Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztán majd jó kitiltanak benneteket innen is 😅
A mai világban ez a "törvényellenes" szó, már elég elcsépelt. Amit meg akar lépni..... azt meg is lépi.
csak itt ugye törvényellenes dolgot akadályoztak meg
azt sokkal egyszerűbb
Földadó........
https://m.hvg.hu/itthon/20230204_Fonyodliget_szabadstrand_beepites_kocsmak_peticio_Fidesz?fbclid=IwAR1nXkdzsy1hdoB68h2ya4zVasKnQoluc8wBu5oePWjqSsrDXS-NFzA2mEc
Tud valaki egy olyant is mutatni, ahol a peticio celja megvalosult? Barmi.
Semmi, akkor en is felrealltam volna.
Nem kellett felreallni.Csak amig felvettem a buvarruhat.
Vasarnap volt 50 km eso,dömsödtol.
akkor mi lett volna ha esik 5 centi jég mint északkeleten
lehet még mindig ott állnál annyi autóroncs lett volna egy kupacban
Vasarnap delutan botrany, milyen monszun volt a Balaton siofoki csucskenel. Az autosok sorban alltak felre a hetesen, mert szart nem lehetett latni az esotol, volt vagy 20-30 meter a latotavolsag. A motorosok mind buszmegallokban meg benzinkutakon kuporogtak tobbedmagukkal. Orultem, hogy nem a Kawaval vittem az asszonyt az anyjahoz.
Szombaton is volt nagy eső. De megúsztuk. Hétvégére péntektől romlik el az idő előreláthatólag.
Vasárnap akartam menni de szar idö lett. Hátha most vasárnapra jobb lesz. Bár annyira nem eröltetem mert következö pénteken öt nap szerbia románia.
A martfu-szentes-HMV resz se rossz,csak 130 felett keso este kell menni,akkor kihalt,igy nem zavar senki a kozepesen szar minoseg ellenere.
De az 55 os szeged-baja kozt is j ha az ember kihuzatja 180 al.
Nem en,en nem ismerem a gazkart.
Szombaton is szlovákba voltunk. Most hétvégén is oda készülünk, de még az időjárás nem biztató, amit jósolnak.
rendelsz egy pörköltet, ki fogja észrevenni ha teli van köpködve? ugyanmár
vagy egy rántott sajtot ha megfognak úgy hogy előtte a seggét vakarászta
ezt senki nem fogja kiszűrni
Egy okkal több hogy ennek ne legyek részese 😄
Ha mégis annyit akarnék itthon motorozni (de akkor már inkább szlovákia mert kb ugyanannyi táv de sokkal szebb jobb stb) akkor se az elsö lehetöségek közt jutna eszembe. Majd alább hagy ez is idövel.
"Sziasztok!

A vendéglátó helyek leminősítése kapcsán* több oldalról kaptunk visszajelzéseket, hogy ha majd ellátogatunk Visegrádra, majd jól belecsuláznak az ételünkbe. Osszátok meg, hogy lehetőleg senki ne fusson bele ilyen ételbe, ha gyanús dolgot talál, akkor ne fizesse ki, ne egye meg, csomagolja el, panaszkönyvet kikérni, és addig pereljük az éttermet, amíg be nem zár. De az alapszabály, hogy senki ne kerüljön ilyen helyzetbe, hogy Visegrádon most ne fogyasszon!
Hihetetlenül ostobák, mert így még azok sem mernek majd náluk kajálni, kávézni, akik egyébként nem értenek velünk egyet.

Egyébként eddig nem került sor szervezett leminősítésre, egy-egy egyéni akció volt csak. Küldjétek már el akár privátban az érintett éttermek, kávézók nevét, hogy legalább tudjuk, honnan várható ilyen "meglepetés".

Tibor "

Magyarán néhány hülye nekiállt lepontozni a helyi vendéglátókat, azok meg azzal vágnak vissza, hogy majd jól ráfinganak a hamburgeredre.
Tisztára, mint a Katica csoport a recski óvodában.
nekem nem lell aláírni mert robogóval bemehetek szóval, akik egy picit is akarnak tiltakozni szereznek egy robogót és nyitott kipufogókkal mennek ide-oda egész nap
csak ezt senki sem fogja megtenni mert az emberek 99,99% fotel forradarmár
izsák-kiskőrös táv kb 20 km van vagy 30 kisebb-nagyobb kanyar, sportgéppel megtartva a 160as tempót élvezetes tud lenni, van olyan kanyar is ami egészen visszafordít
aki ezen először végigment tuti csontrészeg volt
Majd megyünk az alföldre Pipihez kanyarogni, a hosszú egyenesekbe. 🤣
Aztán,nem vagy meg ez a pár hely nélkül?Én csak azt nem értem hogy aki életvitelszerűen közlekedik arra,azzal mi van?
Én se járok gyakran, és ja megyek is, normálisan. Viszont ebből kiindulva, lassan ki leszünk tiltva más szakaszokról is. Pl Felsőtárkány, Szilvásvárad, Parádsasvár.......
-13,5