Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azon gondolkozok, lehet ezt a tulajdonságát szeretem benne a legjobban(gondolkodós) A kofolát még senki nem itta el előlem 😅
Egyébként helyszínen csapolva az igazi(meghajlós)
Amugy mi a különbség?
Igazad van. De egy tanár, eü dolgozó, rendvédelmis... erre már tudja a választ. 😁
Csehbe senki nem jár......hacsak valami különös oka nincs....
ki ne dobd. Egy hónap múlva kb. járok felétek elviszem pusziért(kezeit széttáró) Bár már valami csoda folytán nálunk is lehet kapni a metróban(meghajlós) Igaz a 2 literesekből csak a különféle ízesítésűeket meg a cukormenteset. Eredeti klasszikot csak fél litykósat lehet kapni. A kofolát csak hidegen lehet inni akkor a jó(meghajlós) Melyik a tied cseh vagy a szlovák?
Pedig tök jó. Mindig hozok ha kimegyek. Mondjuk itthon se szeretik rajtam kivül
Egyetértek.
Én értelek de ini kijelentő mondatára reagáltam 😅 Ő nem azt írta, hogy felesleges, hanem azt,hogy nem könnyű ellne tiltakozni pedig dehogy nem 😅
én lassan kiöntöm a budiba mert senki sem issza a kofolát
van vagy 3 flakon még a zsugorban, akinek eddig ajándékoztunk senki sem kérte a másodikat
Hát igen ez a visegrád precedens értékű lesz(kezeit széttáró)
Bár nem tudom létezik e jelen pillanatban törvényes lehetősége ennek a jogszerű megvalósításhoz(gondolkodós)
Mert ugye olyan van, hogy mondjuk kint van egy 3,5 tonnás tábla. Annak meg van a jogi feltétele és a megfelelő indoka, hogy miért nem hajthat be arra az útszakaszra ennél nagyobb össztömegű jármű(kezeit széttáró) De,hogy gyorsan motoroznak meg hangos a jármű szóval hát??? Mikor írták át a kreszt? Azért ez ellen lehetne tenni. Elejére, közepére végére kitenni egy járőrpárost a hétvégéken. Akik sebességet ellenőriznek. Esetleg egy nkh meg mérni a decibelt meg a károsanyag kibocsájtást. Ez ellen senki nem tiltakozhatna. Ha motorosok által nagyon terhelt egy szakasz rendőri vegzálással csillapítható szerintem a helyzet(gondolkodós) Aztán kis idő múlva helyre áll a rend. Majd időszakonként ismételni az ellenőrzést aztán a következő szezonra már mindenki tudni fogja, hogy kell a környéken motorozni(kezeit széttáró)
Tiltakozni lehet, de felesleges. 🤣
Miért? tiltakozni az ellen is könnyű(kezeit széttáró)
Pozitív végkifejlet nem valószínű, hogy lesz. Viszont a fülét-farkát behúzva elfogadó motorosok láttán úgy felbuzdulónak a polgármesterek, kritikus helyen élők, hogy ha a visegrádi szakaszt betiltották, akkor majd "nekünk" is sikerülni fog alapon, rengeteg szakaszt le szeretnének majd záratni.
fasza a golfpálya a háttérben(meghajlós)
A csapolt kofola meg szerintem a világ legjobb üdítője(meghajlós)
Szlovákba mindenhol ezt ittam. 😅
Őőőőő,nem,bar hodmezovasarhely tabla eltt volt egy frissen elutott valami,azon majdnem ugrattam egyet.
Miért? A ford tranzitba nem áztatok volna(kezeit széttáró)
Ki az a hulye aki hianyolja?3-4 eve nem voltam fenn.
mondjuk azt tudtuk(kezeit széttáró) Gondolom valami jutubos videót nézegettél szokás szerint(gondolkodós)
meg tulajdonképen ezek eddig is így tálalódtak 😅
Tudom, de László azt írta, hogy "bármit" és ez került kézbe elsőként.
Az én személyes tapasztalataim is sokkal kevésbé pozitívak, nem is reménykedem a visegráron motorozók szemszögéből pozitív végkifejletben.
katica csoport nálunk is van tavaly még a fiam oda járt(kezeit széttáró)
fotelból azért még is kényelmesebb hősnek lenni(kezeit széttáró)
persze
csak ha alapból törvényellenes akkor ha tiltakoznak ellene nem tudják törvényessé tenni
de ha nekem nem tetszik az utca végén a stoptábla az ellen nem könnyű tiltakozni
Sőt,meg Balázs Pali CD-t is lehet kapni! ☝️
járom azt a részt az fasza hely(meghajlós)