Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvallalnad?
Jobb lesz ha elmész a jysk-be árukiadónak.Baszki,bútorokkal foglalkozol és fogalmad sincs hogy ezt hogy old meg.Meg hobbieszközök.......
na de ha beépítéseket is vállal miért nincs hozzá rendes eszköz?
mert ugye a magyar kőművesnek 3 ellensége van:
a vízszintes
a függőleges
a derékszög
ez az alap digma mindig ebből kell kiindulni
Én felső maróval vágnám le két oldalról. Abból már márkásat is kapsz egy harmincasért, teszkósat feléért, és máskor is jó lehet.
minden ilyen egyszerű csak sok ember mindig mindent túlbonyolít
Nyilván nem fizette ki ha még nincs átadva
Ha ez ilyen egyszerű lenne...
Beépítéssel együtt, ez nem lakótelepi egyencucc és kevesen vesznek úgy bútort, hogy maguk építik be főleg nem ilyen értékűt.
Ezt olvastam:

https://www.origo.hu/nagyvilag...

(Nem-nem, a zsindexet, a kurucot meg a breitbart-ot is olvasom.)

Volt egy eléggé el nem ítélhető, a jóoldaliak által rasszistának, előítéletesnek nevezett rossz szokásom, hogy az elkövetőt besorolom, mondom magamban, nézzük már meg, fehér, árja fajtabéli az elkövető, vagy...?
És vagy.

https://longisland.news12.com/...

De gonosz vagyok.
de kifizette?
Nem vitte el.
megnézte kifizette elvitte
mi a gond?
akkor nem 50 ért teszed be neki hanem 200 ért+ 120 az extra eszköz
még mindig fel nem fogom mi a problèma
...mert nem ismered a szrszamkolcsonzot?
Nincs ingyen,az idom tobbeter mint par vodor akcios napolyi.
De az ipse fizetett egy 900 ezres konyhat.
minden bizonnyal ezért nem vagyok se vállalkozó se boltos
de én leszarnám azt ha egy ügyfélnek gondja van
ha egy konyha beépítés 50 ezer és ehhez kell venni egy 120 ezres eszközt ami sem előtte sem utána nem kell akkor az a konyha beépítés 170 ezer lesz
akinek ez nem tetszik menjen máshoz, és mivel azt írtad hogy nincs más így van egy 120 ezres fasza cuccod "ingyen"
vagy lesz egy konyha beépítésnyi szabadidőd
ez ilyen egyszerű
Nincs ingyen,120e.
A derekszoget a lakas epitoje csinalta es szerintem benne volt a tervben.
Mondtam neki.
Es itt tartok.
ha ingyen van akkor az a 120 ezres eszköz elfér a polcon
szívta volna annak a vérét aki elbaszta a derékszöget
amúgy ha senki sem vállalja bármennyit kérhetsz, olyan árat kell mondani hogy soha többet ne zaklasson
öntvény kályhát hegesztettem már sikeresen fel kellett hevíteni egész világos pirosra és úgy fogta csak meg
különben ahogy hűlt a varrat úgy pördült fel
3 asztalost kérdeztem vállalják e pénzért a szerelést,mindegyiknek sok a melója.
Kurvára felesleges venni egy 70-120e cuccot ha következőre három év mulva kell.
Ez a tulaj egy igazi vérszívó fajta.
Holnap kiderül a merülőfűrészt adják e hétvégére,és tudnék haladni.
Nem,ilyen hoki lemezöntvény.A leömlő reped el,már 2x meg lett taknyolva.De egyben van a katalizátorral.
minimum egy 100e.
Addig csekkendzsinezik,szegénykeverék miatt.
nem vagyok lusta, okos vagyok
hobbi ezközzel nem lehet csak gány melót csinálni, szóval hozzá sem kell kezdeni inkább menj motorozni
az hogy nincs egy derékszög se a konyhába az nem a te gondod, az a tulaj gondja
ha át akarod ezt vállalni akkor annyiért kell átvállalni hogy tudj belőle rendes eszközt venni
ilyen egyszerű az élet
de te szeretsz szopni és ha egy picike lehetőség van akkor már futsz is a faszerdőbe
Én mostanában vágtam párat, körfűrész lefogatott vizmérték mellett a létező legsűrűbb fogazású koronggal. Leragasztva papirragasztóval mindkét oldalt a vágási felületet és hátoldlaról vágva. Aprókat igy is kipattint de ahol nincs szemelőtt nem látszik. Ami külső felületre esett azt elvittem lapszabászatba aztán ott vágattam.
nem rozdamentes anyag a katalizátor?
Neztem festol cuccot berlesben a fetis-nel,holnap arramegy ocsem rakerdez.
Amugy direkt rahagytam a munkalapra,vagok egy szoget,utana az egyenes oldalon meretre igazitom.