Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áramot tárol,világítás,hűtőtáska,mobilzuhany szivattyú,telefontöltés.Semmi olyan ami neked kellhet.
Biztos jól nézted a panel árát? 130 juróért már 400 W-os nagy táblát adnak...
Van benne egy 300W-os 230VAC inverter, az kifelejtettem.
Ha pl. Pipi elmegy pecázni és nem bírja nélkülünk egy hétig, erről tud laptopot, telefont tölteni, esetleg egy kis hűtőtáskát üzemeltetni. :)
Max 100W-os napelemet lehet ráakasztani, hogy a kis 21V-os (307Wh / 14.5Ah) akksiját töltött állapotban tartsa.
Valami 500 euró plusz napelem (nem tartozék).
De mire jó?
és bazi drágán, ezek a kis gyöszök irreálisan drágák
gondolom valami legalja zacskós akku van benne meg hozzá egy bazári 30 centes bms azrán nem tudja töltés közben kiegyenlíteni a cellák közti különbséget és máris megvan a baj
Ez egy 300wh-s akkukocka ami toltheto naapelemmel.
Egy bazinagy powerbank.
nem ezek bitang cuccok(meghajlós)
Jaj(fejét fogó) Egyébként mi az a napenergia generátor?
😅
fiam ilyesmikkel játszik itthon. Szereti az ilyen világító bisz-baszokat küld el fénypostán 😅
🤣 SZNOBHOTEL 😂
😂
LehetNE, de van annyi esze, hogy pontosan tudja, mivel NE ingerelje a választóit. A katonák küldésével, a migráltak át/beengedésével, a buzikkal ne, mert a magyar ezt nem szeretné. Inkább kínai akkugyár - jöhet, arab-cigány-nigger-buzi nem.
Elég egyszerű a csataterv.
Lófaszt. A szándékkal nem vitatkozom, de tudomásul kell venni, egy országot nem lehet dühből irányítani. Kell néha engedni is, de ki kell jelölni azokat a pontokat, mondhatni kőbe kell vésni, amiből nem engedünk. Tetszik nem tetszik, közösségben élünk, ennek viszont ára van.
nem mondtam hogy nem színház
annyit mondtam látnék benne potenciált, csak elszarták a névvel
Így van ez megfogalmazva tökéletesen. 👌
A dedikáltan antiszemita szélsőjobb Jobbik is zsidó vezetővel kezdte, és azzal is végezte... színház ez 😅
...a baj az, hogy már az ő dolgaikat is bőven lehet idézgetni ☹️
Az emberek politikai memóriája kevesebb, mint 6 hónap, de a kurvanagy hatalmi arroganciával gondoskodnak róla, hogy mindig legyen valami új téma... és ezt jobboldaliként mondom.
Ez pontosan így van,nekik addig jó míg a fletó ott van.
Nem az a gond,van egy max 25% tamogatottsaga,mert nelymagyarnak hiszik.Azonkivul amint gatalomra jutna kulfoldrol ugyanaz menne ellene mint az osztrak Haider elken,csak triplazva.
Ehhez kepest babazsur amit kapunk o1g miatt.
Az elodje nem csinalta.
a mihazánkos emberben látnék némi potenciált, csak a név választás sikerült extra szarul, így alapból bukta az egész
Ha visszalapoznál addig, láthatnád, hogy leírta, akkor, az Orbánnak nem kell a választások előtt mást tenni, csak a tolvaj, baloldali, komcsi, lipppsi, proli szarevők tetteit és kijelentéseit felidéznie.
Ennyi elég lesz mindig.
az o1g szempontjából a feri bohóc jelenléte főnyeremény
a másik oldalnak kellene észhez térnie, hiszen nem az o1g nyer a választásokon hanem ők veszítenek
szerintem akkor is nyerne a mini diktátor ha egy plakát nem lenne kiragasztva.......