Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+1
Pedig dodor es a kanyarfotosok nagyon toljak.
Én nem is láttam eddig, má csak azé se mer nincs fészbukkom....
Meg amugy se akarok oda menni, a pógármester bekaphattya a buzgó pógárokkal együtt
Mindenki?
Szerinted?
Tudom már mindenki látta/aláírta. De ha valakit elkerűlt és aláírná:

https://www.peticiok.com/stats...
Olyat is lattam,kisebb lett a kocsi belulrol,szignfikansan.
Neked jo lenne amilyen girnyo kis fejlodesben visszamaradt potyka vagy. 😆
Nekem kell a hely.
a kocsi kibaszott hideg
tapasztaltam többször is
ha ilyen a tető akkor +80 kiló meg 6 takaró is kevés
mondom: zárt cellás szórt hab, abban nem áll meg a víz
kb mint a polifoam
armaflex drága drága is volt és sosem lesz olcsó
Kitaláltam neked a tutit, szendvicspanelból csinálj egy kis kutyaólat, beteszed, kiveszed 😂😂
Eleg sokat jelent egy ilyen 19 es hab.Nyaron,telen a hozadeka hogy a szallitasnal nem kell a nyakamba csepego paraval foglalkoznom ami most kicsapodik a lemezen.
Es sok hangot is megfog.
Minek a szigetelés ? Télre van elég zsír rajtad, nyáron meg klíma nélkül úgyis mindegy.
Az nem kevés....tavaly gödöllőről a felét lehet tudtam volna menteni. De szokott beesni munka ahol ilyennel.dolgoznak, majd rákérdezek a szigetelőktől.hogy mennyiért adnák.l, 😅ne kelljen ellopnom tőlük
Sok,Tetőre 2x4 oldalfal is kb ennyi.3x8 négyzetméter.24-26 négyzetméter körül.Valamivel kevesebb mer sok a zegzug meg a vázelemek.
Szóval 20 és majd még vennem kell ha kimarad.
Ezt most néztem PA-flex 60e 10 négyzetméter.
Mennyi kéne belőke?
szomszédnak tavaly csinálták 5500 ft volt/nm2
Valamekkora áttétel lesz,és hát ez valami másfél tonna,nekem megy max 50 kilot kell emelni.
Természetesen a kilincsmű tehát a racsnis tengely marad csak a tengely körül el kell forgatnom a másikat hogy szabad útja legyen a spaninak a tengelytől.
Nem értem Ha Kidobod a kábel dobot és a másik tengelyre akarod feltekerni a spannit akkor a kilincsmű se fog akadni ha arrébb rakod a tengelyt... meg nyilván az áttétel se lesz meg
Elso korben ha baleset van vert fogsz hugyozni a belefujt purhabtol.
Azonkivul a purhabban megall a viz es szetrohsad a kaszni.
Tudom,a kuszobot purhaboztak.
Egy 19 es ontapados kflex,armaflex teljesen eleg.
Adott ez a csörlő.5 centis spanifer megy bele A nagy kabeldob nem kell az kidobtam belole,a kozepso tengelyt feljebb kell helyezni mert utban van a masik tengely.
Es fel kell sliccelni a tengelyt ugy hogy befuzve mindket oldalon huzzon ha tekerem.Ezutan ugyanerre a tengelyre kell egy hosszabbitas-sliccelés hogy a masik oldalon ugyanigy szinkronban ketoldalon huzzon egy masik spanifert.
Persze lesz ket talpas csapagy rajta.
Mindezt kurvaolcson hazi szerszamokkal. 😆
miért nem fújatod meg belül a szórható habbal?
kb 10 ezer egy nm zárt cellás aztán örök élet
odaviszed ahol épp egy házat fújnak aztán 15 perc alatt kész
Mutasd, mit akarsz csinálni a csörlővel... megoldjuk 😁
le kell engedni aztán kopik a széle is
Pár éve erdélyi pályán mentünk a transalpinára hogy hamarabb odaérjünk kb 400 km pálya oda vissza az új metzellerem félidős lett 😢 Persze csak a középső háromujjnyi ment le
Sajnos csak jovo szezonra de mar keszul a ki-be alakithato felszereles a furgonba.
Egyenlore varom hogy a szigeteles arak lejjebb menjenek.
Az 2-3 ejszakara egesz jo lesz,es nem kell feladni az aruszallito funkciot.
Jelrnleg a csörlőt kell atalakitanom.
Az feladta a lecket.