Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd fog.....
Minek deportálná bárki is? Nem értesz hozzá, mert ha értenél, akkor nem írnál ilyent. A balfasz köpedék gyurcsányit ismerik, ha eltávolítanák, lehet, hogy egy nehezebb ellenfél jönne (mondjuk nem a ma láthatóakból, ott nincs senki fajsúlyos).
amúgy azt nem hiszem el hogy nem tűnt még fel a másik oldalnak hogy amíg a gyurcsány bohóc nincs deportálva addig esélyük sincs
Az egy vulkáni.
Jót röhögtem, mikor a összellenzéki márkizaj bukta után gyurcsótányferi azt mondta: "klárikával nyertünk volna" 🤣
Majd ha a bolgar balna kizavarja oket tuntetoket verni megnyugszanak. 😆
Ez a lényeg, oda szarnak ahol enni kapnak.
Ha nem vagy veluk,ellenuk vagy.
Erdekes ez,ahogy a balfaszkodo mostanaban eszet es tököt noveszto muszka kontra regebben egesz jol muzsikalo mostanra az oeoszok februari viselkedeset mintazo ukranok haborujat figyelem a hazai elemzok oldalan.
Ha nem vagy hangosan ukranparti az oroszok agressziojat kiabalo akkor te fideszberenc muszkaszopo vagy.
Megnezve a profiljukat olyan massziv fideszellenes mibd hogy raks hozzajuk kepest kormanyparti.
Erdekes lenne nezni amint felfogjak hogy az a patas orban azzal a 170e tonna gazolajjal tobbet tolt az ukran szekeren mint a szlovenok es a spanyolok az atadott tankjaikkal. 😆
Két rendőröm van, egyik alezredes, másik őrnagy. Mind2 megveszekedett fidesz-gyűlölő 😅 mondom nekik mindig, mijafaxt akartok, ennyi ésszel kaptok 6-700 000 fizut, mi kéne még? 🤣
Tűzoltó "ismerős" csak itt van 😁
Azok látens dk-sok, csak nyilvánosság előtt nem merik felvállalni 😆
Szóval nem azt írtam, hogy "mind" hanem "jellemzően" Nekem sok dk-s ismerősöm van, ennek oka, hogy hamarabb voltak ismerőseim, mint dk-sok 🤣 de sok régi baráttal kerüljük a politikát - mert csomó dologban nem értünk egyet, és mindenképp vita (és soxor tüske) a vége.
Őnekik én vagyok a "fideszbirka" annak ellenére, hogy 2006 óta nem szavaztam rájuk 😅 viszont a fő irányvonalak esetében inkább velük értek 1et, mint a gyurcsótány-momentum-etc vonallal.
Ez is?
Parkside-osok vigyázzatok!
https://infostart.hu/gazdasag/...
Ez most nagy tévút.egyébként egy fanatikus o1g kollégám van,ő pont kérte az oltást.Rajta kívül senkinél nincs nagy jelentősége a politikának.
Az USA-ban nincsenek ilyenre felkeszulve! :)

A kupak is specko feliratos? ;)
Szerintem a rendirok nem.
De a katasztrofavedok.........azok nagyon.
csak itt nálunk rafináltak, ilyet egyik boltban se kapsz
Usa-ban üzleti uton a motelben voltam kenytelen elfogyasztani az egyik ilyen jol arazott italt a minibarbol. Nem kertem masnapra szobaszervizt. Akkor mar be tudtunk menni a varosba , aztan megvettem boltban es visszatoltottem a minibart…
Ez mondjuk nem helytálló........csak erősen jobboldali ismerőseim tagadták meg illetve hangosan tiltakoztak ellene. Mondjuk nem sok nyíltan magát baloldalinak valló ismerősöm van. 😆
Nálunk senkit nem küldtek el..........eltűntek, pár hét alatt naponta 1-2 oltatlan nem jelent meg többet sehol sem, otthon sem....... 🥶
Szakad az eső már több órája , mintha muszály vóna ! Hát senki nem betonozik ?! 😉
Tudod, hogy volt ez az egész sztem?
Az általad említett halmaz jobbára ellenzéki... és mivel dk-s apátok tolta az oltás ellenes propagandát, ezek egyből beálltak mögé... hát persze, "ha a Zorbán mongya, az csak rossz lehet" 😁 ezért hőbörgött a sok birka az óttás ellen.
... vagy azért, mert az összes rendőr okos, jól képzett, virológus, orvosszakértő, jövőbe látó - de sztem ez a kevésbé valószínű 🤣
Mondtam,ezt beszéld meg az eü dolgozókkal meg a pedagógusokkal,hogy utcára tették e vagy sem.Az a néhány ember több mint 50%.Ha néhány lett volna pontosan ua.lett volna mint pl az eü-ben.Tévedésben vagy,lehet felétek az a módi hogy nagy a mellényem mert nincs más helyettem,itt max az van hogy nagy a mellényem mert van mit csinálni helyette.De teljesen mindegy,mint már írtam ezt egy olyan ember mondta aki ott van ahol.
Senkit nem tettek, tesznek utcára. Épp ezért voltak olyan biztonságban, akik nem oltattak. Ha tolonganának a jelentkezők, nem lett volna ekkora mellénye, annak a néhány embernek. Ezzel tisztában vagy te is. Ennyit erről!
Engem nem lát az ini.Parancsba volt választási lehetőség,nem?Oltatsz vagy mész.Csak aztán ez nem jött be nekik mert több mint 50% azt mondta ok,megyek.Na erre nem számítottak.És ezért tologatták míg végül "elmúlt" a dolog.Ez nekik volt jó,mert így a hozzád hasonlók azt látják amit itt,de mégegyszer hangsúlyozom,ha az az 50% csak 5% lett volna,gond nélkül utcára tették volna.
Már.....de,ezt vitasd meg azzal a sok eü dolgozóval,katonával,pedagógussal akik a határidőig nem oltattak.Neked hány kollegádat küldték el emiatt?