Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul egx szezonban cdak ebből egy olajcsere mrg majdnem egy gumi. Meg aszerviz is hamarabb eljön drágáé
Nem érné meg ? Nagyon kikészültem a pályán, borzalmas volt. Ha m6-on kell menj, hagyhatod nálam a kocsit, de ez egy kínzás bárkinek 😂
Csalás van ebben a képben, a trip1-gyet nem szoktam nullázni, hogy legyen egy jó nagy átlaga. Nagyjából 75-80szokott lenni az átlag és valahol 7000km után lenullázza magát, 6,1 volt az átlag eddig, 90% 3doboz és 2fő.
Itt most valahol az m0-n lenullázta magát és kezdett számolni, M6-on lefelé, nem szoktam nézegetni, de nem is érdekel mennyit eszik csak érjünk haza minél hamarabb. Az óra 180körül mutatott de a gps inkább csak 165-170-et.
Amikor tel lesz es nem köll a motrot berakni eladom es veszek egy normalis meretu ducatot az arabol.
Kérdeztem nem Ő volt(kezeit széttáró)
akkor inkább szerelgesd a tükröt meg a plexit jobban jársz(kezeit széttáró)
aszt a bútorokat mivel szállítgatnád?
Én semmit(kezeit széttáró) A villanyszerelő kollégád látott valami hasonló motort mit ami a tiéd de itt ti ugye nem kommunikáltok a kábeldobom miatt Ő kérdezte 😁
A kawa meg az összes sport és naked belefér. A vfr gs multistrada magas hozzá. Bent ha el is férne az ajtó tetejénél.nem.megy be
Gondolom piros digo motrot. 😆
Ha a multi 15 elotti akkor csak 30,ha utani 40.
Be tudnam tenni a motrot,nem zsiraf. 😄
Nem én vótam.....mit láttál?
na keszeg fronton szerencsére nincs ekkora tapasztalatom(fetrengős)
Amikor beindul a keszeg 1-2 órát nem horgászok aztán ismét jobb a helyzet és foghatom a pontyaimat nekem keszegről elég ha ennyit tudok 😆
mit kezdenél azzal a gizda forddal? 😆
jászkeszeget fogtam már bojlival de csak azért mert a töroe lerágta kisebbre
dévér még nem volt
dévérre a legjobb ha csinálsz egy önetetőt pvc csőből aztán lehet mellette 5 méterrel bojlival pontyot fogni
amúgy ez a jászkeszeg fura jószág 5 éve senki sem fogott most meg rengeteg van és szép nagyok
és ahogy lett sok jász a nagy dévérek eltűntek
Csereljunk furgont. 😆
nagyon attól függ hogy hová jársz pecázni(kezeit széttáró) Amikor beugrik a dévér akkor 1-2 óraára szüneteltetni kell a pecát és elmúlik a vész, mert nem eszik egész nap. (kezeit széttáró) ha jön a dévér a 24-es bojlira is jönni fog (puszit küldő)
Sztem az a "figyelmetlen balfax" aki összetöri magát 🤣 Nekem eddig még ez nem sikerült, se autóval, se motorral...
Horgászás? Azoknál már csak a foci rajongókat tartom rosszabbnak, mert ahhoz még kevesebb ész kell 😁
Üljek egy elhagyatott parton órákat-napokat egyedül vagy az alkesz haverommal, és szarjak a bokorba? Hát én ennél érdekesebb dolgokat csináltam mindig...
mostanában én is rászoktam az egy botra, fele annyi bojli fogy, és a csatornán nincs olyan hogy 2 hal egy éjjel
max olyan hogy este-reggel jön de ez kb évente 2x
egy évben teszteltük a kukorica tigrismogyoró és ezek keverékeit
dévér meg jászkeszeg hegyek voltak de ilyen 2+ kilósak többségében
volt hogy bedobás után 5 percen belül elhúzta a dévér
én ezeket utálom spiccbot gumizva napoal ez remek móka de éjjel futkosson az akinek 3 anyja van ezekhez 10-20 percenként
sógor az ilyen keszeg fan, az néha 2-3 óra akatt kifog 10 kilót aztán viszi hsza és fél napig pucolgatja főzögeti halászlé alapnak
5 literes pet kannákban van neki a fagyon ez az alaplé aztán nem kell neki főzéskor baszakodni vele
amúgy én nyáron ki sem megyek mert nincs értelme, a nyár a koca horgászok időszaka
igazi nagyponty akkor jön ha a reggeli hőmérséklet 5 fok körül van vagy alatta
Hát pedig amikor tartósan 25 fok felett van a vízhőmérséklet párja nincs az erjesztett kukoricának. (kezeit széttáró) Nem állítom,hogy a bojli nem jó. (ujjával nemet mutató) Bojlizni tavasszal meg ősszel szoktam akkor nem műxik a büdös kukorica (kezeit széttáró)
Ez az ésszel szórás azért nem létezik, mert nincs ilyen. Mint olyan sincs,hogy te szelektálod a halat a csali méretével, ízével és színével ez humbug. Adott helyen ki kell tapasztalni, hogy bója körül szét kell szórni az etetést vagy horog köré pontba kell etetni. Ez azért viszonylag hamar kiderül melyik a jobb. A kukoricát te csak azért nem preferálod mert világ életedben törpeharcsáktól elfertőződött vizeken horgásztál. (kezeit széttáró) Na én lehetőség szerint a törpés vizeket meg kerülöm(meghajlós) Ha már pecázni megyek akkor szórakozzak ne bosszankodjak(kezeit széttáró)
Persze tudom,hogy te 20-25 ezres előadásokra eljársz okosnak tartott emberekhez ahol azt hiszed, hogy megmondják a frankón a tutit. De az csak nekik jó amikor adod a zsét(fetrengős)
200 méter felett 😅 inikém nekem elég ha 30 méteres körzeten belül jelez(fetrengős)
Mit csinál egy pecás 200 méterre a botjaitól? Átlag helyeken halőr vagy tógazda megköszönik a látogatást és azt mondják, hogy lehet összepakolni és hazamenni (kezeit széttáró) Ha egyedül pecázom általában 1 bottal nyomom. Ha szarni megyek akkor is inkább kiveszem /ha marad rá időm/ Egy bokor közi reccsentésnél elég kellemetlen ha elhúzza egy 10 pluszos amíg arra koncentrálsz, hogy le ne fosd a bokád 😅 Mondjuk mióta csináltam magamnak diszpi vödörből mobil wc-t erre már nem kell ügyelnem (kezeit széttáró)
pont ilyen magvető volt mellettünk legutóbb háromfán
egy hétig semmit se fogott
mi már másnap szedegettük kifelé az apraját (2 napig ilyen 12-es átlag volt) utána beért sz etetés a másik hekyen és jöttek a 15+ pontyok
az hogy 6 ezres bojlit szórsz semkit se jelent, ésszel kell szórni, na ehhez a bojlisok többsége sem ért
amúgy láttam 100+ ezres jelzőt, sokkal szebb mint az én 30 ezresem, és kurva messzire elér a hatótáv, enyém 200 méter felett nem megbízható ha sok a gaz
kawa Úr! tankoltál e vasárnap délután Solton a MOL-nál?