Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de hát ezt jól mondta(kezeit széttáró)
Az emberekkel nem említi magukat egy lapon van önkritikája 😅
Éjszakai vihar közepe kikapott minket.
Ketté törte a megyfát, meg 1 óra körül csönget aggódva a szomszéd hogy méteres víz áll a garázslejárómban és hogy úristen mi lesz?
Mondom semmi, csak a vízelvezető nem bírja, de az ajtó rendes anyagból van kibírja a 2,5méter víz nyomását is, annál több meg nem lehet, mert az már hozzá folyik 😂
Csak az illesztéseken, meg a popszegecseknél spriccelt be, de annak is megvan az elvezetése, a pince padlóra is ráfért a felmosás 😆
4-5 év? csak az engedélyezési eljárás, a rák ellenszerét szerintem 100 éve keresik már(kezeit széttáró) A kovidét néhány hónap alatt megtalálták.(kezeit széttáró)
azért megfogtuk a lényeget mamlasz nyűgjéből 😅
Lehet ők is ott kuporognak egy fa tetején éhesen és ázottan várják a szlovén kollegáidat, hogy menjenek a létrással 😅
"arra kérik a helyieket, sem a turistákat..." ez milyen mondat már megint?
Frílacnak meg sem merem mutatni, megint én leszek a hülye, hogy ilyeneket találok, pedig nem is keresek 😅
Éjszaka meg a fővárost rakta meg,2000 bejelentett káreset van,tőlünk is megy fel autó.
mond meg az asszonynak legközelebb az ellenkező irányba fizesse a szállást(kezeit széttáró)
még a sznobok sem tudják befolyásolni az időjárást 😅
egyik haveromat az előzetesben megszólította az úr, persze kellő mértékben be volt drogozva meg ittasodva
azóta jó útra tért de olyan mértékben hogy a börtönökbe is jár prédikálni
A multkor a buta cigany vallasos lett a bortonben, azt irta, hogy Isten mindenkit szeret, a ciganyt is, a zsidot is meg az embereket.
Hát pont ezaz. A covidnál meg egészséges emberekkel rizikóztak és nem teljesen biztonsággal
ráadásul úgy hogy egyes ráktípusoknál 100% hogy meghal az ember szóval ha működik ha nem, ha van mellékhatás ha nem, akkor se lesz rosszabb a helyzete
Ezt olvastam én is.Bár szerintem a ráknál még sokan média nyomás nélkül is bevállalnák a kísérleti patkány szerepet,köztük én is.
https://168.hu/tudas/bejelente...

Ehh, ez az orvos tudomány.....a covidnál seperc megoldották itt meg 4-5 év után se....
https://trans.info/hu/zokniba-... - még hogy Chuck Norris nemtudta 12 óra alatt megnyerni a 24órás Le Mans -t ?! Kis Miska ehhez képest ! 🙄
"legalább tíz embert és egy kétéves gyereket" Érdekes megfogalmazás.
Egy kisvárosban álltunk, a katasztrofavédelmisek szerint nem lehetett kijutni. Azért csak sikerült... helikopter ék cirkáló felettünk, mentes irányítható percenként ment egy tűzoltó vagy mentő. Minden úton álló kocsisorok mind2 irányba. Azt mondták, Mariborban kiontott a folyócska...
Na de akkor legalább erdőtűz miatt nem kell aggódni 😆
Ja,a Szlovének megkapták a csomagot.
Ejj, akkor belenyúltatok :(
Maribor Ljubjana közt pálya lezárt, elontotte az ár. A környező utak is lezárt, mind elöntve. Dugó minden irányba. 25 km-es szakasz 3 óra volt, különböző mellekutakon. Ja, az eső ömlött egész nap. Nagyon durva helyzet, nézzétek a híradót 😃
8-ra értünk ide, maskor 1-re szoktunk...750 km össz 14,5 óra - ebből az a 40 km maga 8 óra
Dehogynem persze, hogy hatással vagyunk rá csak nem annyira ahogy tolják az ezért jól megfizetett "klímavédők", de rendben, szigorítsunk mindenen és fizessük meg ennek az árát ahogy illik, de ez csak egyféleképp mükszik ha ez az egész bolygó összes lakosára érvényes, de az nem hátszik, hogy minket erős versenyhátrányba hoznak amiért az életszinvonalunk jelentősen csökken míg pár országon kívül erre az egész világ sz@rik és köszönik egész jól prosperálnak ebből. Amúgy az egész nem érdekelt pár évvel ezelőttig és nem nagyon kell mást tenni mint utána nézni a föld éghajlat történelmének és kiderül, hogy ami most van az semmiség a múltban rendszeresen előfordult változásokhoz képest.
tudom hogy görcsösen ragaszkodsz ahhoz hogy mi nem tehetünk arról hogy egyre szarabb az élőhelyünk
a te rakétás oldalod többnyire kb olyan komoly tényeket vonultat fel mint ez:
http://kimondottigazsagok.com/...
Ne foglalkozz vele! Egyébként is eső után a legjobb az idő! Jó pihenést!