Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Válasz ment. ✌️
Hevesről jelentkeztek be motornézőbe, valami dinnyés gazdász manus.....nem bánnám jó termése lenne az idén 😆
Csájnából jött csomagom de nem is rendeltem ilyesmit.......fizetni se kellett.....kell valakinek ilyen?
Valami két szinnel világitó ledes irányjelző meg gondolom helyzetjelző. De azt se tudom mire illik....
Na erre kíváncsi vagyok, milyen választ kapsz?! 🤣
😯 🤔
🤣
én lecsuktam volna az összeset minimum 25 évre
parancsmegtagadás vészhelyzetben plusz szándékos veszélyeztetés
Itt júniusban voltam. Tényleg ott volt az asztalon a kettő egymás mellett... 😁
Klasszikus gyógynövény likőr, te nyomi 😁 sztem régebbi az Unicumnál is. Minden ejrópai népnek van ilyesmi receptúrája. A sznobok a dzsonivókert tolják... de azok közül is csak az, amelyik olyan tudatlan, mint te.
Eltörölték mindenkinél. Sehol nem kötelező már. Ennyi!
Köszönheti mindenki akkor, annak a maradék oltatlan tűzoltónak. 🤘
ez az idióták itala
az idióta sznobok itala(fejét fogó)
A Becherovka tök jó, nen ittam már vagy egy éve... valahogy elfelejtettem, volt más... Na, veszek is a héten, jó, hogy eszembe jutattad 😆
Mindig van itthon 4-5 féle keserű, most úgyis le van fogyva a készlet.
Nem.Az is futve van.
attól még lefagy a tököd
Vettem egy portwest futhető mellenyt.
Na az nem vagyok(kezeit széttáró) De így jön ki a matek(gondolkodós)
Hubi az jó. Valamelyik mostani pecán bevertem belőle egy null hetest 5 nap alatt(kezeit széttáró)
Hát ha nem mozogsz akkor fázol(gondolkodós)
Dèlen sok koktát iszom, de csak az eredetit. Viszont ez a kofola nekem ihatatlan. Hubitól egyszer bebasztam mint a szar aztán azóta ha rágondolok is rosszul vagyok, na a kofola az full hubi.
De te nem benfenntes vgy csak egy tokás lúzer lütyő.
Jelenleg nem tologatok benn semmit.
Az még rémlik,katonáknál megcsinálták,eü-ben megcsinálták,pedegógusoknál megcsinálták,katasztrófavédelemnél meg akarták csinálni,de valahogy háromszor kitolták a határidőt,az már csak nekik szerencse hogy így végződött,mert nem kellett hülyét csinálniuk magukból azzal hogy vagy azt mondják hogy jó akkor mégsem kell,vagy leszerel az állomány fele és a rendszer összeomlik.Akár tetszik akár nem,a sok lúd disznót győz,itt ebben az esetben működött,ha 5% mondta volna hogy márpedig nem oltatok,gond nélkül kibaszták volna azt az öt százalékot.50nél ezt nem tehették meg.
Én a beherovkával vagyok így 😅 nem is értem, hogy van olyan aki azt megissza(kezeit széttáró)
A kofola egészen más. Meg kell tanulni értékelni az ízeit. Először nekem is egy kicsit furcsa volt vagy 15 éve amikor elsőnek ittam ilyen nedüt.
Aztán minél többször ittam annál jobbnak találtam. Mára már kifejezetten szeretem kell egy megfelelő hőfok hozzá. A csapolt az meg valami Isteni(meghajlós)
Hát én pontosan tudom(kezeit széttáró)
Neked elmondhatom(szemeit körbeforgató)
Kovid egy nagy üzlet volt. Kivették belőle a hasznot amit lehetett azt megszüntették a vállalkozást.
Most helyette háború és energiaválság van meg mesterségesen generált infláció(kezeit széttáró)
Ha ez az üzlet is alábbhagy jön valami más. Szerintem ötletekben kifogyhatatlanok(kezeit széttáró)
most is fázol benne?