ütöttél??? Vagy akkor csorba esik az egodban? 🤣
Egyszer volt egy telefonos vezetes, es egyszer egy tiltott balra kanyarodas.
A kerdo mondatra kerdeztem ra, de most igy vilagosan kiderult, hogy neked tenyleg problemad van az irott informacioval.
Szeplőtlen, fedhetetlen, tökéletes.......... 🤣
Mindenki a barátságára, bátorságára,, útmutatására.....epekedik 🤣
Még jó,még az elhagyott kosárért is halálbüntetés járna,aki meg autóval viszi a gyerekét iskolába az vezetéstől örökre eltiltás,aki kettőnél több sampont tart otthon,annak nyilvános skalpolás,gondolom csak te nem lennél megbüntetve semmiért.