Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van már rendelet a nyolc évedről (ami ráadásul kőbevésett) vagy csak megint a saját agymenésed futtatod?
Tehát szándékosan veszélybe sodortad magad, rögtön miután megúsztál egy balesetet... Vadász, vadász... 😂
...ez természetesen autópályán történt, Németországban 😅
És hiszed vagy nem, így már jártam. Erszkedtem olyan 120-al, nulla forgalom, jó látás, jó út, bár éccaka volt. Épp a jobb szemem sarkából láttam meg, hogy mozdul felém egy nagy folt, lehetett 10-20 méterre. A fékre lépni sem volt idő, máris elmentem mellette, és a holdfénynél láttam a tükörben, hogy valami magas 4lábú ugrik át az úton.
Kicsit bexartam azonnal, utána 70-el mentem hazáig 😅
Eleve, ha elég gyorsan mész, a szarvas csak mögéd tud kiugrani 😂 😆
Felső polc, oda a drága cuccot rakját, amit úgyis megkeres, aki olyat akar. A tömegáru van szemmagasságban. Meg ugye van az "alsópolcos" ami már egy jelző 😄 ott a legócóbb mocsok mindenből.
Ez a Bock is be van nálad csípődve, sosem iszok olyat... valami példának hoztam fel anno, de csak azért, hogy megértsd. Ha olyan pincészetet, borászt mondok példának, amiket én iszok-látogatok, az nem jó, mert életedben sem hallottad egyiknek se a nevét. 🤣 mert nincs a Teszkóban 😅
én ezen az elven vagyok ini mondja a 30-at.(kezeit széttáró)
Elbaxtad megint... ott 250-el kell menni, és akkor 6 perc alatt túl leszel azon a szakaszon. Matematikailag sokkal kisebb az esély, hogy 6 perc alatt találkozz vaddal, mint 50 percet menve 30-al 😅
értelek majd 8 év múlva újra tárgyaljuk a témát, nekem akkor jár le a szaladóm. (meghajlós)Addig is jó szurkolást kívánok neked 😆
Azért remélem, hogy addigra már kidolgozol és megépítesz egy garázs méretű háztartási fúziós erőművet amit fillérekből aplikálhatok valamelyik mellék helységembe 😅 Óra indul(óranézegetős)
Nem is igazán értem ezt a felső polcot(gondolkodós) Szerintem szemmagasságba teszik a szar de legalább drága és alig eladható termékeket
Valószínű ott lehet az ajnározott boch borod is 😅
Ami féle borokat én érdeklődésből kóstoltam, azokból nem lennél alkoholista - ahhoz pipi párnacihájában rejtegetett lóvé is kevés lenne 😅
Alkeszek a kannást isszák, meg a PET sört.
Utolsó mondatodra: de, ha van faiskola legyen vadiskola is kresz oktatással. 🧐
A Bock a Teszkóban is a felső polcon van, neked már az is kiesik a látókörödből... akkor honnan tudod, hogy létezik magasabb szint?
Nemtán követed ezt a sznob buziságot? 😆
a hit az nagyon fontos de attól semmi sem lesz jobb
mert szar autót választottál 😅
Nekem befér 😅
kinek fizeted ki? A vadásztársaságnak?
Mert ha elütsz egy trófeás gímszarvast nem a 100 kg húst kell kifizetni hanem azt a 3 milliót amit az olasz vadász fizetett volna a trófeáért ha Ő lövi ki 😂 Kb. mintha sportból önszántamból ütném el a vadat csak rajtakapnak(fetrengős)
azért felénk erdő melletti vadveszélyes út van amikor 25 km hosszú. Tegnap is jöttünk haza horányból este lajosmizsénél. Meny már 25 km-ert 30-al.Azért ez nem életszerű.
kb.3 évente módosítgatják, de mindig vissza érnek az elejére. Erre nincs senkinek jó ötlete. Én azt mondom a benzin adójából kellene fizetni az ilyen vadkárokat. Ez egyébként se róható fel senkinek se a vadásztársaságoknak, se a járművezetőnek még a vadnak sem, hogy nem járt kreszoktatásra(kezeit széttáró)
Azért arra a tizenpár napelemre ennyit recskázni pipi..............ok,megvetted,még bele is fértél a pályázatba.De nehidd hogy ez akkora etvasz,van még jóártizezer akinek megvan a napelem.
Kezd ez BMW-Merga szintű felvágáshoz hasonlítani.
Nincs nap hogy ne emlegetnéd,holott csak gyorsan tudtál gombot nyomni.
Na de most komolyan,ugye te sem hiszed hogy majd végignézik hogy akinek napeleme van az ne fizessen.Pont mint az elektromos autó,mi adó kiesés az nekik.Ugyan,meg kell várni hogy kicsit elterjedjen,aztán mikor már jó sok tetőn virít a napelem,meg jó sok garázsba ott lesz a spring,jöhetnek az adók.A napelemet kötelező bejelenteni,ha nem teszed,bünti.Majd bünti után jön az adó.
hát pont erről beszélek 😅 több mint egy éve belengettek a napelem körül ezt-azt de fingjuk sincs mit csinálnak. Egyik nap bejelentenek valamit másik nap visszavonják, harmadik nap újból gondolják. Aki meg nem nyerészkedik belőle az annak szurkol, hogy legyen annak is szar akinek most jó 😂 Én arra számítok, hogy a nagy tervezgetésből annyi lesz nekem 8 évig megmarad a szaladóm. Hogy utána mi lesz majd kiderül akkor és, hogy addig mit alakítgatnak hová nem különösebben érdekel(kezeit széttáró) Nektek meg jó szurkolást és jó irigykedést azokkal szemben akik évekkel ezelőtt a ti adódok hozzájárulásával már révbe értek(óranézegetős) Bár bocsánatot kívánok a te adód az nem járult hozzá az én napelememhez te olyat évtizedek óta nem képzel 😅
Akkor az alkoholizmust is hívjuk csak szenvedélyes hobbinak
ja, egyenesen börtönbe visznek ha nem 🤣
ebbe egészen biztos vagyok 😅
mióta hobbi a borozás?
Nem űzted magas szinten ha csak a bock-ig jutottál 😅