Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kuporogni? 😆
Badzki meg mindig kapaszkodsz a szarul fizeto locsolotomlofogo allasodba.Ahol a bankszamladijadat is fizetteted veluk.Ezerotszaz forinos dijert hisztizel.
Kuporgok.
Tehat nem tudsz vele.
Itt kuncsorogsz egy körfűrészért......
Nem kell két vödör, mert én most versenysúlyban vagyok, feljön rám a bőrruhám és meg sem fulladok közben 🤣
Elég lesz egy Balatonszelet vagy hasonló is, csak ne Parkside legyen 😁
"Életembe nem fogtam még olyat a kezembe"
Tudod ezt értelmezni?Szerinted ugyanazt jelenti mint ez?"Tehat nem tudod lefesteni vele"

"Nincs is rá szükségem,a világ legnagyobb baromsága volna."
Ez pedig a második felvetésedre a válasz.
Hát ez vicces a te szádból.Te sokkal jobban függsz a gazdag embertől mint én,hiszen ezért kuporogsz ott a boltba minden nap,míg én megtehetem hogy hetekig rá se nézek a munkára.Én 10.-én eldobok mindent,aztán legközelebb szeptember 4én megyek.Szeretnél te csak ennyire függeni egy gazdag embertől.
2 ezres órabérben szedegettem a csavarokat
volt hogy románba voltunk 3 napot dolgoztam kb 5 órát, annyi volt a dolgom hogy néztem románok ne vigyék el a szerszámokat 😁
kibaszott egy népség lazán zsebbe teszi amivel dolgozik elsétálnmire visstajön már üres a zsebe

árban nem tudsz a multival versenyezni akkor mással kell
évtizedek óta van bútorboltotok aztán 0 előrelépés volt, ennyi idő akatt 6-8 boltnak kellene már lenni minimum meg 50 dolgozónak
aztán nem baszakodnál egy 30 ezres körfűrészen
Tehat nem tudod lefesteni vele.De lúzer vagy.
Amugy megmondom uloszibten par festot lwttam,de hogy ilyen kepessegekkel ilyen csököttet nem,hogy egy helyet nrm tudott osszekaparni.
Életembe nem fogtam még olyat a kezembe,veled ellentétben én amit használok eszközt abból olyat veszek ami használható és minőségi tud vele lenni a munka.Nem igazán értem hogy mi közöm van nekem egy elektromos festőpisztolyhoz.
Vasarnap johecc,kapsz ket vodorrel lidlist.
Nekem van festool kézi körfűrészem. Fasza friss vídiás tárcsával, szépen viszi a bútorlapot, úgy ahogy Levi is mondta. Hátulról pontosan beállítva a mélységet.
Egy nápolyiért levágom neked 😄
Hogynelenne,nem fuggsz a gazdag embertol.
Te ezt nem erted?Te?
Ja,es tuti van ember,csak EN nem talaltam.
3-at kerdeztem azok nem vallaltak.
Annyit nem lehet.
Te se vetted meg a szallodas vizet.
Es mennyit kertel az olajos 60 fokos godorben a csavar kiszedeseert?
Nem parkside festopisztollyal.
Elektromos festovel.Amihez nem kell kompresszor.
ezt mind értem csak azt nem hogy hol a probléma
annyit kell kérni hogy meg tudd venni ami ehhez munkához kell
kérni kell bátran max megy a vevő máshová, de mint írod NINCS ember aki mecsinálja így megy vissza aztán gép megvesz bútor a helyén és mindenki boldog
nem szabad minimál haszonnal dolgozni, akkor inkább menj az ikeába, ott klimatizált szinte minden és a kaja is fasza
anno csináltam kábelkötegeket
saruzó fogók csupaszítók behúzók stbstb azóta is a polcon porosodik mert semmire sem kell de úgy határoztam meg az első 20 köteg árát hogy ezek beleférjenek
többsége berner cucc volt szóval nem szerényen kértek érte, nem fogok praktikeres saruzóval ezerszám saruzni
Mindennel lehet szépet festeni,az időtartam ami meghatározó.Simán festek jót egy parkside festő pisztollyal,csak amennyit én festek szerintem max 3 napot bírna.
Nincs is rá szükségem,a világ legnagyobb baromsága volna.
Fogalmam sincs hogy tudom barkacscuccal megcsinalni ugy hogy ne tepkedje ki.
Te tudnal egy parkside elektromis festovel jol dolgozni?
Ohhh,az a nagyonugyes fenyezo vagy sok kuncsaftal aki egy koszlott telepen nem engedhet meg maganak egy fenyezokamrat es egy elokeszito helyet.
42 eves korodra nem tudtal osszekaparni ugy se hogy karbonban is pro vagy.
Most akkor van fogalmad vagy nincs?Most hazudsz vagy korábban tetted?
"Fogalmam sincs hogy vágom le szögbe a munkalapokat hobbieszközökkel."
Mégsem én vagyok az aki tépkedi a szirmokat ,túléli-nem éli túl......Igaz?Mégsem én vagyok az aki nem teheti meg hogy hetekre elmenjen nyaralni,igaz?Eltartok egy 5 tagú családot,van egy házam két autó egy motor,ja,évente elmegyek többször az 5 tagú családdal nyaralni,az ilyen egy napos kiruccanásokat meg sem említem,aztán elmegyek én motorral,ha szerinted ezt napibérből ki lehet gazdálkodni,akkor neked is komolyan el kéne gondolkozni a váltáson.De igaza van az ininek,vannak ilyen bohócok akik szeretik szopatni saját magukat.
Attol meg kuncsorogsz a helyert a gazdagnal.Ez a teny.
Fogalmam van,kell egy olyan furesz ami nem tepi ki a butorlap peremet.
Vennel nekem egyet?
Én megoldom a magam feladatait,nem kell siránkoznom egy fórumon hogy fogalmam sincs hogy oldjam meg........
Baszki ini ne legyel fullhulye blődi.
NEM foglalkozom beepitessel.ELADOM a butort
Volt asztalos,de most nincs.
Az embernek meg kell.
Normal szereleshez 30 ev alatt nem kellett semmi csak furo meg csavarozogep.
Konkretan nem ertem hogy ezt hogy nem fogod fel.
Hogy blodi nem fogja fel az ok,ő egy agy nelkul szuletett kisgyerek.
Fenyezest vallal ugy hogy nincs egy baszott helye ahol ezt csinalja,kuncsorog napiberert masnal.