Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

? Ne bassz. Én az enyémben is elhordogattam ilyeneket(gondolkodós) A forci meg szerintem sokkal nagyobb rakterű (gondolkodós)
Vagy Szerszámos fiókokkal be van dobozolva a raktér? Ha így is van akkor is jobban megéri egy tükröt, plekszit levenni. Gondolataim szerint max fél óra 2szer levenni és feltenni(gondolkodós) Ha meg veszel egy futót az egy külön jármű amit vizsgáztatgatni kell, állandó karbantartás meg költség meg néhány motoros kiruccanás miatt kerülgetni egész évben a portán(gondolkodós) Nem beszélve arról, hogy autópálya díjra még egyszer kifizetsz annyit mintha személyautó lenne(gondolkodós) Ráadásul kényelmetlen is forogni vele nagy távolságokra huziválni meg parkolóhelyet keresgéli ott ahol egy autónak is jó ha van hely(gondolkodós) ha már van furgonod használd ki az előnyét. Csak egy rampa kell hozzá aztán gyönyörűen megy fel, jön le róla a motor(kezeit széttáró)
Na pont az ilyenen figyelmetlen balfaszokon törtem magam össze én is(fetrengős) Ezért jobb mindenkinek ha nem motorozol(gondolkodós)
A horgászáshoz épen fel is nőhettél volna. A sznobok is horgásznak 😅 Annyi a különbség, a sznob horgász között meg közöttem, hogy a sznob horgász a néhány százezres felszerelés helyett néhány millióért veszi meg az eszközeit mert azt gondolja így nagyobb és több halat tud megfogni 😆 A drága felszerelés csak arra jó, hogy a másik sznob horgásztársának tudja mutogatni, melyik bot, orsó sátor stb. mennyi be került(kezeit széttáró) Aztán ezek mindig überelni próbálják egymást a következő hetes pecára még drágább még újabb felszereléssel rukkolnak elő 😅 Persze mikor nem fognak lófaxt sem egyszerre jönnek át az én állásomba érdeklődni, hogy hogy lehet az, hogy én fél óránként halat fárasztok ők meg 3 napja csak a zsinórt áztatják 1 kapás nélkül(fetrengős) Aztán amikor meglátják, hogy a 25 ezres kapásjelzőm is jelzi a halat nem kell hozzá 200 ezrest megvenni, meg a büdös kukoricával is húzom a halakat nem kell 10 kiló szám szórni a kilónként 6000 forintos bojlit akkor azért elgondolkoznak egy kicsikét(fetrengős) Na nem hiába a tudáshoz és gyakorlathoz szóval a tapasztalathoz kell némi idő nem elég drágán bevásárolni a Waterlandba 😅
Kevesebb is van benne 50 lóval.
Az a motor beférne az enyémbe is, s furgonodba meg beférne az enyém 😅
Max 170-180.Ja,oreg vagyok es törődött.
De legalabb befer a motor a furgonomba. 😆
Kérdezzétek már meg Kawa urat, nem tankolt-e Vasárnap du Solton a MOL-nál? Egy pont olyan motor volt ott, mint az övé.... 😁
De te kurva lassan jársz :)
Kabrió? Vászontetővel jó lehet.
He-he....nem mindenki olyan ostoba mint te. Vittem már benne pár motort. A túraendúrók eleje mind magasabb mint a belvilág. Nagyobb autó jobb lett volna de az meg nem fér be csomó helyre. Mélygarázsok kilőve, most pl a West End tetejére is hordhatnám fel a lomot mert a tető parkolóra se férne fel ha magasabb lenne 10 centivel.
És ha kivagod a tetőt?😄
Nekem annyi vót hogy 5,75 ről lement 5,65-re.
Ekkora tempónál elmegy. Gondolom ha túratempo van vegyesbe akkor 5 felett megáll
Nem. Csak ha leveszem tükröt plexit.
Lehet, de akkor is, ha ennyi az átlag akkor többnyire 200 fölött mehetett hisz elég egy kis lassítás ami miatt még gyorsabban kell menni, hogy ez az átlag meglegyen, az sv ilyenkor 10 körül flamózott, persze csak szimuláción láttam ilyet. 🙄
Nem 100km/litert ir?
biztos beférne csak még nem jutott az ötlet eszébe 😅
mennyit megy egy olyan vasdarab? Ha 220 utazó nincs meg told ki a ganés gödörbe 😅
Most akkor én mit gondoljak rólad? Itt baszogacc egy olyan valamiért amit most ismertél el, hogy jól van úgy ahogy leírom 😂
A többiekkel te ne foglalkozz egy sem a te helyes írásod miatt jár ide(fetrengős)
Ehhez az átlaghoz? Szerintem az SV többet evett volna. 🤔
Jo sokat eszik a ktm.
Nem én törtem magam össze te fasz 😄
Horgászást már gyerekkoromban is hülyeségnek tartottam.
Valóban, egyedül nem megyek sose. minimum kettő, maximum négyen.
Fordba nem fér be ?
160as átlaggal indult aztán szép lassan visszavettem mert unalmas volt, kínzással felér hogy egyenesen motorozzak.
Hat... Mar mindegy, azt a maradek 50 evet valahogyan kibirom.