Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja nekem is szürkének tűnik(kezeit széttáró)
fura(gondolkodós) Ugyanilyet használok de én ilyet az ajtólap mázolásra 😅
Egyébként ez nem teddy(ujjával nemet mutató) Ezt lakkozó hengernek hívják 😅
Ez a teddy: Ezt meg falfelületek festésére használom és rövid szőrűt, mert attól lesz szép a felület 😅
Nem de nem rossz dolog.Én fényezőkamrában festek.25perc 70fokon és kész.
Kosd fel magad a diofara fejjel lefel egy 5tonnas spaniferrel,az asszony meg lenget egy kotellel. 😆
nem tudok az aljáig lehajolni, emelőm meg nincs
Hö, cukrász meny nekem is jól jönne.
Szárító lámpát használsz? Olyat is szeretnék.
Azt ne mond hogy nyomot hagy a pocak 🤣
A feleségem Jazz-ét is utolérték, ráadásul télen, azzal én se kinlódtam, biztosító fizetett mindent, elvittem profikhoz, semmibe se került és szépen megcsinálták.
Hát ha neki jó,de egyébként száradás után pilírozható.Nem kell azt visszahozni.Lefújod,ha nincs ráfűtve,akkor éjszaka szárad,reggel polírozható.Én mondjuk könnyen vagyok,festés után fél órával már polírozhatok.
nekem most 150 ezer volt 2 első sárvédő fújás, a hátsó sárvédő&küszöb vége hegesztés+ fújás
meg az alja alvázvédővel lefújva
festéket vittem, a többi hozzávalót az ember adta
igazándiból semmivel sem lett szebb mint ha én csinálom, csak akitől a pisztolyt kaptam mostanában nem haverkodunk, praktikeressel meg nem akartam fújni mert az csak szar lehet, plusz függőlegest nem könnyű fújni ekkora béllel mint ami nekem van
Igen, ha visszahozzák polírozni, volt hogy szóltam hogy hozzák vissza, mert úgy lesz szép és az még jár hozzá, de azt mondta a tulaj "jóvan az úgy", na akkor nekem is!🙂
Erre is emlékszem, amiatt érdeklődtem itt, mert a sok hülyeség mellett voltak értékes hozzászólások is az évek során.
Erre jól emlékszem, 2-3 éve történt. Ja, hát egy fényezés ma már horror sztori, ami vállalkozó részről is érthető, mert minden megdrágult, az idősebb autókra viszont annyit nem költenek.
A Focust a fiam ismerőse vette, egy kis cukrász hölgy, az volt az első autója. Olcsó volt, a két első sárvédőt cserélte a korábbi tulaj, de le már nem festette. Így jöttem képbe és csináltam meg köszönömért, pedig akkor még nem tudtam, hogy később a fiam felesége lesz a cukrász hölgy húga. Aranyos volt a lány, jött a névnapom és akkora tortát csinált nekem cserébe, hogy az asztal alig bírta el. A Jazzt meg a volt kollégám hozta, én meg akkor tettem fel a műhelyre a tetőt, jól jött volna még egy ember, segített szó nélkül, én meg kijavítottam a kocsijukat. Ilyen itt vidéken az értékrend, tudnék még mesélni sokat.
Egyébként egy garázsban is lehet teljesen profi munkát csinálni,simán meg lehet úgy polírozni hogy meg nem mondják hol készült.
Ja,most festes van...... 😃
Az enyim nagyobb.
én az udvaron a ganéban fújtam, igaz csak felül, tető+motorháztető
ha festő csinálja kb 150 ezer, nekem 24-25 ezer volt csak
...akkor remélem, az enyém még 2mm-nél kisebb.
Mert mi nem kínai? Attól még nem feltétlen szar. A digitális Bosch hőlégfúvóm Romániában készült, arra is azt mondták, hogy az már nem olyan jó, én meg rengeteget dolgoztam vele és semmi baja.
Annyira azért nem vészes, csináltam már párat, rosszabb körülmények között. A Focusnál könnyű dolgom volt mert új elem került fel, a Jazzt viszont a kollégám fia húzta meg, ráadásul úgy vették, hogy itt már volt rajta bőven gitt, csak nem tudtak róla. Még mielőtt szó érne, bent lett fujva mindegyik, csak amikor porszáraz lett, kiáltam velük.
Lehet én voltam, mert régebb óta használok egy ilyen kinézetű Lincos gépet, de gyanítom ugyan arról a kínai dzsunkáról származnak a hasonlóság okán. 😄
festeni egyszerű, de amikor a lakkot fújod a segged lyuka is lakkos lesz 😂
2 mm résen bemegy és összebasz mindent
Igaz, na de milyen 6000 kilométer az?
Most megint átestünk a ló másik felére, Pipi úr, eddig ecsettel meg hengerrel fényeztünk, most meg laboratóriumi tisztaságban gondolkodunk 😄
Na ez jónak tűnik, valaki ezt ajánlotta már, de még régebben.