Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellett volna raknom a szmájlit a mondat végére.
Nem kell túlzásba vinni még akkor sem, ha sajnálatos módon a köztudatba ez beleivódott már valamilyen szinten.
Harmadik személy, egyes/többes számban, hivatalos formulában jó. Azon túl felesleges nyalonckodás.

"A xxxxxxxxxxxxxxxxx nevében megrendelem az Ön/Önök cégétől az alábbi szolgáltatást:
- Dugulás elhárítás a 7400 Kaposvár, Fiszemfaszom utca 5/b. szám alatti ingatlanunkon, a telefonon előzetesen egyeztetett időpontban (2023. július 30. de.).
Fizetés: számla ellenében 30 napra a megállapodás értelmében.
Számlázási cím:

Ezegypélda Kft
7400 Kaposvár, Fasztuggyamennyi u. 34.
15456852-2-24

Vagy a túlzás:

Kedves Barátom!

Azért kereslek Téged, mert a Fiad a találkozónkon említette, hogy van Neked egy eladó Hodda féknyerged. A Fiad nem adta meg a telefonos elérhetőségedet, ezért írok Neked, hogy bla-la-bla.

Ez baromság.

Írjam, hogy egy jó kozmopolita lipppsi hogyan emlékezne vissza az Oswieczim-i táborlátogatására?
Tisztul az idő !
Villám ellen semmit ! Akkor elvileg földelőnyársra kellene csipeszelni a gémszerkezetet ! Sodronnyal !
Óhajtotta a nyavaja igy, valami bennragadt cucc lehetett, igaz tartozásba hozta egy kivitelező akinek akkoriban dolgztunk nem én rendeltem meg, viszont meghatároztam hogy milyet akarok ha már betonozásban fizet.
Villám ellen nem sokat ér, maximum egy próbát 🤣
Elfogadott és a tisztelet jele a Te, Neked, Ő, Ők, Ti és ezek ragozása is. Ami nem elfogadott viszont az én és mi valamint ezek társai nagybetűkkel kezdve.
Egyébként a mixeres 1 liter vizet sem tehet hozzá , ha a megrendelőnek ez az óhaja , rá kell írnom a szállítóra , és alá kell iratnom a kedves megrendelővel ! 🙂
Ez így igaz ! Ahogy a kedves megrendelő óhajtja ! 🤣
Az a folyamat így néz ki ! https://www.hbm.hu/technologia...
Na attól lesz jo szar beton hogy verné bele a mixeres amelyik anno nekem hozta az udvarra. Nem akartam térkövezni, csiszolt beton telibe. Aztán már mikor kiengedte se tetszett, aztán két ev alatt szinte az egész felporladt a tetején. Ahol foltokban megmaradt az acélos volt, alig tudtuk vésni.
Szerintem nyugodtan menj , ott előbb lesz bajod a Parkside-szerszámoktól ! 😂
Majd nem megyek tobbet aldiba.
A fejemre esik a teteje.
Volt olyan hogy fúróra vittem a betont mixerrel , és 6órán keresztül ott is voltam mire elfogyott ! Valamelyik Audi csarnok kútalapjait betonoztuk !
Most tenyleg okosabb lettem a mai nappal.
Igen , az megy a vízzel a zagymedencébe , később azzal keverik a frissbetont !
Akartam mondani , ne betonozzunk , motorozzunk , de itt most úgy esik , mint ha muszály vóna !
Aha. Es a cement kimosodik?
Ilyen egy betonvisszamosó , ami szétmossa alkotó elemeire a készbetont !
Visszavisszük a keverőbe , és beleengedjük a visszamosóba ! Ott szétmossa a gép , és különválik a kavics és víz ! Mindkettő újra felhasználásra kerül !
Jobb helyeken a töltéstől számítva 2 óra ! A gyakorlatban bármeddig forgatjuk , csak qrva sok víz legyen , amit beletudunk rakni ! 😉
Ha szallitas kozben felmerul valami olyan, pl. nagy eso, ami miatt nem lehet a betonozast elvegezni, akkor mi lesz a betonnal?
Meddig felhasználható ha forgatva van?
Azt miért ette volna meg a fene ? Amig forog nincs gond vele !
Én rögzíteném az építési naplóban, hogy figyelmeztetés ellenére történt. Igaz, a mixerben lévő betont megette a fene.