Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre rá jöttem közben, szerencsére a hagyományos gépekből is van jó alternatíva.
Nem ismerem, de nem is biztos hogy szükségem van rá, hiszen nem profi fényezőkabinban gondolkodtam, hanem inkább a többcélúság a lényeg, elem vagy enyhébben sérült autót eddig is kijavítottam, veteránozni is szeretek, ezekhez kell a kényelmesebb hely. A belső oldalfalra kültéri diszperziós festéket használtam, az a vízpárát is elbírja ha netán komolyabb festéshez pormentesítenék azzal a megoldással, de inkább elszívóban gondolodok, bár telibe autót nem valószínű hogy fújok. Nagyjából saját kútfőből ügyeskedtem, hogy a korábbi tapasztalatok alapján a dolgomat könnyítsem, amolyan "tiszta műhelyt" szeretnék, festegetésekhez és szerelgetni. Hegeszteni, flexeléshez van másik helyiségem. Lesz még ponyvafüggöny középen elválasztónak és az ajtók mögé is, az esetleges festékköd miatt, van egy bontott klímám amivel fűteni is tudok, ez már kiszolgálja az itthoni ténykedéseimet. Még egy sor festést kér, aztán fúrom fel a szekrényeket és megnő a tér, el fogok férni végre, elegem van abból, hogy dobozban vannak a szerszámaim mióta elkezdtem ezt az egészet. Következő lépés a régi festőszerszámok lecserélése, ehhez gyüjtöm az infókat.
Miért? 10 éves korára lesz benne 6000 km 😁
Hogy kitől ne vegyek autót.
És ez mit bizonyít?
Eh, ma megnéztem a legközelebbről autóval járó kolléga, milyen távot tesz meg reggelente és délután hazafelé autóval:
650 méter.
(Nem, nem megy el nőjével valahová előtte, nem, nem megy hazafelé a boltba, most végig ott jöttem mögötte.)
Rejtett?
Huhh,gyartotol a legjobb.
Annyi meret es fajta van hogy ember legyen a talpan aki kiturja a pontosat.
Figyumá, ezeken hogy és honnan lehet vasalatot szetezni? Nekem tönkre van egy felső meg egy oldalsó. Az oldalsó annyira nem zavaró mert ugyis mindig fektetve van. Sztem középső képen lévő hasonló méretben
OK, akkor megéri azt a nem túl sok pénzt.
A kettes opcio a nyero,egy kurva telefon nrm canon eos.
Capri 120.D kat. Brego 07 vagy 31 szovet.
Eloben erdemes nezni.
En mogyoro-beige-taupe vonalon nezem.
A szurke mas.
Hát az én notebukk monitoromon ez qrvára szürkének láccik. Ennek lehetséges okai:
- rossz a monitorom
- roszz a fényképeződ
- színvak vagy
- színvak vagyok
- tényleg szürke
Mivel egyok sem szürke bajban vagyok.Rendelni tudok szürkét.sorrend balrol jobbra a képernőről,santa fe,capri,madeira.
599000.-,374000.-,478600.-.
Ja, ami a képen van, vifil kosztt? 😁
Használtuk,jó volt,asztma,Ducato.
Nem blődi felé magasan pozíciónkat de megfelelő.
rövid, ez a fajta a legjobb:
https://www.festekpalota.hu/sc...
A sima szivacshengerrel nagyon buborékos lesz, ez baromi szépen eloszlatja.
Szép színes az eloxálás, de a fúvókák düzni és szelepek precizitásán és anyagminőségén múlik, hogy mennyire jó egy pisztoly. Kínaiak egész jól másolnak, de félek pont az a gondosság hiányzik ezekből amitől igazán jó lesz. Pont mint a kínai karburátorok amik működnek, de normálisan soha nem tudtuk beállítani, aztán átpakoltuk a DDR szerelvényeket, amik már el voltak kopva és egyből jó lett. Persze igazából árában van, de akkor már inkább ezek közt nézegetnék.
https://www.carcolor.hu/shop/h...
https://www.carcolor.hu/shop/h...
Igazából van egy optimális fordulat és dugattyú középsebesség, ahol az olajfilm optimálisan tud működni. Az alá sem érdemes menni, meg sokkal jobban fölé sem.
Az igaz hogy a Gügye szinte biztos hogy magasabb fordulaton megy mint optimális lenne, mint minden olcsó direktben hajtott kompresszor.
Azt vedd figyelembe hogy a Csavarkompresszor drágább.Oda már kevés lesz a 200-250.
Ki kell fújni a falat coolad-al,semmi nem oldja csak a víz.Ha már nagyon festékes egyszerűen lemosható.
IS!!! 😁
Szivacs.
Nahát teddy hengeres gépjárműfestésről még nem hallottam(gondolkodós) Biztos fasza lett(fainat mutató) rövid vagy hosszú szőrű volt a teddy?
Most csak gyüjtve, gyors válasz: a csavarkompresszornak utánanézek, leválasztó nyilván nem marad el, nem laboratórium lesz, de igyekszem kizárni a szennyeződéseket, a gépválasztás is körvonalazódik, kösz a tippeket, tanácsokat! 👍️
Nekem a tedihenger vált be. MZt azzal festettem, senki nem hiszi el 😁persze jó festék ment rá, a felesleg lecsepegett, de a felület szép lett. Igaz, ehhez kerítés festék kell, mert az autófestékek nem bírják ha megfolyik, az ronda lesz.
Sata kicsit drága hobbira. Az annak jó aki sokat dolgozik. Én egy régi NDK profi pisztolyt használok, az is szépne dolgozik és 10 ezerért meg lehet kapni. Amennyit én használom a réz fúvóka sem fog soha elkopni.