Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HA ki lesz téve, hogy ezen a hídon csak- és kizárólag a két falu lakói közlekedhetnek.
Mindig ezek a negativ hullamok, Moriarty...
Oszt kell hozzá egy FAB1500 UMPK készlettel mondjuk 2db.És volt-nincs mint a csodabogár hídja a kelly hőseiben.
És ebből az úniónak kell ujjáépíteni vagy 60-80 darabot.
Azért ízlelgessük ezt kicsit... egy szaros híd két szaros falu közt... 2500 millió Ft.
Ipolynádasd: 353 lakos
Helemba: 706 lakos, Szlovákia
https://index.hu/gazdasag/2023...

Én mindig, és most is azt állítom, hogy az újságírónál hülyébb és kártékonyabb nincs a világon. És még buták is mint a tök. Ja, ha nő...

A fenti linken a cikk, amely szerint a két falu közti kapcsolathoz a közlekedőknek KERÜLŐVEL 24 km-t kellett közlekedni az eddigi hídon át.
Most, hogy elkészült az új híd (a google térképen félkészen lehet látni) ez lerövidült jelentősen.

De a hülye kurva szerint a híd 24 km!

Nem, ez nem egy elütés, nem, ez nem egy félreértés. Ez kérem szépen a analfabetizmus egyik megjelenési formája. Mondjuk sokan szenvednek benne.

Ráadásul - bár nem tudom, manapság van-e olyan, hogy olvasó-szerkesztő - elméletileg több kézen keresztül megy, amire "megjelenik".
Hát ez most vagy nem volt, vagy pont olyan hülyék, mint a firkász.

Írjak kíváncsiságból a hibabejelentőnek? Csak kíváncsiság, hogy mit írnak rá, ha egyáltalán...

A sokat ekézett Szijjártó miniszter persze jól írta.
Kár, ne rombold a hagyományokat. 😁
Nem is vadoltalak semmivel, csak valaszoltam a felvetesre.
nem hinném, hogy ez lenne, mert a másik kedvenceim a jó száraz föstölt kolbász, a sonka, a császárszalonna 😃
Már szeletbe volt nem tudtam megkérdezni 😂😂😂😂 de amúgy igen finom is 😋
Egyik sem, ha a lazacevo nem kopi le azt, akinek erre a delikatesz cuccra nincs ingere.
Hát biztos egészséges, ha nem Fukusimából jött 😃 de én nem is ezért eszem, hanem mert qrvára szeretem 😁
Tegnap én is 😛 pont most vetünk több ilyen fajat ketyerét hogy egészségesek legyünk 😂😂😂
Azt most jobban élvezem 😂 😂 😂
Volt neki olyan is,bár 94es volt,annál már a motorháztetőben volt a rács, ha jól emlékszem pont 92be volt a váltás.
kezdem feltalálni az ingyen energiát
egy 5300 mAh akkuból ennyit (kicsit többet)merített a töltő
Nem hát.
én meg saját sütésű kenyeret saját főzésű lekvárral
a víz az vezetékes volt mert senki sem tud 60+ méteres kutat fúrni a szerelőaknámba, amúgy már lenne saját vizem is
...kivéve persze ha pumpedűze. Az mindent visz 😁
Hát ez igaz. Pipi igényét csak növelni lehet... 🤣
Ma pl. füstölt lazacot ettem reggelire. kb. 15 rugó kilója. Az sznobság vagy hülyeség szted?
meg a 92-es audi 80 lehet még nem olyan magasan pozicionált 😅
az rendbe van,(meghajlós) van néhány pecó ahol ez nálam piros nyilván azért mert nem 2020-as építésű ingatlanokra gondolok 😅de a mondandóm lényege nem ez lett volna hanem az, hogy abba jön a delej 😂
Ezt arra reagálva írtam, hogy mamlasz mondta, hogy a színek sokat segítenek villanyszerelésnél én meg írtam, hogy inkább jobb nem foglalkozni a színekkel ha egy 60-70-80-as építésről beszélünk 😅
Biztos nem adja ki a szókincse...
szükség van rájuk is ahogy a celebekre is, növelik a fogyasztás iránti igényt
igaz te a sznobság csimborasszója vagy 😅