Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontosan(meghajlós)
Na pont ezért nem kell bejelenteni.
Ahol tábla van ott eddig sem volt mit vitatni.
Ja, csak biztos majd jönnek az "eszmei érték" faxsággal, nem kilóra kapod meg, mint a hentesnél.
Tudom, de most még a vitathatóságot is kizárták... gyakorlatilag.
Az azért jó, mert ha mégis megbux vele, még a lopást is rádverik. 😅 Fácán, nyúl kell a faxnak, szarvas, vaddisznó nem fér be (ha egyáltalán egyben marad az autó) esetleg Bambit el lehet tenni, ha nem mentél rajta hosszában keresztül.
amúgy eddig se fizettek, vagy csak olyan ritkán hogy csodaszámba ment
most annyi változott hogy ki kell fizetni a vadat, de ha kifizeted el is viheted
Nagyjából így volt ám eddig is.Ahol tábla jelzi a vadveszélyt ott eddig is te voltál a hunyó,márpedig tábla szinte minden ilyen helyen van.
Nem nem,a vadat be kell dobni a csomagtartóba......
lassan kell menni
30-as tempónál nem lesz túl nagy a kár
így még a gyorshajtási csekkre se lesz gond
A véső javaslat sztem inkább, lökjük le az útról, és húzzunk onnan a faxba - mivel úgyis a sofőr lesz a hunyó... Persze ha járóképes marad a verda, és nem vették fel az eseményt mobillal öten.
Ez azért újabb geciség, mert a vadgázolást csak szerencsével lehet kivédeni...
pipi itt egy érdekesség, és mennyi ilyen lesz
attól hogy nem hiszel benne még ez lesz
amnak örülj ha nem fognak kötelezni inverter cserére....
vannak országok ahol napelem nélkül is telepítik az energia tárolókat azért mert annyi a különbség
A reggeli bölcs gondolatok általában ott születnek.
Itt vagy valahol? 😲 💩
Ez a wc-n ülve született? 😂
Coelho bekaphattya! 😆
Mindenki a saját tapasztalatai, tanulmányai okán saját világban él amit igyekszik másokra is kivetíteni.
Sokszor érzem azt hogy a pipi valami álomvilágba él.
Aztán majd te fogsz legjobban vernyogni.amikor fizetned kell a nullásodat, de ne aggódj, leszünk majd páran akik felemlegetjük neked a mostani aranyköpéseid 😅
Hülyékkel vitatkozok! 😅
Meg amúgy változó, csupa olyan sznobság, ami téged nem érdekel: hifiztem, boroztam, SVÉT-eztem, mostanában lövök, az utazgatás, ami állandó. Motorozgatunk is még, de egyre kevesebbet.
Nem értek ezekhez, nem horgásztam sose... akkor ez azt jelenti, hogy ott van fixen, és egy héttel előtted egy hozzád hasonló másik igénytelen jószág aludt, illetve fingott meg hányt bele? 😅
szerintem fel lehet de asszem most nincs túl sok értelme(gondolkodós)
meg nem is fizetik ki a felét vagy az egészet mint még nemrég(kezeit széttáró)
Mit késtünk le?Miért már nem lehet felrakni?Ha szerettem volna már rég lenne.De nincs rá szükségem.