Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne vegyél, józsibácsinál mindegy
A festool jobb,makita olcsobb.
Vannak üdítő kivételek😃
Ok,engem miert erdekel?
Mondtam olyat hogy ne vegyetek makitat,festoolt,milwakit,meg devattot?
En meg mindig koktseg/megterules oldalrol nezem.
Én is azért hagytam ott a kartonozást. Az csak a vállalkozónak éri meg.
Én nem sokat kartonoztam, 3évet nagyjából, amikor a mennyezetfűtéshez valami üvegszálas baszott nehéz kartont kellett felrakni mondtam hogy viszlát. Recsegett a vállam, azóta is fáj. Pedig volt kartonemelő, tárascsavar, nekem jó főnököm volt, ott szopott ő is, mondjuk mi csak dewalt gépeket adott.
Elképesztően agyhalott kartonosok vannak…mert egy egyszerű munkának tűnik de nem az. Csarnokba mindegy de lakóházba figyeljen mindenki mert borzasztó munkát tudnak csinálni.
Nem ez a lényeg... vannak cégek (pl. a Mars csoportnak csináltunk kapu vezérlést) még azt is előírták, miben kell lennünk, meg mit vihetünk be... mert ha bármi baleset történik, hiába vagyunk független vállalkozók, akkor is az ő területükön történt, és perelhetők. A bejáratnál a falon volt egy nagy kijelző, azon hogy hány napja nem volt üzemi baleset - valami 1000pár volt... vicceltem a managernek, hogy lenulázzuk-e, de nem röhögött 😅
Olyan nincs, hogy nem megfelelő eszközzel ott te dolgozz.
Igazabol nem,sokat dolgozik,emellett tanitja. 😆
Mondom miert vegyek olyat ami megfelel nekik ha soha nem szerelek ossze ott franciaágyat? 😆
Na hát az a csávó… ennél a házikóépítős gyakorlati munkás videójában nekem egyre inkább mutatja hogy elméleti asztalos.
Már eléggé elképesztő méretű pénzért is nehéz olyat találni, aki elvégzi a kétkezi munkát, és még olvasni is tud...
Nana!! Festool, makita gépekkel dolgozunk.
Nem a csavar a lényeg. A szerszám. Láccik sose dokgoztál ilyen helyen. Ettől sokkal értelmetlenebb dolgoknak kell megfelelni vagy eleget tenni. És kurva drágán büntetnek. Vagy kitiltanak. Én is kerülöm amennyire csak.lehet
Pfujj de utáltam az ilyen brigádokat, nem a haveroddal van baj hanem a munkásokkal. Ilyenek után javítgattunk, keresztbe a karton mert nem tudta a függőt tartani, táblánként elég volt neki az 5 csavar mert lusta volt…ki kell rugdosni a picsába az ilyeneket és több pénzt adni a jó munkásoknak.
Az én tudásom is - mondjuk - felületes, de akkor is látom a jutyúb produkcióiból, hogy egy begyepesedett fax. 😄
A tasinal az a gond hogy meg akarja magyarazni milyen szar amit odaviszel javitani es nem gsxr1100 meg annak utodjai.
Holott a dolga az lenne ha elvallalja akkor megcsinalja.
A fahoz kotott ktm vazjavitas az epikus fail volt. 😆
Most oszinten hogy ezt az M6-os csavart betekerjem mifel minosites kell?
Meg mindenkeppen 70-80e forintot kene koltenem hozza?
Mitol lesz nagyobb a hozzadott ertek hogy eztet egy milwakival teszem?
Azon kivul hogy a 20v os dewalttol leszakad a kezem mire bemanoverezek oda.
En nagyon regen egyszer beleneztem, az ontudaton kivul nekem sz akkori muhelyeben a kupi zavart. Maganszemelynek az egy dolog, de aki penzert viszi oda a jarganyt, engem zavarna.
Szakmailag nem mondom, akar verprofi is lehetne, nem tudom ertekelni az en feluletes tudasom miatt.
Mert csomó ipari környezetre nincs minősitése, konkrétan benne is van a használati utasitásukban hogy ipari felhasználásra nem alkalmas. Ugyanugy mint a műanyag hosszabbitó és társai.
Sokmindent megjavít, ebben nem kételkedem.
A nagy mellény, amivel kiáll az internet mosdatlan tömegei elé és azok a féligazságok, amik néhanapján elhagyják a száját... na, azok nem teszik szimpatikussá. Nem szeretem, ha valaki 150%-ra értékeli magát úgy, hogy nincs mögötte annyi - de ez az én egyéni szoc. problémám.
de azért nem ügyes, egyik ujja elveszett a csatában 😉
nem minden asztalos tud zongorázni 😂
Miert, az nem ugyes?
Ki mikor miér?
Az asztalosok borzalmas népségek.
Kivéve a hauch tomi,az jófej.
És nem.jár be ipari területre dolgozni, azt tegyük hozzá. Mert a helyi munkavédelmis ha olyan kibasz vele egxütt
Visszafejlesztés