Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van jobb?
nektek már az van mert lekéstetek(fetrengős)
ja mondtam már megduplázzák a villanyszámlátokat 😅
Az én nullásomat hiába dupláznák(fetrengős)
nyilván(meghajlós) A kieső pénzt hozzácsapják azoknak a számlájához akik fizetnek az áramért(meghajlós)
Forint Per hó (kezeit széttáró)
hát nálunk nem hobby a villanyautó. Most nézegettem 600 ft lett a benya(gondolkodós) Az auris 80 litert benyalt belőle havonta. A kisdákónak ugyan ennyi a futásteljesítménye csak a háztetőről töltjük ingyen(gondolkodós) havi 50-est spóról(gondolkodós)
De miért maradnék három napig ugyanott?Arról volt szó hogy pihenek ha akarok,vagy ha az asszonyt meg kéne döngetni.......
ja én decemberbe vettem valami prémium bosst csak a kazán majd 8 kiló volt(gondolkodós)
ha nem 750 ft-ért adnának 1 m3 gázt sosem vettem volna ilyesmit (fetrengős)
én ebben most nem hiszek te csak szeretnéd azt, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is(fetrengős)
Viszont annak én örülök,hogy a cigányos viccet ismered. (meghajlós)
Amikor a lépcsőházban a cigány átcsönget a szomszédjához(kezeit széttáró)
-Te Pista, azt ugye tudod, hogy a te lakásod csak felét éri mint az enyém(dollárjeles)
- Gazsi miért érné felét? Pont ugyan akkorák a lakások még a belső elrendezése is ugyan az(kezeit széttáró)
- Ja igen Pistám csak neked cigány a szomszédod 😅
ja(gondolkodós) már a harmadik napja(óranézegetős) 😅
Nem kempingezek,megálltam pihenni,ezt megteheted .
mit keres otthon a gyerek? Nem úgy van, hogy pesten béreltetek neki pecót azt dollármilliomos a jutubból?
aztán bekopog a rendőr, parkőr stb. hogy nem kijelőlt helyen kempingezel levesznek kb. a lakókocsi árával büntetésben meg még ki is tiltanak az országból(gondolkodós) Ez lett a divat mostanság(kezeit széttáró) Azt mindjárt az van, hogy nem oda mégy ahová akarsz hanem ahová lehet azt ugrott a szabadság érzése. nem véletlen kobrankóék is bújkálnak 2 nyamvad biciklivel meg egy teszkós sátorral(kezeit széttáró)
Manapság?Nem lehet.
mondjuk még nem mondtad el mi az(kezeit széttáró) 😅
van aki hosszú időre tervez(kezeit széttáró)
Hát ez elég izzadtság szagú.
mondjuk szerintem én nem is szeretném(fetrengős) Azt sem értem, hogy húzogatják magukkal az ilyen olyan csónakot, 200 euróért 100 lovast 250 euróért 150 lovas erőgépet lehet bérelni. ha 10 napon keresztül minden nap bérelsz egy ilyet akkor is pici töredékében van ez a hobby. Millió szopástól kíméled meg magad, a hajó állandó karbantartásától a hajóvizsgáktól a kötelező felszerelések pótlásától, cseréjétől az ide-oda vontatgatástól(kezeit széttáró) Lemégy egy opel asztmával, leparkolsz a kikötőbe/ha bérelsz ingyen jár/ berakod a karton sört a 2 pezsgőt meg a két maláj qrvát elfordítod a kulcsot azt reggel 9-től este fél 8-ig tied a pálya. Még tankolnod sem neked kell hanem a személyzet megoldja(meghajlós) Ugyan ez vonatkozik a lakókocsira is. Faxnak huziválni meg egész évben otthon kerülgetni az udvaron éves 2 alkalom miatt. Aki annyira qrvára ilyen semmirevaló lakókocsira vágyik lemegy a partra a szuzuki szwiftel meg egy bőrönddel azt bérel egy kitelepített lakókocsit. Az is sokkal olcsóbb mint sajáttal kínlódni(gondolkodós)
hát hajnal kettőkor semmi kedvem nincs bugyorogni semmiféle vízben 😅
Horvát pl. színig van közvetlen vízparti apartmanokkal. Sok helyen pont ez is a baj annyira kiépítették a pocsolya szélére, hogy gyalog alig férsz el a tenger és az apartman között. Nekem ilyen szép kék konténer faxomházak, lakókocsiparkok nem adnák azt az érzést amiről te hadoválsz. (kezeit széttáró)
Na az pecázni pont jó a haverokkal bebaszni és a porba fetrengeni. Semmi egyébre nem tudnék gondolni(kezeit széttáró)
hüje(fejét fogó) Vannak olyan horgászállások ahová le vannak telepítve. Bemész oszt csókolom(kezeit széttáró)
nem baszakodsz a sátorral(kezeit széttáró)
Az osszes szallas ketszemelyes.
Megpróbálom lebutitani a szintedre.
A joghurt megvan?Ketdecis.Aldis premium.
Sosem veszek egyet mert tobben vagyunk.Nincs csaladi kiszereles,probaltam,sajnos kapzsi dög vagyok,nagyobbol tobbet eszm igy mindig tobb fogy,dragabb.
Nos ez a nyomorult premium joghurt 300/db.Es annyit veszek amennyi kell.
A szobaár ugyanaz.1 fo/ejszaka.Ha ketten megyunk beixelem hogy ketto,ha 6-anakkor 6,de azt is be kell hogy 1-2-3 ejszaka.
Felfogod?
De szerintem nem.Ez meghalad teged.
Amikor heverot veszel gyereknek az ar hogy van kiirva?
Ket hevero 100e vagy 1 hevero 50e?
komplettem szerelve ami nekem van legalább 500 ezerrel drágább lenne mint az enyém
de pl "gyári" akkuval már akár duplája is lehet mint amennyibe nekem van eddig
amúgy bárki megcsinálhatja a saját (fél)szigetes rendszerét, szerintem már több tízezer van csak itt nálunk magyarországon, szóval ha nekem sikerült akkor másnak is sikerülni fog ha igazán akarja.....
amúgy az 50% támogatással a havi szaldóban is belátható időn belül visszajönne az ára, bruttó elszámolással kb sosem, ebben az esetben csak a hibrid inverter a megoldás ami akkura is tölt
a 100% támogatásúak meg mind bruttó elszámolású lesz, amit nem használ el akkor amikor süt a nap azt baszhatja, ellenben nem nagyon kell beszélni megtérülésről mert ingyen van(már akinek)
lakásfűtés meg sosem lesz csak napról, max akkor ha nem lesz felhő a téli hónapokban, ekkor össze lehetne hozni de ebben az esetben is sokkal drágábban mint bármi más fűtési mód
Akkor hogyhogy egy személyes szállásokat nézel?Egy személyes szállásokat magányos emberek vesznek ki.
Ja,mugen vagy nem mugen? 😆

http://youtu.be/ibBdbqhBhRo