Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy csak szolok az akkugyár jelenleg a vilag lerosszabb ördögi befektetese,mindenhol olnenek ilyenert,de magyarorszagon nem lehet.
Kornyzetszennyezo,inkabb termeljenek a foldjen napraforgot,nincs aram,viz hozza,es migrancsok dolgoznak kontenerhazban,mer nem dolgozik ott magyar.
Nemazert mer nemakar,azert merorban.
Szoval villanyauto addig jo amig mashol gyartjak.
Megvarom mig lesz belole parkside. 🤣
Na de ha 50-60-al megyünk akkor legalább nem kell tölteni a Teslát, ez a nekem való útvonal 🤣
azért amennyit szopott avval a teslával vétel után én már rég a sitten lennék mert kb mindenkit elvertem volna egy vascsővel az osztrákoknál
szerintem meg csak irigy vagy mert nem tudsz venni ilyet 😂
akkus cucc mindenből csak fasza lehet az autót kivéve abban meg csak rossz lehet az akkus
lehet sorolni hogy miért: drága, lassan tölthető, nehéz, nem tart örökké, környezetszennyező a gyártás és a megsemmisítés, gyerekek bányászzák stbstb
de ez csak a villanyos autóra igaz, semmi egyéb akkus dolgunkra nem 🤣
nekem akkor se lesz villanyos kocsim ha 100 évig élek, de látom azt hogy ebből ki lehetne hozni egész fasza dolgot is csak valamiért senki sem akarja hogy tökéletesen működjön a rendszer
Ez mondjuk jóval olcsóbb volt, mert használtan vette, de amúgy egyetértek.
Szerintem meg alapbol a villanyos szeret sok penzert mazo lenni,ez csak egy szorzotenyezo.
De hiszen lakókocsi nélkül is 80al mennek.
rosszul nézed
itt egyedül az volt a cél hogy olyan dogmákat megdöntsön hogy villanyos kocsival nem lehet messzire menni, lakókocsival meg pláne nem
persze ha heti 1x kellene ezt megcsinálni akkor már közel sem jó dolog
de van ember aki sokkal durvább túrákra elment a villanyos autóval
Na ez egy tanulságos cikk 😁 benne van, hogy épeszű ember miért ne csináljon ilyet 🤣
1) vesz egy ilyen 500 LE teklát, hogy aztán 80-al mehessen vele 800 km-re 2 napig
2) megáll 4x, mert tölteni is kell, de azzal is csak szopik, meg ugye 3x 1 óra oda van.
3) (OK, most nem, de általában igen) töltögeti annyiért, amiből simán tankolna akár egy benzinest is.
Mindezért az önorálért mennyit is kell fizetni? 30 millát? Persze hogy röhög ezen Bléd, ő beül a 10 éves pumpedűzébe hajnal 5-kor, és ebéd után már az Adriában lubickol 😅
De,mondtad.
A villanyos grnetikailag imad szopni szoval csak tancsolni tudom a jo nagy torkost.Huzzon palya nelkul lakokocsit horvatba. 😆
Tévedsz,mert amikor ekecs azt mondta hogy fasza,én nem mondtam hogy szar.Te hajtogatod hogy szar,aztán szerintem sose próbáltad.
ismerős azt mondta 1x mindenképp érdemes arra menni
régen azok is húzták a lakókocsit de sok éve feladták
Hát ez az... egy nap alatt... egyszer nosztalgiából lementünk Zadar alá a régi úton, amin jártunk, mikor még nem volt pálya. Sok éve nem jártunk ott. Hát szörnyű. Telítve van ilyen lakókocsit, hajót vonszoló jószágokkal, meg gondolom fillérbaszókkal is, mert szingli autó is sok volt. A forgalom miatt előzni szinte nem lehet, de egyébként is végig tilos... vagyis mész 50-60 közt, a fogatok közt. Hipp-hopp egy 10-11 óra alatt le is értünk 😅 aztán úgy döntöttünk, szép dolog a nosztalgia, meg a hegyi utak, de ebből most újabb 10 évre ez pont elég lesz 🤣
de faxa kis lakókocsi! Guberáltad valahonnan? 😃Az biztos, hogy a sátornál jobb, de ezt is húzogatni kell, messze nem mennék vele.
De hát te kérdezted 🤣
A kamion is csak 80-al mehet. Akkor azok is feleslegesen vannak a pályán.
Az seta egy buckán,nem hegymászás.
Villanyos,raer,max 80 al mehet.Mennyen sima uton,es nem zagrabon at ment.
A kerdesed hulyeseg.
🤣
kis hársra gondoltam budán(kezeit széttáró)
Akkor miért kérded, hogy miért autópályán ment? 🤣
Te is olyan hülye vagy mint freelac. Semmi sem jó és az ellenkezője se 🤣

Régebben voltam többször amikor még nem volt autópálya. Motorral is, 120-as Skodával is. Nem volt extra kellemetlen élményem, Zágráb is szép város, de engem a pesti forgalom sem zavar különösebben 😋

Más kérdés hogy most hogy minden hülye oda jár én már nem akarok. Utálom a tömegturizmust.
Huhh,nem vagy ismeros ahogy nezem arra.
Meg motorral is igazi tomeny horror a zagrab es a kozeli terulete.
Kb olyan mint a pesti aglomeracio csak sokkal nagyobb,szovevenyesebb es megkerulhetetlenebb.
Mint a bécsi kozepes kornyek,csak az kerulhető.
Laza szovevenye a falu-kisvarosnak,olyan 2-3km-enkent.Es nagy a forgalom.
Kb az volt a tanacs hogyha sziszek kornyeken besokallsz az allando 40-50-el araszolastol huzz fel a palyara.
Es ez tenyleg igaz.
Ha csak egy szal cipoben megmaszod a nangaparbatot akkor videozd mar le nekem.