Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem tudom. Most vagyok itt eloszor és lehet utoljára. Ez a megnéztem ezt is kategória.
Ez valami új tendencia arrafelé?
Nem tudom más mit tapasztalt, Zakopane és környéke, a vendéglátósok mintha nem akarnának dolgozni. Leülünk, kapunk étlapot aztán félóra semmi, pincér ránk néz, látja hogy várjuk, elmegy telefonálni… mi a fasz?
Nagyon szép a táj, nagyon szép minden. Nem tudom mivel párhuzamba hozni mert kicsit szlovénia, kicsit románia, kicsit svájc. De nagyon nem motorozós hely szerintem. Vagyis nekem nem sikerült megtalàlni a lendületes szakaszokat ami hosszabb 5kanyarnàl.
Most értem haza,lényegesen kevesebben vannak,bár füreden még mindig sokan.
...vagy valamit nem tudunk.
Nézz már rá a mapsra, lófax sincs ott...
Ez így volt régen, a napilapok idején, mikor a friss hírnek volt fél-egy nap előnye. Manapság, ha valami hír van, az 15 percen belül minden hírszájton ott van - szóval gyakorlatilag egyszerre. Persze soxor hibákkal és faxságokkal együtt veszik át egymástól...
A csirkeszárnyon kívül (amit nem becsülök sokra) a többi teljesen OK - de ízlésről ugye nem lehet vitatkozni, főleg olyannal, akinek nincs 😁
A lehetoseg adott. Atmehetsz te is, en is.
Mert kiafaxom menne ott át? kiesik minden közlekedési útból, ráadásul határ.
Ezt a pénzt rálocsolhatták volna inkább az 52-es útra, ahol napi többezer autó halad át, az ország közepén, keresztbe.
Nem lehet mindent fiskalis szemlelettel nezni. Ha igy tennem, az oktatas, az egeszsegugy, kultura az mind-mind rafizetes.
térképet nézve nem fog lenni ott őrült nagy tolongás
de mindenképp többet fog érni mint anno a sok-sok kilátó építés
...plusz a csatlakozó utak.
én már múltkor is írtam hogy ismerős azt látta hogy kevesebb a nép
de azért még nem vészes a helyzet a szállásoknál, a pecások azért nagyságrendekkel több pénzt visznek oda mint 10-15 éve
-utána majd emlékeztess rá, hogy megverjelek(gondolkodós)
- de miért?
- mert már rég vertelek meg (gondolkodós)
- ahogy akarod a férjem vagy (kezeit széttáró)
https://promotions.hu/orszagos...
Na tegnap még azt linkeltem, hogy csúcsra jár a balaton mára meg elfogytak a vendégek(fetrengős)
az első 10 percet érdemes megnézni: https://videa.hu/videok/film-a...
akkoriban volt rend a hegyi embereknél 😆
nagykőrös meg kiskőrös közé kellene egy fasza völgyhíd mekkorát lehetne már szakítani vele, annyi autó minimum menne rajta mint az ipolyfasztudja mi hídon
csak 2,5 mrd volt a híd(gondolkodós)
Abból mit tudtak lopni a politikusok?
most nem kezdem keresgetni a mepszen lehet átmenő forgalmat rövidít vagy ilyesmi(gondolkodós)
kár ezen rágódni amíg olvastam a híreket napi szinten belefutottam ilyenbe(kezeit széttáró) Vagy szarvas helyesírási hibába vagy értelmezhetetlen mondatokba(kezeit széttáró)
Nincs itt már idő, hogy 100 kézen keresztülmenjen egy iromány(óranézegető) A hír gyorsasága számít(kezeit széttáró) Ha már a hírfogyasztó 3 másik hírportálon olvasta amit te még csak negyedikként raktál fel a netre mint újságíró azt már meg sem nyitja, mert negyedszer nem akar olvasni ugyan arról(kezeit széttáró) Általában utólagosan szokták javítani/ha észreveszik/ Több ilyet láttam már. volt, hogy mutatni akartam az asszonynak, hogy hogy elbaxták a főcímet mire mutattam volna addigra kijavították. A lényeg, hogy ki az első a hírrel kb. ennyi minden más kevésbé fontos ez már nem a nyomtatott sajtó (kezeit széttáró)
nem csak sznob vagy de még az ízlésed is pocsék(fetrengős) Bár mit várhatnánk a sznobok drága de szar ízű ételt-italt esznek-isznak aztán veregetik egymás hátát, hogy micsoda jó 😅
Mi meg megyünk át a szomszédhoz azt tárcsán megsütjük a múlt hétvégi közös pecából kimaradt csirkeszárnyakat- combokat, tarjákat remélem kivette már a fagyóból(meghajlós) na mi legalább jót eszünk.(meghajlós)
nekem meg most adta meg magát a 4 ah-s akssim ami a lux-tools sarokcsiszolómhoz való (szomorú)
Na mind1 minden rosszban van valami jó (gondolkodós) legalább végre válthatok párkszájdosra 😅
mind a kettő(kezeit széttáró) Pl. én akkor sem ennék ilyen tengeri herkentyűket ha fizetnének is érte 😅
A füstölt az meg pláne gáz(szemeit körbeforgató)
De a kurva hidat lebombázták,legalább látta valaki a gep számát?