Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyarban nem hinnem hogy nem varjak ki az idot a festorobotok.
A legszebb , ès legjobb "festése" a DeLorean DMC-12-nek van ! Verhetetlen pedig elég régi , 1981-ben gyártották már ! 😉
Alapozo lehetett a gond.ha mesz az uton latod hogy jon szembe eleje szelvedo folott meg oldalt a tetotol lefel nagy szurke foltokban jon le a festek.
Amikor csinaltam a tetot csak a rossz reszeket csiszoltam femig,a gyari festeket csak erdesitettem.
A rafujt festek ugy jott le hogy vitte magaval a gyari festeket.Nagy darabokan jott le.
mert szar a technológia
x időnek kell eltelni a festék és a lakk felviteke között és ez nem mindig sikerül mert a hőmérsélke sem állandó
nekem legalábbis egy állítólagos hozzáértő ezt mondta, aki látott kocsigyárat belülről is
jóvan az úgy ahogy van.(meghajlós) A 15 előttiekről miért hámlik úgy a festék?
A régit nem kellrtt. Ma már szinte az összes lakkozott
Arról, hogy mi okozzuk a felmelegedést, lehülést vagy bármit: https://raketa.hu/a-tortenelem...
Tegnap leműszakizott a kutyaól , ma irány Sárvár ! Csak ne szakadna az eső ! 🤔 😏
Hú de szakmai lett hirtelen valaki 🤣
Van ott tobb hupli is,tobbnyire olyanok amiket belulrol kifele dőlő rakomany okozott.A toloajtonal korbe kellett vagni az oszlop csatlakozast a cserehez,es behuzta a hegesztes.
Viszont igy nincs a toloajto es a kuszob kozt 10 centis res.
Teli lehetett volna baszni a horpsdast gittel,de ahogy mozog tuti feleven belul kiesett volna.
Kozepesen narancsos,egy polirt megerne,de ekkora felulet nagy munka.Ilyen az udvaron szabadban festett lom.
Igy is jobb az oszkep mint az utcan kozlekedo lepukkant tiz ev feletti ducatok tobbsege.
Szinte mind elhagyta a gyari festeke legjavat,hamlik az osszes ami 15 elott keszult.
A cukrász? Joghurttal? Nalatok talan nem, de mindenhol mashol igen.
Ott keresd,meg ami még tényleg nem látszik a képen, ráadásul olyan narancsos mintha rücsizve lenne.
hol? Alul vagy felül? nem látok semmi különöset(kezeit széttáró)
Blődi ez ÉLC volt (széttáró) 🙈
Azért így is látszik a tolóajtó sín alatt a teknő
😂
😂minek? műzlivel, meg joghurttal nem dolgozik(fetrengős)
Hogyne kéne.
Napi 1,5km-ér?
Innen ebből a szögből jó néz ki de valószínű nem mernél fotót csinálni a hátuljánál állva előrefelé az oldaláról gondolom kijönnének a huplik 😅
Mondjuk nem akarom becsmérelni a tesód munkáját asszem ebbe neked max a kitakarás volt a dolgod 😅
Ez itt mi????
Azt ne mond, hogy meg van nyomva a géptető azt lefújtad úgy(szemeit körbeforgató) 😅
😂 Azt a kókány mindenit hát, hogy néz ez ki. 😅
az egy dolog,hogy tele van szeméttel, de látszanak a festék alatt a csiszolásnyomok 😅
Olyan mint szórógitt? 1000 papírral vízbecsiszolás? Átugrottad? 😅
Látom a futóhomokot az udvaron, hát megérdemelted volna, hogy jöjjön egy néhány perces széllöket(gondolkodós) Bár sokat nem rontott volna rajta 😅
sárvédőt át kell még polírozni elég narancsos(kezeit széttáró)
szerintem a mostani autófestékeket nem kell már utólag lakkozni(gondolkodós)
azt, ha napi szinten ingázik érdemes lenne beruháznia egy elektromos autóra+ napelemre(kezeit széttáró)