Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosszul választottál....
Ugye? Én.ezt évente 5-6 alkalommal letudom. Tényleg venni kéne egy motorszállitó futót
Na, ez igaz. Oda sem megyek.
Ha ugy kerdezed hogy hibas, hogy van-e kovetkezmenye, akkor nem.
Ja de, kirohognek a tobbiek. Nem azert mert allitolag nem tudod, hanem mert nem ismered be, hogy balfasz vagy.
En 100%-ban egyedul. Az asszonyt meg biciklizni sem lattam, nemhogy mas ketkerekun. A Simson al egyszer ugy 30 evvel ezelott hazavittem, mondjuk 3 km es ennyi.
Es meg teriszonyos is meg balkezes.
hát 147 km/h nem pipis féle motorozás még átlag sebességben sem 😅 Nincs benne 3-as?
Én a dobozossal közel ilyen átlagot futok a te 700 km-ereden 😅
Pipis motorozás volt hazafelé… m3-6. Azt hittem sírvafakadok ennyire unalmas egy szar kényszerpályát.
Szerintem kezdj el pecázni(gondolkodós) Ott kényelmes bojlis székből kortyolgathatod a méregdrága jónak hitt borjaidat a természet lágy ölén(fetrengős) A motorozás eddig sem volt neked való mondjuk a horgászás sem meg egyébként sem fognál lófaxt sem de legfeljebb így nem lennél veszélyes a többi közlekedőre 😅
😅
Ezt már meg majdnem személyes sértésnek veszem(gondolkodós) 😆
Látod te ostoba audit írt(fetrengős)
neked nem nehéz okosabbnak lenni minden nappal elég lentről indulsz 😂
hát én fel is háborodtam a dákó hatótávja jó annyi amennyit mondtak eladásnál még távszervíz nélkül is 😅
Ha nagybetűvel írom akkor ez teszerinted hibás?
Igen vagy nem?
Az? Mivel én az eső után 50km-re voltam fagyizni, így ha szemhunyorítva is, de elfogadható.
Én az esetek 90%ában egyedül megyek,meg az asszonnyal a hátam mögött.Ez most a pici gyerekek miatt szünetel,de az a terv hogy addig jogsit csinál aztán ő is motorra ül.
700km ér ?
Tudja valaki a vesztes lottó számokat? 🤔
En abban a hitben voltam, de ezek szerint hibasan, hogy lehet es szoktak is egyedul motorozni. Eddig te vagy talan az elso, aki csak csapatban halad. Ez persze nem baj, csak szokatlan. Ez zavarhatott meg.
Nem azt írtam, hogy nem volt rá idő, hanem hogy így alakult. Szövegértés...ne légy pipi 😁 Szokott csapattal mászkálunk, de idén pont olyan szerencsétlenül jöttek ki más programjaink, hogy EDDIG még nem tudtunk összehangolódni.
Mindenkinek arra van ideje, amit szakit maganak - mondja a mondas.
Én. Még az idén se... így alakult ☹️
A roman meg mindig hulye az utakon.
Az sokat ér, ha belecsap a villám 😁
Na, ki nem motorozott ma akármilyen keveset is?