Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Korfuresszel kene probalnom.
Nem szabad nekiállni vele, vezetősínes merülőfűrész és a hátáról vágni nagyon éles lappal. Ide nem jó a parkside vagy másik olcsóbbnak a gyári élezése mert hullámos lesz. Szopás ez mindenhogy ha nem derékszög a fal.
Dekopir van de szaggatja a feluletet.Es egyenetlen a vagasszel.
Merülőfűrészed nincs ?
Pillanatszorító, vízmérték aztán mellette. Gondolom nem akarod ragasztani a lapokat, nem marva vannak hanem T léccel rakod össze 🤔
Nekünk van marósablon de egy szopás szépen összerakni.
A 24-es évben jobb lesz a 4 napos hosszúhétvégék aránya.
Szabadidőm akkor lenne ha ini féle lusta dög lennék.
Most jelenleg minimum két hétvégém elmegy a nem derékszögű konyha beépítésére.
Fogalmam sincs hogy vágom le szögbe a munkalapokat hobbieszközökkel.
Próbáltam asztalost keresni,három is aszodta van melója ne is szóljak.
De még laposvas peremet kell tennem a vázra és mehet rá a rácsozás,kell egy matrac,de az a legkevesebb.
A speedzone-os vályi féle projekt felét meg már beszereztem.
Halad ez csak csigalassan.
Egyenlőre kéne egy új katalizátor az asztmába,hiába hefteljük öntvénypálcával elreped és csekkendzsinezik.
Nem passat. 🤣
nem is akar szabadidőt....
minimum olyan kreatív az önszopatás keresésében mint én a munkakerülésben
Az a baj, hogy üldözöd a szabad időt. De nem kell mondani, tudod ezt te magadtól is hogy nem egészséges ha az embernek nincs ideje kikapcsolódni. Azért remélem a multihoz nem kell beállni de lesz szabadidőd.
20 tuja
vesze pár zsák sót és amikor esik az eső gazdagon megsózod
utána nem lesz gond a tujára
0 ellenálás mellett el lehet tüzelni, még gyanús se lesz hiszen mindenhol döglik a tuja
De neked egyáltalán nem.kellett volna válaszolnod, különös tekintettel arra a tényre hogy fogalmad nincs róla amire reagáltál.
Egyszerűen kényszeres kommentelő vagy 😅
időrendben válaszolok így alakulhat az, hogy valaki válaszol a kérdéseidre de azt felfelé görgetve csak később olvasom(kezeit széttáró) Bár ezt neked hiába is magyaráznám 😅
Több oka is van,neked nehéz elhinni,az egyik legfontosabb hogy a vállalkozást próbálom életben tartani.
Ez azt jelenti hogy nagyon kevés a hétvége amikor nem szálítok valamit valahova.
tudom,számoljam fel a vállalkozást.Ez azért nem ennyire egyszerű.
A másik ebből adódik,a kocsi megy,dudál,világít,szállít.A bal oldalát kéne még megcsinálni,amíg szállít egy kicsit problémás leállni vele.
A következő apróbb gond hogy nem tudok beállni otthon vele,le kéne tarolni kb 20 tuját hogy megtörténjen,ez némi családi ellenállásba ütközik.
Jo,a terv hogy itt a raktárban felszabadítok helyet,ez folyamatban van.
A legfontosabb hogy amint felszabadul egy szombat-vasárnap és nem balatonra vagy budára kell hurcolnom valamit megpróbálok motorozni.Tehát ez sincs meg.
De azért apró bakugrásokkal haladok,a váz már megvan,a csörlőre terv van,kivitelezni kell,a cuccok jó része megvan.
Ha nem kell minden mást IS csinálnom mellette akkor a mosogató-szekrény combo kialakulhat a télen.
Tavaly szezonon kívül az aszma lett annyira gatyábarázva hogy átmenjen a vizsgán.Szilentek cseréje a bölcsőben elég időigényes ha hétvégente állsz neki fűnyírás mellett.
Amint az ágy kész lesz ígérem feldobok videót.
És idén kiderül lesz e annyi vásárló hogy ne kelljen mőmaxos vevőszolgálati melóra átnyergelnem vagy sem.
Te Zoli, miért van az hogy neked kelleni FOG. Majd egyszer. Ez a kempingautód már saccra legalább 2éve csak terveződik hogy majd ez meg ez lesz 🤔 de még nem voltál vele sehol érdemben.
A manusz letesztelte.
Hegeszteni nem fogsz vele meg flexet se viszi el.De egy par napos offgrid menetre eleg a szufla belole.
Meg egy aprobb napelem.
Nekem egy talan 275w-os tablam van erre a celra.
Szoval nem lesz jo,dragabb kell hozza.
A panel arat nem neztem, az occaz ercsi ennek a keszsegnek az ara.
A tacepao szerint 100W, max 25V panelt lehet radugnin azok olyan 60 eurotol indulnak, ha kinai is jo, akkor 35-40 korul is lehet fogni.
Igazabol 18650-es cellak.
azért az a panel aki a háztetőn van meg amit vinni is lehet nem ugyanaz
egyrészt sokkal strapabíróbb keret, kisebb könnyebben mozgatható( esetleg öszecsukható)
másrészt meg ezek a kisebbet többnyire polikristályosak jobban hasznosítják a fényt ha nem optimális szögben áll
de akkor is drágák, akiben egy pici kis lelkesedés van sokkal jobbat tud csinálni ennyi pénzért
én pl egy kemping asztal lapot pakolnék teli 30-50w napelem cellákkal
Eddig fogalmad nem.volt róla 🤣 ne okoskodj 🤣
Zolit meg már rég elolvastam. Ugyhogy kényszeres grafomán reagáló vagy megint kiderült 😄
Kedvezőbbnek tűnik ez az ár(gondolkodós)
Na pont leírtam én is(kezeit széttáró) Mondjuk nekem 2 kilát nem ér meg egy ilyen. Viszek magammal mindig 2 optima akksit az viszi a csónakot a szabad akksival töltögetünk. 2 naponta meg szoktam töltetni a halőrháznál 500 ft/alkalomért(gondolkodós)
powerbank. Most írta zotya. Tölteni telefont, laptopot stb.
mié mibe fáj egy ilyen?
aha. Szóval hosszú pecákhoz pont fasza(gondolkodós)
Mondtam hogy mondtam.
Nekem kelleni fog valami hasonló. 😀
Ako jó. Télleg nem nekemvaló 😁