Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ahogy elkezdtem olvasni a hozzászólásodat én egész más edzésre gondoltam az asszonykáddal(fetrengős)
Gondolom az már nem megy ezért kell a motor 😅
Az is benne van sajnos . Bár nem értem hogy engedik el ilyen ügy után
A piros régi szabvány volt a védőföldre.
Ja,az én bátyámnak is audija van,mondjuk tőle valahogy még nem hallottam ezt a magasan pozicionált dolgot.Valahogy neki ez nem jut eszébe.
Külföldi? akkor az is hazamegy, és megússza, mint az a másik rohadék jópár éve
Akkor valamelyikőtöket örökbe fogadták 😁 mert veled közös génekkel nem hasonlíthatna rám 😁 de mit is beszélek, egy audis hol van egy béemvéshez.... beszéltek egymással azért?
Tegnap éjjel edzést tartottam asszonykámnak hogy nyári éjszaka milyen jó robogni
Na erre elmegyünk emellett persze frissbe ép akkor történhetett 5 perce 😌
https://www.blikk.hu/aktualis/...
Hát onnantól mise mentünk mint a huzat , és visszavetette párom motoros iránti igényét is ,pedig már őrültem hogy milyen vagányan robogunk .
Hát tudom hogy innen nem sokat számít, de részvétem családnak barátoknak ☹️
na a bratyó az echte ugyan az mint te 😅
Csak ő nem béjemvés hanem audis, meg nem fordítva keresik a pénzt a családba de Ő is az a magamutogatós sznob 😅
Úristen, B+, bátyád is van? Pedig egy is kurva sok belőled 😅
Mennyi szép dolgot taníthat neki,szegény asszony,hogy bírja
Remek....biztam benned.
nem az a bratyó szokása volt gyerek korába(kezeit széttáró) Most meg elég ritkán találkozunk ahhoz, hogy tudjam meg van e még ez a régi jó szokása(kezeit széttáró)
már tudja(fetrengős) Az anyja ugat is érte 😆
miért mennyiért adják most a szofit?
hát azon kell elgondolkozni, hogy többet nyersz e mint vesztesz ha kimurdel az asszony(kezeit széttáró)
Mert amikor szerelgettek együtt mondod neki fogd meg a kéket meg a barnát egyszerre. persze előtte a kismegszakítót kiiktatod ha van fí azt is. Aztán rá lehet fogni, hogy öntevékeny volt a nej te ezt találtad itthon mire hazaértél a pecából(kezeit széttáró)
ha szerencséd van még sajnálni is fognak 😅
most vezetem a gázt nem olyan vészes. építettünk egy tégla kerítést. előtte kihívtam a gáztervezőt 70 ezerért megcsinálta a tervet leadta az mvm-nek aki küldte is a szerződést. Vettem egy dobozt postával együtt 62 ezerért a gázcsonkot a szolgáltató meg ingyen hozza majd.(kezeit széttáró) Azt majd ha eljutok addig, hogy betonozok az udvarba jön a bobket kiás az üres telken egy méter mély gödröt a doboztól a házfalig, beledobjuk a földvezetéket a gödörbe azt tulajdonképen az utcáról a gázkazán csatlakozásig meg van az egész tokkal vonóval kb. 150 ezerből(kezeit széttáró) igaz a g.ci mvmre már kb. január vége óta várok bár ha szerencsém van idén még kiépíti a csonkot az utcai főgerincről(gondolkodós) Mondjuk ha nem az se baj idén úgy sem fejezem be a pecót bár remélem kint kész leszek mindennel(gondolkodós)
Lehet hogy a pipi gének ezt hordozzák.
Remélem meg is eszed.
Ezt tanitsd meg a kis szemüvegesnek is majd 😅
új háznál nincs vagyonszerzési illeték...
például nálam van néhány lakás ahová tettem volna de nem maradt fent ezért nem került beépítésre 😅
Azé én be tudnálak vinni a tutiba ahol a színek nem sokat számítanak 😅 Szoktam tologatni a sapkát a fejemen 😅
Az már meg se rémiszt, hogy a nulla a fődde együtt megy felhívtam a villanyszerelő havert mondta, hogy minden rendben. De amikor minden vezeték egyforma 😆 De olyan is volt már, gondolom annó elfogyott a kábel és a piros"védőföldnek" álcázott vezeték hozta a delejt(fetrengős)
Ha villanyszerelőként csinálsz hivatalosan, akkor ezért kell érintésvédelmi papírt csinálni, mert ezzel véded a segged.
Tehát ha ahhoz képest megbasz valakit, akkor mondhatod hogy itt a papír hogy be van vizsgálva, tuti valaki más nyúlt hozzá.
Ha meg csak egy lámpát kötöttél be azt is le kell papírozni, hogy lobogtathasd, hogy a bojlerthez hozzá sem nyúltál.
Ilyenkor a tulajdonos felelőssége, szóval írasd az asszonyra a házat 😆
na ott ahol a porceláncsavaros biztosíték van ott a kapcsolók ilyenek 😆
Egyébként a mái napig hibátlanul működik mondjuk az ingatlant már csak raktározásra használjuk(kezeit széttáró)
Eleve be se kellett volna, de elég hamar ki szokott derülni a felelős, leginkább amikor már letöltendő kőrnyékére kerül az alkudozás. Vagy mint a lenti példában, ott marad az illető.......sajnos ez a teljesen amatőr szőrszálhasogató hozzáálllás nem tart ki sokáig, elég komoly szakértői okirat szokott készülni amit a biróságon nehéz ilyen dumával megdönteni.....