Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ránézésre nem mondod meg ki milyen nemzetiségű ha megszólalsz angolul legfeljebb annyit tud kideríteni, hogy sem nem angol sem nem amerikai vagy szerintem kb. ennyi 😅
nem is értem aki vendéglátással foglakozik valamelyest szerintem tudni kellene angolul(gonolkodós) Horvátba minden vendéglátós kente az angolt, még az üdülőhelyeken lévő kisboltokban is jól nyomták az angolt és mind1 volt, hogy 20 éves vagy 60 éves volt mind jól beszélt(kezeit széttáró)
hát azért nem műfordító egy pincér sem(gondolkodós) Ha angolul gagyarászol nem mondja meg miféle vagy szerintem(kezeit széttáró)
Na Budapest belvárosban jártam úgy hogy a pincér nem tudott Magyarul 🤣
Akkor csak simán megvolt neki.
Amikor mi voltunk (igaz régen) Zakopane-ban akkor nagyon kedvesek voltak.
Régen simán voltak deszka utak a nádasba ahol ilyen horgászöblök meg stégek, meg csónakok voltak.
De a szabadstrand is csak egy lépcső, meg egy játszótér volt a nádasban. Az volt a jó világ.
Most a Duna mellékágra járok ha ilyesmi élményre vágyom. Kajakkal olyan elszigetelt helyekre eljutok ahol egy Lőrinc sem tud belépődíjat szedni (még)
Megsem en hisztizek, hogy a pincer a fejetekre szart.
Semmi nincs ok nelkul, ez sem.
Mi nem a te fajtád vagyunk, mi nem vagyunk bunkó parasztok.
Nem, határozottan nem. Mert összességében jófejek voltak csak volt pár kirívó eset. Attól hogy itt is van egy két debil, még nem kretén az összes magyar.
Lehet, hogy koszonni kellett volna, amikor bementetek.
Napszaknak megfeleloen.
Akkor kimondhatjuk hogy kretén a lengyel?
minket majdnem leköpdöstek amikor oroszul akartunk valamit kérni
akkoriban elég naívak voltunk, aztán úgy gondoltuk a keleti blokkban csak megértik a ruszkit hiszen nekünk tananyag volt
aztán felvilágosítottak hogy nem kellene ezt erőltetni inkább mutogassunk abból nem lesz bajunk 😁
krakkó annakidején is jól nézett ki csak putri volt a villamosuk, a csavaros vaníliafagyi isteni volt
Mindenki buzi, aki nem magyar.
Ez vonatkozik a csak magyar okmanyokkal rendelkezokre is. A kettos allampolgarok egy reszere meg foleg.
Hagyjuk mert itt mindenki kibaszott okos. Nem egyedi alkalom volt hogy nem tudtak angolul és hogy ott ültünk az asztalnál és senki hozzánk sem szólt.
Csak lengyelül akarnak megszólalni, csak lengyel pénzt fogadnak el, kártyára azt mondták több helyen hogy bocsi de nem. Az eurot meg sem próbáljuk.
A tesó relikviát akar szerezni.
Nekem is van valahol, csak nemtom minek az alján.
én még iskolásként a múlt rendszerben voltam a bajszos táborában, akkoriban még nem volt ez a nagy holo mizéria
de már akkor nem értette senki hogy tüzeltek el annyi embert abban a pár kemencében.......
legfőképp hogy elásni sokkal célszerűbb, pár bulldózerrel simán lehet csinálni annyi és olyan árkot ami erre alkalmas
Wieliczka volt az elsodleges, a sobanya
Amugy az, hogy megneztem Oswieczimet, masra jo.
Szóval akkor elmentél? 😄
Hulyeseg. Egy cseppet sem izgatott fel jobban, mint mondjuk az indianok lemaszarlasa, a palesztinok meggyilkolasa, a negerek rabszolgasagba hajtasa, vagy az inkak kirablasa.
Volt, slussz, mindenki haladjon tovabb.
Az oké, hogy a sóbányába elmentél, de a holo múzeumba is? hmm...
... vagy kamera figyeli ott is a bejáratot, parkolót, és látják bent egyből, ki jön.
Amikor oswieczim-Krakkó-Wieliczka útvonalat jártam be, nekem meg nem volt rossz tapasztalatom, igaz, az 2007-ben volt.
Egy szálláshelyen aludtam Mitterandal (vagy valamelyik másik franszia buzival), erről még dokumentum is van kifüggesztve ott.

https://www.google.com/maps/@5...!3m6!1e1!3m4!1sw3UDgqfMjPp4pGk2GHo8bw!2e0!7i13312!8i6656?authuser=0&entry=ttu
Én nem akarok nagyon belefolyni,de gondolom az asztalnál beszélgettetek.Vagy befelé menet stb.
Akkor meg van fejtve, surmo a joszag. Ment volna kalauznak.
Akkor bontok valamit az egeszsegukre!