Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolhatod milyen lett az a lemezbeton ?!
De nincs mit tenni , ha a kedves megrendelő kibaszott esőben is betonozni szeretne ?!
De esőben betonozni???
Mint egy szellem , ott a fólia alatt b@szom a rezet ! 🤣
Ja, ha alaposan belenagyítva néztem a képet, akkor már látlak.
Nem , az a mixeres , ő készítette a képet , én ott hátul vagyok a zöld fólia alatt a távírányítót eldugva b@xatom a betont ! 😂
Főleg hogy nem is titkolják, hogy igyekeznek elkerülni a felesleges szervizlátogatásokat a terhelés és költségek elkerülésére. Asszem annak idején be is jelentették hogy alakítottak egy ilyen csoportot.
Márpedig az amikor az ostoba amcsi nem érti hogy amit kiír a felső sorban az EPA hatótáv kiírás, amitől eltér a fogyasztás ha nem úgy vezet mint az EPA ciklusban.
Az energia monitorban írja a pontos, domborzat, megengedett sebesség, időjárás alapú hatótáv kalkulációt, baromi jó pontossággal.

Másik hogy a töltöttség első felében többet mutat. Ez elég sok járműnél igaz. Prius, Hondám, Leaf is ezt csinálta. Ez egy régi pszihológiai trükk, hogy ne érjen meglepetés, de jellemzően így is tűrésen belül van a kijelzés (főleg amikor 4 szegmensből áll a kijelző) Ehhez képest a Tesla nem él ezzel jelenleg. Mert ugye erre már nem vette a fáradságot az újságíró, hogy kipróbálja, mert esetleg az nem támasztotta volna alá az állításait. Az meg külön röhej hogy tartalék hatótávot is a szemére veti. Ez tipikus kötekedés, hogy bármit csinálnak azt úgy kell beállítani hogy felháborodjanak rajt a a birkák.
Erdekes meglatas, ezen el kell gondolkodnom, akar igaz is lehet.
Errol beszelek.
Irtad volna, bocsi, rosszul tudtam, legkozelebb jobban figyelek. Mar el lenne felejtve (nem is).
A nalamnak okosabb emberek azt irtak, amit en. Csak nem tudod megerteni a korlatoltsagod miatt.
annyira titkos hogy már született róla többszáz cikk 😂
ha a cikket látom az ilyente rá sem kattintok van pár tipikusan clickbait szó ami ha benne van akkor az kb semmit sem ér csak a kattintás&reklám megtekintés a célja
több energia a frílachoz kell(fejét fogó)
segélykérőben hibákat is kell betenni mert aki tud helyesen írni az tud dolgozni is 😆
Figyelj baszod? Erre mi a faxnak írsz egy fél könyvnyi hozzászólást? Sem engem sem mást m érdekel az okfejtésed 😅
kisbetű, nagybetű kész. Náladnál okosabb emberek leírják, hogy így is úgy is használható. (kezeit széttáró) Köztünk lévő nagy különbség az, hogy elhiszed magadról, hogy okos és művelt vagy próbálod is ki nyilvánítani pedig nem vagy az 😅 Én meg nem próbálom(fetrengős)
Nagyon bonyolult, hogy a mondat első karaktere, a névmások esetében EBBEN a fórumban nem érdekes, majd amikor a segílykérő levelet írod a polginak, ott, akkor esetleg.
esőben nincs semmi baj, ha villámlik és belebasz abba a nyúlványba akkor azért érheti a népet kellemetlenség
ezért írok mindig kisbetűkkel, nincs hibalahetőség
plusz spórolok is hiszen a nagy betűhöz több energia kell 🤣
Az a félfejű a Zoli?
Itt a baj. Azt hiszed, a magyar nyelvtan alapjainak ismerete az MTA kut. csop. tagjainak kiváltsága.
Pedig nem. De már írtam, a nyelvtant tanulni nehéz, viszont olvasással - és nem facebook meg kortárs balfaszhülyekurvabuzi firkászai - lehet elsajátítani lehetséges egy elvárt szintre.

Az ők, te, a zsidók NEM nagybetűvel írandóak (kivéve mondat első karaktere), leszámítva a nyalonc, filoszemita, belterjes kozmopolita, parvenű lippppsi buzikat. Ha majd odáig eljutsz - soha - hogy valamiféle szenvedéstörténet írsz - soha - ott, abban a kultúrkörben nemhogy elfogadott, hanem elvárt lesz.

Egyet ne felejts, ha nem lesz igazam és mégis idáig eljutsz, a borító belső oldalán a fényképed mindenképpen könyvespolc előtt legyen, kihangsúlyozva az olvasottságodat.

Eltudom olvasni amiket írsz, igaz a legtöbbet átugrom alapból, de az, hogy valaki szól egy alapvető hibáért és te azt így fogadod, az már azért bennem a korábbi megállapításimat erősíti.
Így dolgoztam a zuhogó esőben , amit az egyik mixeres , motoros jóbarátom meg is örökített ! 😂
mert egy igazi motoros nem puding mint ti(fetrengős)
Az elfogadottat nem írjuk nagybetűvel mondat közben ez teljességgel helytelen szerintem(gondolkodós)
De hagyjuk már ezeket a faxságokat sem én sem te nem vagyunk a MTA nyelvtankutató csoport tagjai(kezeit széttáró)
Ez csak egy fórum ahol ráadásul csak ilyen lepattant csávókkal lehet találkozni mint te is akit a fészbuk már kilökött magából 😅
Szerintem hagyjuk ezeket a Grétsy professzoros dolgokat a műkedvelőknek. (kezeit széttáró) Itt meg írok úgy ahogy akarok és tudok. Ha el tudod olvasni és el is akarod olvasni amit írok akkor elolvasod mert a sok nyelvtani helyesség ellenében nagy vonalakban értelmezhetőek a mondataim/szerintem/ ha meg nem nem akarod akkor meg nem eret azért nem fogok vágni 😅
Beszariak. Gumitalpú bakancs kell.
Van egy piros VFR valahol a környéken, az a faszi vagy hülye vagy nem telik autóra, mert mert télen mínusz egy-két fokban is hallom, meg valahová arra jár amerre az én munkahelyem is van, látni is szoktam, a kipuja vagy széjjel van baszva, vagy valami, nincs több ilyen a városban, na az ment most is.
A héten még a pumpával is óvatosságra intettek a villámlások miatt ! Be voltak rezelve a dolgozók , senki nem akarta a csövet fogni !