Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Indulsz vagy nem?
Is. 🤣
Az elso, kerdo mondatot hogyan kell ertelmeznem?
Szerinted.
Akkor indulj?
Csak ne hogy valaki visszatartson, és nehogy neked megmondja már mit ne csinálj!!!!
Gooooo!
Itt?
Mindenkitől. 🤣
Mert nem vagyok a prezident, aki tobbek kozott a fogvatartas felteteleit is meghatarozna.
Mindenkitol?
En alralaban logikusan viselkedem, a tulfejlett ego-t hirbol sem ismerem.
Meg lehet, van bennem egy egeszseges merteku gyavasag is.
Miért,mostanában ez a divat.Drogos voltam,börtönbe voltam.....aztán utána meg celebeskedik,ezen felkapaszkodva.És még istenítjük hogy ez igen,képes volt leszokni.
Még szerencse, hogy nem neveznélek barátomnak 🤣
Kapnám én is az ívet, mindenkitől. 🤣
Én kimondottan szeretnélek megkérni, hogy indulj útnak! És a telefont légyszíves hagyd otthon! De egyedül, ha lehet!!! 🤣
De a másik hülye cigány azt is mondta, hogy három családja van, két gyerek meg egy lány.
Én mennék, nehogy már nekem, a fotelvirológusnak, a fotel bőrkabátkereskedőnek, a fotel mindentudónak megszabják, hogy merre- és mikor mehetek.
Fasza haverjeid vannak.
Rovinj
Itt épp nincs semmi vihar. Most ettem téli magam, reggelit adnak. Fürdeni épp még nem jó
A Bmw meg sodródik a pöce lébe.
előtte elszámolt 2x a végtelenig azért volt csak ilyen lassú
amúgy ment volna gyorsabban is
🤣
Hogy a f-omba tudott 30 órát összehozni 24 alatt?
nálunk se volt egy csepp sem, ma estére.éjszakára jósol 25mm, nem tudom ebből mennyi lesz
mennénk pecézni de ha sok esik akkor nem tudunk kijönni mert elég sok mély keréknyom van, vasárnap meg munkám van szóval most keményen őrlődöm mi legyen a pecával
Szép helyen nyaraltok. Velence? 😆
Kitartást, és sok szerencsét! Remélem megoldódik és tudtok nyaralni, na meg nem kell menteni titeket is!
hosszabb popszegecs kell, akkor nem esik ki a közepe és vízhatlannak lehet tekinteni
itt 1 szem nem esett(kezeit széttáró)
Mondjuk az igaz, hogy ilyen durva villámárvíz még soha nem volt a környéken.
Úgy esett az eső hogy a kert végéig nem láttam el, illetve az utcák is víz alatt voltak, pedig viszonylag magaslaton vagyunk.