Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szürke?
Ja, nagyapám műhelyében is valahogy így volt. Több tartály sorba kötve, és több fokozatban csökkentette a nyomást, ami ugye hűt is, utána voltak a leválasztók.
Kell neki valami kamu állás a nyugdíjhoz. Ott bent ügyeletben pihenget...
A szürke az hámáccs? valami ilyesmit keresgélek Esetleg egy kicsit kisebbet
Tegyel ra levalasztot.
Szerintem meg blődi is csak mázol.
A jok nem katasztrofavédenek allando allaskent. 😆
Gyart a halal,berlek egy fureszt.Kerd meg blodit csinalja meg karbonbol neked.Pro benne.
Ezek vannak jelenleg.Az elso hattamlaja ketreszben allithato.
annó a szakoktatónk is lefestett egy trabantot ecsettel még a 90-es években(óranézegetős) Úgy ahogy írod 2 méterről nagyon szép volt, de ez a távolság kellett neki(fetrengős)
de hát írja, hogy ez már 40 éves(kezeit széttáró) Fiatalabb nincs?
én nem csak műkedevelő vagyok(fetrengős)
azért mert írta 250-et szán rá (kezeit széttáró)
igazából az lenne a tuti 😆
A pormentesség az ecsetfestéshez is kell(kezeit széttáró) Javaslom mielőtt elkezdesz festeni vidd be a slagot azt locsold körbe a helységet, falakat, mennyezetet is így már is van egy pormentes termed. 1 szál vizes fürdőgatyába menyél be így rólad sem fog szemetes lenni a festeni kívánt darab(meghajlós) Széles, sűrű szálú ecsetet vegyél az a tuti 😅
Anno 45-50 volt egy ANYF160/+HPS elegge bevalt.
Ezt 103+posta euroert most meg lehet venni prpshop.it,ez meg mindig tobb mint 20e el olcsobb mint itthon.Ez simoncar-nal 78e.
Kinai alis devilbiss kinai klonja sem rossz.Van ilyen,teljesen jo.

https://www.aliexpress.com/w/w...
Én a kompresszoromat egy profi festőtől vettem, ő vett újat ugyanolyat... azt mondta, az a titka, hogy a felével kell forgatni, mint az ajánlott, és akkor sokkal kevesebb olajat hord fel, és később kopik el. Volt egy 500 literes tartálya, az kompenzálta.
Szóval ez a 2800-at forgó Gügye ilyen szempontból necces...
Festettem Trabantot ecsettel, teljesen jó lett - csak nem kellett 2 m-nél közelebbről nézni 🤣 úgy gondoltam, Trabantra mindegy...
Egy hengerest és olajmentest semmi képen nem javaslom ilyen olcsó kategóriában. Téli kerék átrakásra és gumi felfújásra elég, de nagyobb igénybevételre már alkalmatlan.
Olaj kell a dugattyús kompresszorba és két henger, mert úgy kiegyenlített a járása, sokkal hatékonyabb, és tartós.
A fényezéshez a sűrítés és az expanzió közben kicsapó víz a legnagyobb gond. Az már mindegy hogy ebbe némi olaj is kerül. Ennek leválasztásáról gondoskodni kell mindenképpen. Akár csak úgy hogy jó hosszú csövet használsz, és nem ér végig benne a víz kisebb munkát befejezed.
Mellesleg a teherautó kompresszor (bármelyik) nagyságrendekkel jobbak mint a mostani drágán adott hobby gépek.
Egy vízhűtéssel szíjas áttétellel normálisan felépítve profi gépnek számítanak.

Én ennél a kategóriánál kezdenék: https://www.szerszamkell.hu/el...
Bakker, itt mindenki autót fest? 🤣
Satát nem kapsz 50ér,azok 300 felett vannak.illetve használtan vannak 50től.De igen,200-250körül már össze lehet rakni egy használható cuccot.
érdemes körbenézni hátha találsz egy csavarkompresszort
hűtveszárítóval néha 500 alatt nagyon jókat találni, de ki kell fogni
Miért nem azt javaslod, hogy merítse egy nagy festékes kádba?
Ha már az álmennyezetet is tömítettem és elszívóról is gondoskodtam, maradnék mégis a kompresszornál.🙂
Ha jól behígítod a festéken és lassan húzd az ecsetet szépen fog terülni alig látszanak majd meg az ecsetnyomok 😆
Egy kompresszorból? Nem tök mind1? 😆 Legyen tartálya ne eressze el a nyomást oszt kész. Egyik kompresszor olyan mint a másik a végeredmény, kifújja az összesűrített levegőt(kezeit széttáró)
a pisztolyon rengeteg múlik
anno amikor opelt fújtam kaptam kölcsön egy 70 ezres pisztolyt na avval tudtam elfogadhatóan fújni a praktikeressel meg nem
márkára nem emlékszem de haver mondta hogy jól mossam el mert ha elbaszom az 70 ezer lesz